18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki tam śmiech przez łzy

mygyry • 2021-12-08, 11:13
Można powiedzieć, że to film dokumentalny o lewackim toku myślenia



(można włączyć polskie napisy)

mygyry

2021-12-08, 19:10
Michał1812 napisał/a:

Ten film to raczej satyra na ichni kreacjonizm i jego nauczanie w szkołach w jueseju.



Przecież i u nas już się zaczyna tego typu dziwactwa

Quassar

2021-12-08, 19:20
I tak oto lewacka polityka zjada swój własny ogon.

dżonyłojlker

2021-12-08, 19:28
huncfot130 napisał/a:

Kiedyś był też podobny o wieczorowej szkole dla dorosłych - lekcja matematyki. Gdzie najlepszym uczniem był niedorozwinięty, chinol do tego pedał.... A najlepszy był dlatego że miał najwięcej cech które dawały + do ptk.
Ale nie mogę go znaleźć.... Może ktoś coś?





Justynka99

2021-12-08, 20:00
Że też ktoś sponsoruje takie idiotyzmy. Bo przecież to nie jest amatorski filmik frustrata, tylko nakręcony profesjonalnym sprzętem, więc i jakiś budżet zapewne pochłonął.

Takafura

2021-12-08, 20:16
Justynka99 napisał/a:

Że też ktoś sponsoruje takie idiotyzmy. Bo przecież to nie jest amatorski filmik frustrata, tylko nakręcony profesjonalnym sprzętem, więc i jakiś budżet zapewne pochłonął.


Takie idiotyzmy odpie**alają się na uczelniach w realu.
Przykład z USA: studenci medycyny nie usłyszą na wykładzie o raku prostaty bo wykładowca boi się zasugerować że to dotyczy wyłącznie mężczyzn. A o różnicach pomiędzy kobietami i mężczyznami lepiej tam nie zaczynać...
Ps. Nie pamiętam nazwy uczelni ale to autentyczna historia.

mygyry

2021-12-08, 20:20
Justynka99 napisał/a:

Że też ktoś sponsoruje takie idiotyzmy. Bo przecież to nie jest amatorski filmik frustrata, tylko nakręcony profesjonalnym sprzętem, więc i jakiś budżet zapewne pochłonął.



Też jestem ciekawy kto sponsoruje te wszystkie gówno fundacje, które wszędzie potrafią znaleźć rasizm, na każdym kroku prowadzą jakieś warsztaty i są regularnymi bojówkami na manifestacjach.
Ty jeszcze musisz dużo świata zgłębić, żeby zrozumieć jak te prześmiewcze filmy stały się rzeczywistością i prześladują ludzi którzy mówią inaczej

neo001

2021-12-08, 20:39
Justynka99 napisał/a:

Że też ktoś sponsoruje takie idiotyzmy. Bo przecież to nie jest amatorski filmik frustrata, tylko nakręcony profesjonalnym sprzętem, więc i jakiś budżet zapewne pochłonął.



Jestem w stanie uwierzyć, że zrobili to zwykli ludzie z pasją w przeciwieństwie do filmików promujących lgbtgówno i inne lewicowe bzdury.

pazuzu

2021-12-08, 20:45
mariusz3pl napisał/a:

A Ty dalej swoje. Lewar zafajdany jesteś i tyle. Wpisujesz się idealnie do przekazu w filmiku.



Standardowa odpowiedź prawicowych zjebów nie mam argumentów to zacznę obrażać. Dobrze ze istniejcie można się ponabijac jacy jesteście ograniczeni umysłowo :-)

PryszczatyJeż

2021-12-08, 20:57
pazuzu napisał/a:

Standardowa odpowiedź prawicowych zjebów nie mam argumentów to zacznę obrażać. Dobrze ze istniejcie można się ponabijac jacy jesteście ograniczeni umysłowo



To lewaki są ograniczeni umysłowo...

mygyry

2021-12-08, 21:05
pazuzu napisał/a:

Standardowa odpowiedź prawicowych zjebów nie mam argumentów to zacznę obrażać. Dobrze ze istniejcie można się ponabijac jacy jesteście ograniczeni umysłowo



Wiesz, że sam nie podałeś żadnego argumentu za to odwróciłeś kota ogonem i wyskoczyłeś ze szczepionkami....

notak

2021-12-08, 21:27
dlatego właśnie całe ZNP postkomunistyczne, sra się o o podwyżki dla matematyków, informatyków,
aby nie wyjść na tępaków,
niestety, obecne czasy nie sprzyjają rozsądkowi tylko werbalnym idiotom

dżonyłojlker

2021-12-08, 21:35
mygyry napisał/a:

Wiesz, że sam nie podałeś żadnego argumentu za to odwróciłeś kota ogonem i wyskoczyłeś ze szczepionkami....



To przeczytaj co tu dopie**olił, to już jest k***a mistrzostwo :rofl:

"A że poparcie pisu spada to co wujek Władimir robi? Wysyła imigrantow do Polski bo wie Polacy ich nie lubią i pis zyzksa w sondażach a opozycja straci za chęć ich przyjęcia. Dzieki temu pis się umocni i Putin znowu będzie miał cichego wspólnika w UE"

pazuzu

2021-12-08, 21:47
Farołrz napisał/a:

To przeczytaj co tu dopie**olił, to już jest k***a mistrzostwo
"A że poparcie pisu spada to co wujek Władimir robi? Wysyła imigrantow do Polski bo wie Polacy ich nie lubią i pis zyzksa w sondażach a opozycja straci za chęć ich przyjęcia. Dzieki temu pis się umocni i Putin znowu będzie miał cichego wspólnika w UE"



A co Cię dziwi w moim wpisie? Zwłaszcza po tym jak teraz pis zaprosił le pen która jawnie wspiera Putina.

mygyry

2021-12-08, 21:57
pazuzu napisał/a:

A co Cię dziwi w moim wpisie? Zwłaszcza po tym jak teraz pis zaprosił le pen która jawnie wspiera Putina.



Dobre pytanie, tylko kim jest le pen? Nikim, dlaczego nie pytasz czemu Tusk nosił płaszcze za ludźmi którzy robią namacalne interesy z Putinem? Dlaczego opozycja robi wszystko, żeby pisowi rosło pie**oląc o przyjmowaniu imigrantów podczas gdy nawet zachód powiedział, że trzeba zapewnić szczelność granic?
Wiesz co ostatnio prawa ręka Merkel powiedziała?
Cytat:

Wieloletni doradca ds. polityki zagranicznej niemieckiej kanclerz ujawnia kulisty działań dyplomacji RFN. – Angela Merkel zawsze pamiętała o tym, co byłoby akceptowalne dla Rosji; zadbała, by Ukraina nie miała perspektyw na wstąpienie do Unii Europejskiej i NATO – zdradził w wywiadzie dla „Der Spiegel” Christoph Heusgen, jeden z najbardziej wpływowych doradców rządzącej przez 16 lat Niemcami kanclerz.


Połowa tych sk***ieli, KE siedzi w kieszeni Putina i nawet już się specjalnie z tym nie kryją.

neo001

2021-12-08, 22:06
pazuzu napisał/a:

A co Cię dziwi w moim wpisie?



No nie wiem może fakt, że opozycja by nie traciła poparcia jakby słuchała normalnych Polaków? Ale oni wolą stworzyć chore multikulti jak na zachodzi i nie oszukujmy się, od tego dobrobytu nie przybędzie zwykłemu obywatelowi. Sami sobie strzelają w stopę, a potem zwalają winę na innych.