18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Taka jest Rzeczywistośc

melemele89 • 2013-02-23, 17:27
Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę "za chlebem" na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez "odwróconą hipotekę" przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!

wi...........05

2013-02-23, 20:19
dawać link do tego filmu!

Paulz

2013-02-23, 20:34
To wczorajsza tresc komentarza z O2.pl na temat 8 latki ktora zaszla w ciaze.

Suka_Blyat

2013-02-23, 20:35
borutard napisał/a:

Nie dosc ze spamujecie tym samym tekstem po calym internecie, to jeszcze sadistic ? litosci

przeczytalem raz, nie musze ogladac tego co 10 minut


To k***a nie oglądaj, kto ci do ch*ja każe? :idzwch*j:

borutard

2013-02-23, 20:45
Skleju...albo chyba odkleju, k***a jak ? jak mi to gówno na głownej wyskakuje, miejmy umiar

:idzwch*j:

Br...........ki

2013-02-23, 21:13
Państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia można zamienić prywatnymi co być może lepiej by funkcjonowało, nie wiem skąd takie patrzenie na tą sytuacje.
Obecnie szpitale nie mają pieniędzy wszystko razem z NFZ sie pieprzy. Są sytuacje że jest zakupiony drogi sprzęt medyczny ale jest nieużywany bo nie ma kasy.
Szkolnictwo tak samo, myślicie że jest bezpłatne? Nie jest, płaci się za książki których jest za dużo. Prywatne szkolnictwo mogło by zamienić szkołę w szkołę, a nie jak jest teraz miejsce gdzie trzeba chodzić żeby uzyskać odpowiedni papierek.

tool006

2013-02-23, 21:28
@up

I kto to pisze?

JezusToŻyd

2013-02-23, 21:32
Filmik na YT pod tytułem: "Radio CP - Aśtar".

Suka_Blyat

2013-02-23, 21:49
borutard napisał/a:

Skleju...albo chyba odkleju, k***a jak ? jak mi to gówno na głownej wyskakuje, miejmy umiar

:idzwch*j:


Srak, masz zamiar się przypie**alać to się przypie**ol do starych. I zachowaj swoje spostrzeżenia o "tym gównie" dla siebie. Masz zamiar krytykować to krytykuj konstruktywnie

rejnard

2013-02-23, 22:23
kolejny frustrat

pi...........ka

2013-02-23, 22:29
potyczki słowne na sadisticu,wymienianie poglądów politycznych oraz religijnych, przypadkowe błędy podczas pisania w zwiazku ze zdenerowaniem, czas start!

wudun

2013-02-23, 22:38
Albo żyję w świecie równoległym albo w innej Polsce;D

Skończyłem dobre studia, mam zawód, po roku pracy u prywaciarza sam się nim stałem. Zatrudniam obecne 13 osób z czego trzy wywaliłem do raichu na robotę. Obecnie otwieram tam regularną filię.
Na brak kasy nie narzekam(chociaż podatki mogłyby być niższe;D). Tylko jak wy się teraz pewno "resetujecie" to ja zapie**alam w papierach a rano jadę do Gdańska.
I od razu zaznaczam że nikt mi tego nie dał. Zapie**alałem cały dzień na budowie aby zapłacić za studia a wieczorami kułem. Na szczęście miałem śp szefa który wiedział jak ważne jest wykształcenie.

Teraz przykład z dzisiaj. Jestem w Piotrze i Pawle robię zakupy(port). Pierwsza kolejka po mięso Laska ma czas na wszystko tylko nie na obsługę klienta. Druga kolejka kasa Typ wyglądał i zachowywał się jakby właśnie rozwiązywał największą zagadkę filozoficzną, sens istnienia. Rozumiem że na kasie jest praca ciężka ale ludzie w tesco po 12 godzinach w wieku 50 lat są bardziej energiczni od tego "młodzieńca".
Widać było że, ta praca jest dla niego jak piąte koło u wozu. Po pracy natomiast siada pewno przy kompie i na sadolu wylewa swoje żale jaki ten kraj jest badziewny i jak nas okradają. Mi nikt jescze niczego nie ukradł(poza podatkami) bo sobie nie dam;D. Jak was ktoś okrada to za przeproszeniem jesteście lamusami.

Jeżeli chodzi o szkolnictwo to jak za przykład bierzecie przeciętną szkołę i tam uczęszczacie to nie dziwcie się że produkuje odpad bo do tego została stworzona. Popatrz na rankingowe szkoły i zacznij wtedy gadać.

Służba zdrowia-prywatna i koniec tematu.

Radary- zacznij jeździć przepisowo;D. Przykład Austria i Holandia. Ludzie zapie**alający po autostradzie więcej niż 130 to wyjątki. Na obwodnicy Wiednia nikt nie jeździ szybciej niż 80. Da się. Ale nie my musimy zapie**alać przez wioskę 120 bo wtedy ch*j taki prężny jest.

Przemysł- Nasz przemysł niestety jest mało konkurencyjny i w tym wypadku ani rząd ani związki nie robią nic aby tą sytuację poprawić.



"likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!" można do tego dorzucić finansowanie KK ale tego nie wypominamy ;D

killerZeWsi

2013-02-23, 22:42
Haha, p*zdy życiowe zamiast się wziąć do roboty będą siedzieć i narzekać. Podpowiem taką rzecz:
1. Jak umiesz coś sensownego robić, to nawet bez specjalnej reklamy będziesz miał w Polsce klientów.
2. Jak k***a skończyłeś studia "chumanistyczne" i nie masz nikogo, kto mógłby cię utrzymywać, to nie jesteś k***a mądry, tylko masz siano we łbie
Tyle na temat biednych, młodych ludzi

nikitachruszczow

2013-02-23, 22:51
może jestem tępy ale kto w tej sytuacji jest okupantem?
bo naprawdę nie ogarniam..

wu...........om

2013-02-23, 22:57
massq napisał/a:



Też masz się do czego przypie**alać ułomniaku.
Wiadomo, że ortografia jest ubiorem w internecie, ale skoro ktoś pisze z sensem to wypominanie mu błędów językowych jest co najmniej nie na mniejscu.

Nieświadomie też dałeś przykład tego jak wygląda obecnie nasze społeczeństwo. Ktoś mówi jak jest, próbuje otwierać ludziom oczy, a banda debili przypie**ala się do niego, że ma buty pobrudzone. :lodowka:



Jeżeli nie ma tyle szacunku do własnej Ojczyzny żeby nauczyć się poprawnie czegoś tak prostego jak język to niech się nie wypowiada o rzeczywistości bo jego zdanie i tak ch*j wszystkich obchodzi;

Grzesiek85

2013-02-23, 23:20
pie**olenie pie**olenie i jeszcze raz pie**olenie. Osobista prośba do autora tematu wyślij mi swoje namiary na PW stawiam ci flaszkę za swoją ch*jową wypłatę naprawdę ci się należy