18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się zmienia Irlandia na naszych oczach

Indywidualista • 2022-09-21, 11:16
Multik***yKulti

Taka tam kompilacja z różnych miast

„Ludzkie istoty rodzą się z różnymi zdolnościami. Jeśli są wolne, nie są równe. A jeśli są równe, nie są wolne”.
- Aleksander Sołżenicyn


ALIGATORt1000

2022-09-21, 14:50
Irlandia chce jeszcze walczyc. Anglia juz nie

ShamimaBegum

2022-09-21, 15:16
ALIGATORt1000 napisał/a:

Irlandia chce jeszcze walczyc. Anglia juz nie



The English are too polite and comfortable to currently do anything. The native youth has been propogandised into believing they do not exist as a coherent ethnic group or as a part of a broader racial group, however the tide is changing, Britain is still, like everywhere else in the world, a racist country, but over the past 70 or so years, is has been suppressed. Now we are facing economic hardship and civil strife, the British will probably shift to being less tolerant and end up dropping their privileged belief that the Afghani is the same as them.

Many people in the West are waking up to what the financial mafia and their cronies have done to their countries

Anake

2022-09-21, 16:33
"Its definitely comming" ta sk***iala durna malpa nie wie co pie**oli, jak sie biali wkoncu wk***ia, to beda mieli czarny holokaust.

kawior2007

2022-09-21, 16:40
Wspaniała Irlandia odchodzi od przeklętego kościoła

slipspln

2022-09-21, 16:53
100 zlepków filmików i sama czarna zaraza atakuje białych, fajne czasy niema co.

szwarc_one

2022-09-21, 17:04
Piwko za INK 86 GANG

phamzap

2022-09-21, 17:42
Polska za 10 lat. Dlatego należy:
1)zamknąć się na strzeżonych osiedlach
2) dzieci wysyłać do prywatnych szkół

wnosjana

2022-09-21, 17:59
To jest oczywiscie pie**olenie prawicowego motlochu i bydla z pisu.

Mam angielska rodzine, ktora pochodzi z irlandii. Mam znajomych irlandczykow po 50tce. Znam chlopa, ktory siedzial w irlandii zanim zamknieto go za napady w essex. To co dzieje sie teraz w irlandii jest niczym w porownaniu do tego co wyprawialo sie tam kiedys. Wiezienia w irlandi jeszcze w okolicach 2010 roku byly pieklem,a straznicy mieli na sluzbie bron palna.

Najwiekszym problemem sa na te chwile brytjscy torysi, ktorzy preobuja rozpie**olic irlandie gdyz nie wyszedl im brexit i stad prawdopodobnie wyszedl ten klip.

XTralala

2022-09-21, 18:13
Jasny gwint irlandzkie kluby mają bardzo dobrą bojówkę.. Tłuką się niemiłosiernie to why te czarne i musli kirwiszony tak się rozochociły?? Nie do pomyślenia

ch...........ik

2022-09-21, 18:16
A ch*j mnie obchodzi jakaś irlandia

wlazidup-Krzysztof

2022-09-21, 18:57
Damian_Azi napisał/a:

Przydałby się Hitler na murzynów.



zesrałeś się jak inni rasiści to nie murzyni są winni a lewacy co celowo sprowadzają dzikich nieważne jakiego koloru. Hitler na lewaków

Tuston_bobczak

2022-09-21, 19:50
wlazidup-Krzysztof napisał/a:

zesrałeś się jak inni rasiści to nie murzyni są winni a lewacy co celowo sprowadzają dzikich nieważne jakiego koloru. Hitler na lewaków



Nie murzyni są winni ? A to lewary każą im odpie**alać tarło zawsze i wszędzie ? Oni nie nadają się do życia w normalnym społeczeństwie dlatego jest potrzebny Adi na nich . Jeśli my biali ich nie zniszczymy to oni zniszczą nas i to co biały człowiek zbudował ciąża pracą h*ju bobrze

ajatolah

2022-09-21, 20:04
dlatego jestem za tym zeby u nas napie**alac czarnych
panoszy sie scierwo oni maja prawo nas wszedzie bialych tluc?
to my powinnismy ich napie**alac u nas
j***ne malpy

cellmemory

2022-09-21, 20:23
w ktores minucie gdy ziomek w rurkach lezy zaslaniajac glowe przed banda czarnoskorych braci.. wpada laska z buta... co za porazka z chlopa... wiem... mieli przewage liczebna i zaslanianie glowy jest jak najbardziej wskazane w takich sytuacjach... ale no

ALIGATORt1000

2022-09-21, 21:47
ShamimaBegum napisał/a:

The English are too polite and comfortable to currently do anything. The native youth has been propogandised into believing they do not exist as a coherent ethnic group or as a part of a broader racial group, however the tide is changing, Britain is still, like everywhere else in the world, a racist country, but over the past 70 or so years, is has been suppressed. Now we are facing economic hardship and civil strife, the British will probably shift to being less tolerant and end up dropping their privileged belief that the Afghani is the same as them.
Many people in the West are waking up to what the financial mafia and their cronies have done to their countries



No to pięknie! Lepiej puzino niż wcale.