18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Taka jest Rzeczywistośc

melemele89 • 2013-02-23, 17:27
Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę "za chlebem" na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez "odwróconą hipotekę" przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów,itd. Obejrzyj się wokoło!

johnny_bazooka

2013-02-23, 23:59
A niewygodnych posłać w jedną stronę do rosjii ;)

melemele89

2013-02-24, 00:32
Pracodawca się tu wypowiadał tak to ci odpawiem 1600 zł minimalnej ?? haaa k***a 3600 na 4 osobową rodzine ?? haaa wielki ch*j warszawiok na bank

massq

2013-02-24, 00:40
wujaszektom napisał/a:


Jeżeli nie ma tyle szacunku do własnej Ojczyzny żeby nauczyć się poprawnie czegoś tak prostego jak język to niech się nie wypowiada o rzeczywistości bo jego zdanie i tak ch*j wszystkich obchodzi;



Wycierać sobie gębę miłością do ojczyzny podpierając się ortografią. Magia k***a, magia...

Na początku wyjaśnię, że mówię (a przynamniej się staram) poprawnie, z ortografią i interpunkcją również problemów (raczej) nie mam. Żeby nie było, że bronię analfabetów bo sam nie potrafię się wypowiadać...
Wiadomo, każdemu może się coś zdarzyć, lecz jeśli błędy nie rażą w oko, to nie trzeba się niepotrzebnie spinać.
Teraz do rzeczy:

Po pierwsze, nie jesteśmy na jakimś forum naukowym, gdzie należy wypowiadać się w 100% poprawnie - wiadomo, wygląda to lepiej, ale przecież nie każdy musi być dobry we wszystkim.

Po drugie, jak ktoś robi błędy ortograficzne to już nie ma szacunku do swojej ojczyzny? Nie kocha swojego kraju? Nie jest patriotą? :roll:

Po trzecie, w wypowiedzi napisanej przez autora tematu (a może po prostu skopiowanej?), są błędy interpunkcyjne, ortograficznych raczej nie zauważyłem (może to przez późną porę). Tekst jest średnio czytelny, ponieważ zdania są cholernie długie, a niektóre przecinki źle postawione. Plus przerwy przed przecinkami.
Ale co najważniejsze TEKST JEST ZROZUMIAŁY.

k***a jego mać, nie ma tam czegoś, co by napie**alało po oczach i sprawiało, że nie da się tego przeczytać!

Po czwarte, on chociaż postawił przecinki, Ty jesteś tak kurewsko leniwy, że nawet nie postawiłeś ich w złych miejscach.
Według Twojego własnego rozumowania - nie masz szacunku do własnej ojczyzny!

Po piąte, jestem ciekaw czy zawsze poprawnie wymawiasz słowa takie jak: wziąć, włączać, wyłączać, ale co ciekawi mnie najbardziej, potrafisz dobrze używać słów "tę" oraz "tą" w mowie?
Zapewne nie.
BTW. Zdarza Ci się mówić "przekonywujący"? Lub jak to często ogłaszają w tv "najbardziej optymalny"?

Podsumowując:
Temat jest, w mojej opinii, dobry, tekst zrozumiały, byków ortograficznych nie ma, więc po jaką cholerę się przypie**alać?

Na domiar wszystkiego, Ty spiąłeś dupę, a sam nie postawiłeś przecinka, a zdanie zakończyłeś średnikiem!


Wracaj do książek, bo jeszcze musisz się wielu rzeczy nauczyć. :badyl:
Wk***iłem się...

zapi

2013-02-24, 00:48
@melemele89, nie wzięli pod uwagę jednego - Nas tak łatwo złamać się nie da :o

melemele89

2013-02-24, 01:08
k***a hopie @up napiszę jutro bo teraz nie dam rady bo mi się błędow czepiają

Ne...........ty

2013-02-24, 01:46
"Mądrzy ludzie" wyjezdzaja, bo sa madrzy i maja taka mozliwosc. I chocby nie wiem jak bylo w Polsce kolorowo, jesli gdzies indziej jest lepiej- glupio, naprawde glupio jest tego nie wykorzystac.

Odzywaja sie kukielki PISu i PO, a prawda jest taka, ze- choc wladza sie zmienila- jak bylo ch*jowo tak i jest. PIS uzywa tych samych argumentow ktorych uzywalo PO, gdy bieguny wladzy byly odwrocone.

Ale to nie tylko wina rzadu- to caly narod jest chory- banda zlodziei, falszywcow, zawistnikow- welcome to Poland

ja...........ze

2013-02-24, 02:20
@autor
Co poczyniłeś, żeby mieć dobrze w Polsce i żyć godziwie?

1.Ukończyłeś normalne studia na normalnej uczelni, czy może uważasz, że po studiach i tak biedronka?
1a)Jeśli tak uważasz, że po studiach biedronka i McD, to rozumiem, że nie ukończyłeś studiów i pracujesz fizycznie?
2. Jeśli pracujesz fizycznie to pewnie postarałeś się i masz uprawnienia na wózek widłowy/spawacza, albo inny fach, z którego jest niezła kasa?
3. Pewnie będziesz pie**olił, że za darmo się tego nie zrobi? Otóż można wiele uprawnień zrobić za grosze, bądź też za darmo ucząc się w odpowiednich szkołach po gimnazjum, czy w urzędzie pracy. Podjąłeś kroki w tym kierunku?
4. Obejrzałem się dookoła i jeden jeździ Polonezem a drugi Mercedesem. Rozumiem, że ten pierwszy uczciwy, pracowity, mądry, wykształcony człowiek, a ten drugi to głupi burak, bez szkoły, złodziej, nierób? Otóż zapewniam Cię, że w 99% przypadków ten drugi jest pracowity i nie musi wcale kraść. Co do pierwszego, to też może być cholernie pracowity, ale może nie mieć fachu w rękach i co wtedy?
5. Rozumiem, że pracę można zdobyć tylko poprzez znajomości? Racji jest w tym dużo, ale co za problem samemu mieć znajomości? Chyba, że masz znajomości tylko z sadistic.pl, a wśród znajomych samych pijorów, to wtedy się nie ździwię. Ja to jakiś dziwny chyba jestem. Szukałem pracy po ogłoszeniach, nie znalazłem, zadzwoniłem do SWOICH znajomych, których sam poznałem, pić z nimi piłem, palić paliłem, bawić się bawiłem i o dziwo praca się znalazła. Rozumiem, że moja wina w tym, że mam znajomych, którzy pomogą znaleźć pracę?
6. Przestań narzekać i weź się za robotę.

massq napisał/a:


Po pierwsze, nie jesteśmy na jakimś forum naukowym, gdzie należy wypowiadać się w 100% poprawnie - wiadomo, wygląda to lepiej, ale przecież nie każdy musi być dobry we wszystkim.


Nie każdy musi być dobry we wszystkim, a jednak dostęp do książek i publikacji internetowych na temat poprawności ortograficznej jest ogromny. Gorzej ze składnią, która może sprawić więcej problemów. Z tego co wiem, żyjem w Polsce, gdzie obowiązuje urzędowy język polski, więc możesz się pocałować w dupę z teorią, że nie jest to forum naukowe. Nie jest to forum ani naukowe, ani polityczne jak już się chcesz czepiać.

Wk***ia mnie, jak ktoś tak narzeka na wszystko, zwłaszcza jak to u nas źle jest. Zapytam się, dobrze, a co potrafisz? eeeee,yyyyy,eeeeeeee,yyyyyyy, NO k***A nie ma jak żyć! Co tu dużo gadać. Żadnych uprawnień, nic k***a mać sensownego, narzekać i chodzić prosić się o pracę. Tak k***a, nie miej nic do zaoferowania pracodawcy i narzekaj. Chętnie bym Cię autorze nie zatrudnił do żadnej pracy, bo zamiast coś zrobić, to byś lamentował od góry do dołu. Napisz mi teraz, że siedzę na forsie rodziców i że jestem warszafiok. Jak taki każdy bogaty w tej warszafie, to k***a jedź i zarób. Czemu nie pojedziesz do stolycy? Odpowiem Ci! Masz jedno wielkie gówno do zaoferowania pracodawcy, a chodników nie będziesz zamiatał, bo Cie to k***a będzie hańbiło, wielki pan z prowincji, co mu się należy 5000 netto za ch*jowe kwalifikacje.

Negatywnie_wypiety napisał/a:

"Mądrzy ludzie" wyjezdzaja, bo sa madrzy i maja taka mozliwosc. I chocby nie wiem jak bylo w Polsce kolorowo, jesli gdzies indziej jest lepiej- glupio, naprawde glupio jest tego nie wykorzystac.

Odzywaja sie kukielki PISu i PO, a prawda jest taka, ze- choc wladza sie zmienila- jak bylo ch*jowo tak i jest. PIS uzywa tych samych argumentow ktorych uzywalo PO, gdy bieguny wladzy byly odwrocone.

Ale to nie tylko wina rzadu- to caly narod jest chory- banda zlodziei, falszywcow, zawistnikow- welcome to Poland


Litra wódki dla Ciebie! Źle będzie cały czas, sądzę, że po 90 roku, nie jeden trafił się polityk, który naprawdę chciał dobrze dla kraju, ale k***a. Co innego będzie pie**olić przed wyborami, a co innego robić po nich. Dlaczego tak? A no właśnie dlatego, że nie widzi co tak naprawdę się dzieje, w swoim postępowaniu widzi same plusy. Dlatego, czy to PiS czy PO, czy inne ch*jowe ugrupowania, cały czas jest to samo. JKM widzi same plusy jego systemu, dam sobię rękę uciąć, że gdyby doszedł do władzy, to ogrom tego syfu co jest narobiony u nas w kraju, by go zmiażdżył i byłoby więcej złego, niż dobrego po tych reformach. Nie będzie dobrze, póki nie będzie wojny. To trzeba od nowa wszystko zbudować!

To jest tak jak analiza firmy po budynku. Zatrudnię więcej pracowników, kupię maszyny, odmaluję, powieszę reklamę i git. Sukces murowany. A tu się nagle okaże, że tam dług, konkurencja gryzie w dupę, nie ma zdolności kredytowej, żeby się wspomóc dźwignią finansową. Z zewnątrz wszystko proste.

Melemele, pewnie z takim narzekającym uporem, gdybyś doszedł do władzy, musiałbyś sobie wszystko odbić i jeszcze więcej byś kradł od samego Tuska.

Jeśli nie zmienimy naszego postępowania typu = wszystko nam się należy, jest źle. To dalej kazdy polityk będzie kradł z koryta. W końcu skoro mu źle to musi sobie to odpracować. Z takiego narzekacza jak autor wyrośnie kolejny polityk do koryta.

W kraju u nas jest źle to fakt, ale gdzie teraz nie jest źle. Owszem mamy dużo gorzej niż na zachodzie, ale im też się kryzys odbija. Tak, tak. Jasna sprawa, że biednemu kryzys bardziej da w dupę, ale przestańmy wiecznie narzekać i róbmy coś, nie mówię tu o polityce do końca. Weźmy się za robotę, wykonujmy ją sumiennie, zdobywajmy kwalifikacje, a nie siedźmy z założonymi rękami! Wtedy na pewno, ktoś nas zatrudni! Z punktu widzenia pracodawcy, nie widzę sensu zatrudniać pracownika, który nawet na siebie nie zarobi.

@melemele
Sądząc po avatarze, nie powinieneś mieć żadnego konta jakimkolwiek portalu społecznościowym. Mam nadzieję, że tak jest... Jeśli nie, to gratuluję inteligencji.

człowiek_zły

2013-02-24, 02:24
Całym światem rządzi okupant. Wniosek: Kosmici. Tych sk***ysynów nienawidzę bardziej od ciapatych, żydów, murzynów, chrześcijan i żółtków.

pit@

2013-02-24, 02:59
Poświęciłem kilka minut życia na poczytanie tego.. tego... no, tego czegoś.
W tym czasie mogłem poskładać z dwadzieścia długopisów.

Eeee, to co mamy robić? Komuś w ryja dać, zagłosować na kogoś, czy przestać płacić podatki?
Bo nie wiem, naprawdę, jak ja mam się "przebudzić".

Br...........ki

2013-02-24, 11:02
wudun napisał/a:

Albo żyję w świecie równoległym albo w innej Polsce;D

Skończyłem dobre studia, mam zawód, po roku pracy u prywaciarza sam się nim stałem. Zatrudniam obecne 13 osób z czego trzy wywaliłem do raichu na robotę. Obecnie otwieram tam regularną filię.
Na brak kasy nie narzekam(chociaż podatki mogłyby być niższe;D). Tylko jak wy się teraz pewno "resetujecie" to ja zapie**alam w papierach a rano jadę do Gdańska.
I od razu zaznaczam że nikt mi tego nie dał. Zapie**alałem cały dzień na budowie aby zapłacić za studia a wieczorami kułem. Na szczęście miałem śp szefa który wiedział jak ważne jest wykształcenie.


No to pochwal się jakie studia skończyłeś, gdzie się zatrudniłeś i ile zarabiałeś, bo tak pie**olić to każdy potrafi "dobre studia, dobrą prace, dobrą płace" I wiec że w Anglii zarabiał byś z pięć razy tyle ile tu. I tu nas boli, bo nikt nie mówi że w tym kraju się nie da - da się. Ale nie każdy jest stworzony żeby pójść na medycynę, prawo czy coś inne jeszcze. W normalnym kraju studia rzeczywiście coś znaczą, ponieważ poziom szkolnictwa jest zawyżony, nie każdego jak u nas przyjmują na studia. Ale z drugiej strony osoba nie idąca na studia też możne normalnie żyć i nie jest to k***a życie na zasiłku tylko w zwykłej pracy. Ale nie w Polsce ponieważ u nas nie wyżyjesz za najniższą pensje, więc wszyscy idą na studia i jest wysyp magistrów i innych. Mówisz że jak ktoś pracuje a nie opieprza się to może do czegoś dojść. To weźmy na przykład nauczyciela po 5 latach studiów zarabia 2 patyki. Ostatecznie da się za to wyżyć, ale ile z tego zostanie na emeryturę, jeśli w ogóle dostanie się tą emeryturę.


wudun napisał/a:

Mi nikt jescze niczego nie ukradł(poza podatkami) bo sobie nie dam;D.




wudun napisał/a:

Jak was ktoś okrada to za przeproszeniem jesteście lamusami.


melemele89

2013-02-24, 12:37
Prawda jest taka. Kto urodził się w mieście, ten ma większe możliwości. Ale j***ne mieszczuchy nie szanują wsioków, gdyby nie wsioki to by nie mieli co jeśc. A w mieście wszystko jest ch*jowe. Jestem z zawodu Elektrykiem i jak widzę pacanów po studiach, co robią projekty instalacji i wszystkiego to mi się ostatnie 3 zł na piwo nie zgadza. Pojęcie teoretyczne może i mają ale praktyki ni ch*ja, owszem zdarzają się wyjątki Ci którzy na studiach się przykładali do nauki, a nie byle by zaliczyc. Codziennie nas okradają chocby podczas zakupów w sieci sklepów. Nie ma już polskich sieci a marże wszędzie są ustawione lub jakośc produktu jest ch*jowa, no k***a chocby tej j***ny złodziejski gest za śmieci w gospodarstwie domowym jest 7 osób DZiadki rodzice i trójka dzieci i ot co siesiąc 140 zł za kubeł śmieci złodziejstwo jak ch*j. Nic dziwnego że Polacy kradną, ale prawda jest taka pomagają najwięcej Ci co mają najmiej.

Prawda jest taka wszystko się k***a kręci wokół banków, na wszystko brakuje weź kredyt i ch*j. Jak ty nie spłacisz to twoje dzieci albo reszta społeczeństwa.

Błędów w ch*j hejtujcie k***y.

ja...........ze

2013-02-24, 15:04
melemele89 napisał/a:

j***ny złodziejski gest za śmieci w gospodarstwie domowym jest 7 osób DZiadki rodzice i trójka dzieci i ot co siesiąc 140 zł za kubeł śmieci złodziejstwo jak ch*j. Nic dziwnego że Polacy kradną, ale prawda jest taka pomagają najwięcej Ci co mają najmiej.



Skoro mieszkasz na wsi to pewnie znasz problem wypie**alania śmieci do lasów, sadów? Dzięki tej reformie i płaceniu od osoby, zwyczajnie nie będzie się opłacało śmiecić dookoła.. , ale masz racje, same k***y i złodzieje. Nie rozumiesz czegoś to od razu ze złodziejami wyjeżdżasz.

smyndryl

2013-02-24, 16:02
massq napisał/a:



Też masz się do czego przypie**alać ułomniaku.
Wiadomo, że ortografia jest ubiorem w internecie, ale skoro ktoś pisze z sensem to wypominanie mu błędów językowych jest co najmniej nie na mniejscu.



Jest jak najbardziej na miejscu, ktoś chce mnie uczyć o Polsce, a nawet języka polskiego nie zna? Śmieszne.

massq napisał/a:



a banda debili przypie**ala się do niego, że ma buty pobrudzone.



Moja Babcia zawsze powtarza „Poznać pana po cholewach" więc zgodnie z babcinymi naukami, tego tam, co chce nauczać a pisać nie umie oleję moczem ciepłym.

massq

2013-02-24, 16:26
jatutylkopacze napisał/a:


Skoro mieszkasz na wsi to pewnie znasz problem wypie**alania śmieci do lasów, sadów? Dzięki tej reformie i płaceniu od osoby, zwyczajnie nie będzie się opłacało śmiecić dookoła.. , ale masz racje, same k***y i złodzieje. Nie rozumiesz czegoś to od razu ze złodziejami wyjeżdżasz.



Mieszkam w średniej wielkości mieście. Koło każdego bloku, domu jest śmietnik, ale chodząc po lesie i tak spotykam dużo śmieci. Skoro teraz ludzie są tak poj***ni, żeby jechać do lasu wyrzucić śmieci zamiast wyjść przed blok, to teraz nic lepiej nie będzie ;)



smyndryl napisał/a:


Jest jak najbardziej na miejscu, ktoś chce mnie uczyć o Polsce, a nawet języka polskiego nie zna? Śmieszne.


Moja Babcia zawsze powtarza „Poznać pana po cholewach" więc zgodnie z babcinymi naukami, tego tam, co chce nauczać a pisać nie umie oleję moczem ciepłym.



k***a...
A jakbym zamiast "brudne buty" napisał "źle skrojony garnitur" albo "brzydką fryzurę" to też byś się dopie**olił? Dżizas k***a ja pie**ole. :homer:

PS. A ten co pisze "bul" to już nikomu nie przeszkadzał przy urnach?
:idzwch*j:

melemele89

2013-02-24, 18:38
Kto k***a śmieci wywala? k***a mamy teraz wielki kontener i płacimy po 5.30 za osobę, mało tego segregujemy. Ale k***a nie trzeba dojebac ogłosic przetarg, i okraśc społeczeństwo. Śmieci z tego co zauważyłem, wyjebują miszczuchy, które pobudowały się na peryferiach miasta.

I ogóle widzę, że portal schodzi na psy k***a. Hejtujcie wszystko Proszę o bana!