18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się zmienia Irlandia na naszych oczach

Indywidualista • 2022-09-21, 11:16
Multik***yKulti

Taka tam kompilacja z różnych miast

„Ludzkie istoty rodzą się z różnymi zdolnościami. Jeśli są wolne, nie są równe. A jeśli są równe, nie są wolne”.
- Aleksander Sołżenicyn


Sztruks

2022-09-21, 11:27
Wystarczy wszystkie małpy wyj***ć na jeden kontynent i będzie spokój...

Majomir

2022-09-21, 11:38
Fajna ta Irlandia taka niejednolita etnicznie ,różna przez to ciekawa

Damian_Azi

2022-09-21, 11:56
Przydałby się Hitler na murzynów.

garota

2022-09-21, 12:00
U nas też będą problemy tylko murzyny są białe.

ebeebe_ebeebeebe

2022-09-21, 12:10
Ehh... dlatego ja całe życie, mimo tego że 14 lat trenowałem sporty walki (z sukcesami), chodzę z teleskopem, gazem i kosą w aucie.

Jak Cie atakuje taka sfora małp, to liczą właśnie na to że będziesz bezbronny, że nic nie zrobisz. Najpierw szprej i teleskop, potem kosa.

PanKukuruźnik82

2022-09-21, 12:46
garota napisał/a:

U nas też będą problemy tylko murzyny są białe.



Wystarczy jak wyłączą prąd albo socjalu nie wypłacą, to będziemy mieć Wołyń 2.0 i to juz wszystko prawdopodobnie jeszcze w tym roku..

darek1234

2022-09-21, 13:03
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Wystarczy jak wyłączą prąd albo socjalu nie wypłacą, to będziemy mieć Wołyń 2.0 i to juz wszystko prawdopodobnie jeszcze w tym roku..



Ależ tu śmierdzi kacapSSkim gównem

PanKukuruźnik82

2022-09-21, 13:12
darek1234 napisał/a:


Ależ tu śmierdzi kacapSSkim gównem



To wywiń swoje gacie na lewą stronę i umyj se dupę kacapie.

skywalker75

2022-09-21, 13:50
PanKukuruźnik82 napisał/a:

To wywiń swoje gacie na lewą stronę i umyj se dupę kacapie.



On sobie dupę wymyje, ale tobie mózgu do którego ruskie nasrały już nikt nie wyczyści

:mrgreen:

Indywidualista

2022-09-21, 14:08
skywalker75 napisał/a:

On sobie dupę wymyje, ale tobie mózgu do którego ruskie nasrały już nikt nie wyczyści



Poczekaj aż WEF wprowadzi swój totalitaryzm. Będziesz piszczał z biedy.

Adae

2022-09-21, 14:30
Cudownie slucha sie tego rozszczepienia psychicznego u zachodnich europejczykow "jestesmy smiertelnie przerazeni, boimy sie wyjsc z domu, nie umiemy sie bic" i w nastepnym zdaniu "wezmiemy sprawy w swoje rece".

Owcze spoleczenstwa. W Polsce takie rzeczy moga dziac sie tylko w Warszawie i Gdansku, ktore sa zamieszkane przez populacje polskojezyczna, nie koniecznie polska. Slowianie sa bardzo stadni i wybuchowi, wiec w przypadku kazdej takiej akcji cierpiec bedzie cala mniejszosc reprezentowana przez odwazniaka.

Pereze87

2022-09-21, 14:46
k***a ale gowno ten film .. jakis pojeb montuje tskie filmy .. zapewne jakis antyszczepionkowiec od wielkiego resetu .. no a pała ktora wrzuca te filmy to na 99% ruski smieć :mrgreen:

Adae napisał/a:

Cudownie slucha sie tego rozszczepienia psychicznego u zachodnich europejczykow "jestesmy smiertelnie przerazeni, boimy sie wyjsc z domu, nie umiemy sie bic" i w nastepnym zdaniu "wezmiemy sprawy w swoje rece".
Owcze spoleczenstwa. W Polsce takie rzeczy moga dziac sie tylko w Warszawie i Gdansku, ktore sa zamieszkane przez populacje polskojezyczna, nie koniecznie polska. Slowianie sa bardzo stadni i wybuchowi, wiec w przypadku kazdej takiej akcji cierpiec bedzie cala mniejszosc reprezentowana przez odwazniaka.



Mieszkam na zachodzie i nikt tak nie mówi ..wyjedz pomieszkaj to zobaczysz .. to putinowksa propaganda .. tak samo moge pojechac na polską wiec i nakrecic taki reportaz ze by Ci morda opadła jakie to bydło zyje na polskiej wsi . Jestes po prostu zjebem z paranoją .

:-D

PanKukuruźnik82 napisał/a:

Wystarczy jak wyłączą prąd albo socjalu nie wypłacą, to będziemy mieć Wołyń 2.0 i to juz wszystko prawdopodobnie jeszcze w tym roku..



Won za Ural k***o j***na .. juz Cie namierzam .. bedziesz plonął z bolszewikami ruski trolu .

:mrgreen:

sa...........el

2022-09-21, 14:49
Wcale mi ich nie żal.

021ku

2022-09-21, 14:50
ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

Ehh... dlatego ja całe życie, mimo tego że 14 lat trenowałem sporty walki (z sukcesami), chodzę z teleskopem, gazem i kosą w aucie.
Jak Cie atakuje taka sfora małp, to liczą właśnie na to że będziesz bezbronny, że nic nie zrobisz. Najpierw szprej i teleskop, potem kosa.



Wstawaj, zesrałeś się. Jak cię obskoczy taka gromadka to ilu "zdejmiesz"? Ilu podk***isz tak, że cię zadepczą na bosaka.