18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Taka jest Rzeczywistośc

melemele89 • 2013-02-23, 17:27
Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę "za chlebem" na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez "odwróconą hipotekę" przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!

ja...........ze

2013-02-25, 04:11
melemele89 napisał/a:

Kto k***a śmieci wywala? k***a mamy teraz wielki kontener i płacimy po 5.30 za osobę, mało tego segregujemy. Ale k***a nie trzeba dojebac ogłosic przetarg, i okraśc społeczeństwo. Śmieci z tego co zauważyłem, wyjebują miszczuchy, które pobudowały się na peryferiach miasta.

I ogóle widzę, że portal schodzi na psy k***a. Hejtujcie wszystko Proszę o bana!


Mieszkam na wsi, najbliższe miasto, nawet z definicji jest 30km ode mnie i w lesie są śmieci. Sądzisz, że mieszczuch jedzie wyj***ć śmieci te 30km do lasu? Jakbyś nie wiedział, to na wsiach ludzie mają pojemniki na śmieci, płacą od sztuki i sami decydują ile wyrzucają. Ktoś weźmie jeden pojemnik a śmieci od sk***ysyna produkuje, to wtedy wypie**ala gdzie popadnie, bo taniej.

Teraz jestem już pewien jaka inteligencja tutaj występuje. Portal schodzi na psy, zgadzam się, nie wiem kto Ci dał tyle piw.

bono13

2013-02-25, 14:44
tak czytam ten temat i sobie myślę że niezłym trzeba być debilem żeby nie widzieć co sie dzieje w kraju i na świecie. Uprzejmy autor zebrał nam to wszystko razem i podsumował żeby było wiadomo jak grubym ch*jem nas cisną i gdzie. No ale jest pewna część internetu która się musi doj***ć do wszystkiego, no bo tak trzeba... Jestem taki fajny bo pisze syf po internecie i sieje ferment...

!! I jeszcze jedno! Żeby się doj***ć do autora że nie pisze z literacką gracją, trzeba mieć naj*bane w dyni! Gościu dobrze prawi! Polać mu! Hejterów do pieca.... hmm nie czekaj... do gazu?.. już sam nie wiem.. :->

EDIT: Po przeczytaniu tematu jeszcze raz chce dodać @up najlepiej by było jak byś się j**nął klawiaturą i nic nie pisał. Masz 13 lat, mieszkasz na jakimś wyp*zdowiu, w dupie byłeś, gówno widziałeś a komentujesz jak byś był doświadczonym życiowo 40-to latkiem. Internet to nie jest arena do hejtowania się, więc po pierwsze SZACUNEK DO STARSZYCH! Jak byś był taki wyszczekany na ulicy to byś codziennie po mordzie dostawał. Najpierw coś w życiu przeżyj, naucz się szacunku do ludzi a potem komentuj. Sensownie.

Prescot

2013-03-29, 00:29
gjpk napisał/a:


Żartujesz chyba? Poczytaj sobie trochę literatury zamiast pisać takie internetowe farmazony. Nie mówię tu o okupowanej GG, ale o Rzeszy. W GG i tak się zarabiało gó...no, a po 43` i tak "przycisnęli".



Naucz się czytać ze zrozumieniem, a później niech ktoś cie nauczy podstaw logiki. Jasne że chodzi o procent dochodów jakie państwo zaj***ło a nie o to ile kto miał..