18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się zmienia Irlandia na naszych oczach

Indywidualista • 2022-09-21, 11:16
Multik***yKulti

Taka tam kompilacja z różnych miast

„Ludzkie istoty rodzą się z różnymi zdolnościami. Jeśli są wolne, nie są równe. A jeśli są równe, nie są wolne”.
- Aleksander Sołżenicyn


nudzimisiexd

2022-09-21, 23:46
darek1234 napisał/a:

Ależ tu śmierdzi kacapSSkim gównem



Cały sadol to banda debili bez szkoły z budowy. Cała ta strona opiera się na antynaukowym, antylogicznym, antyumyslowym scierwo :lol:

Nawet nie trzeba się wysilać. Spójrz na ten filmik, czarni się napie**ala, ckliwy filmik - Irlandia umiera. To wcale nie tak ze taki sam film można nagrać z bialasami i podłożyć to samo pie**olenie - to żadna manipulacja co nie :lol:

Biali przecież nie robią nic złego, te bialasy w Polsce, te polaczki w Polsce w zyciu nie robią przestępstw :lol: - te 750 tysięcy przestępstw rocznie robią sami Ukraińcy i 100 czarnych na krzyż :lol:

slipspln napisał/a:

100 zlepków filmików i sama czarna zaraza atakuje białych, fajne czasy niema co.



Brawoooooo!!!! Odkryłeś jak działa manipulacja :lol:

Dokładnie - ktoś zlepil 100 filmików tak żeby zawsze to byli czarni, zapomniał dodać w tym bialasow żeby przypadkiem nie wyszło ze bialas niczym nie różni się od czarnego w robieniu rozpie**olu :lol:

wnosjana napisał/a:

To jest oczywiscie pie**olenie prawicowego motlochu i bydla z pisu.
Mam angielska rodzine, ktora pochodzi z irlandii. Mam znajomych irlandczykow po 50tce. Znam chlopa, ktory siedzial w irlandii zanim zamknieto go za napady w essex. To co dzieje sie teraz w irlandii jest niczym w porownaniu do tego co wyprawialo sie tam kiedys. Wiezienia w irlandi jeszcze w okolicach 2010 roku byly pieklem,a straznicy mieli na sluzbie bron palna.
Najwiekszym problemem sa na te chwile brytjscy torysi, ktorzy preobuja rozpie**olic irlandie gdyz nie wyszedl im brexit i stad prawdopodobnie wyszedl ten klip.



Prawicowe bydło jest wszędzie i szczuje na wszystkich i takie inne bydło z sadola łyka takie gowna i ryczy jak to Europy już nie ma :lol:

A to tylko dlatego bo ktoś zlepi tendencyjny gowno filmik :lol:

Muszę kiedyś dla beki nagrać filmik jak bialasy robią rozpie**ol, 200 klipów jak bialasy albo gorzej - polaczki robią rozpie**ol i powiem ze Europy/polski już nie ma :lol:

Pereze87 napisał/a:

k***a ale gowno ten film .. jakis pojeb montuje tskie filmy .. zapewne jakis antyszczepionkowiec od wielkiego resetu .. no a pała ktora wrzuca te filmy to na 99% ruski smieć
Mieszkam na zachodzie i nikt tak nie mówi ..wyjedz pomieszkaj to zobaczysz .. to putinowksa propaganda .. tak samo moge pojechac na polską wiec i nakrecic taki reportaz ze by Ci morda opadła jakie to bydło zyje na polskiej wsi . Jestes po prostu zjebem z paranoją .

Won za Ural k***o j***na .. juz Cie namierzam .. bedziesz plonął z bolszewikami ruski trolu .



Jeden z niewielu mądrych na tym portalu dla sp***olin umysłowych. Brawo.

Indywidualista

2022-09-22, 00:32
nudzimisiexd napisał/a:

Cały sadol to banda debili bez szkoły z budowy. Cała ta strona opiera się na antynaukowym, antylogicznym, antyumyslowym scierwo
Nawet nie trzeba się wysilać. Spójrz na ten filmik, czarni się napie**ala, ckliwy filmik - Irlandia umiera. To wcale nie tak ze taki sam film można nagrać z bialasami i podłożyć to samo pie**olenie - to żadna manipulacja co nie
Biali przecież nie robią nic złego, te bialasy w Polsce, te polaczki w Polsce w zyciu nie robią przestępstw - te 750 tysięcy przestępstw rocznie robią sami Ukraińcy i 100 czarnych na krzyż
Brawoooooo!!!! Odkryłeś jak działa manipulacja
Dokładnie - ktoś zlepil 100 filmików tak żeby zawsze to byli czarni, zapomniał dodać w tym bialasow żeby przypadkiem nie wyszło ze bialas niczym nie różni się od czarnego w robieniu rozpie**olu
Prawicowe bydło jest wszędzie i szczuje na wszystkich i takie inne bydło z sadola łyka takie gowna i ryczy jak to Europy już nie ma
A to tylko dlatego bo ktoś zlepi tendencyjny gowno filmik
Muszę kiedyś dla beki nagrać filmik jak bialasy robią rozpie**ol, 200 klipów jak bialasy albo gorzej - polaczki robią rozpie**ol i powiem ze Europy/polski już nie ma
Jeden z niewielu mądrych na tym portalu dla sp***olin umysłowych. Brawo.



Czyli twierdzisz że dane o przestępstwach w UE to fake? :) Polecam sprawdzić ilośc przestępstw na 100000 mieskańców. :)

nudzimisiexd

2022-09-22, 00:46
Indywidualista napisał/a:

Czyli twierdzisz że dane o przestępstwach w UE to fake? Polecam sprawdzić ilośc przestępstw na 100000 mieskańców.



No tak, to przecież takie proste. Więcej przestępstw w innych krajach niż Polska = czarni. Korelacja 100% legit, przecież to musi być prawda :lol: .

To tak jak spożywanie soku pomarańczowego w Europie do ilości zabójstw starszych ludzi - jedno i drugie idzie w gore jednocześnie wiec napewno ten zły sok pomarańczowy to powoduje :lol:

Istnieje coś takiego jak termin: korelacja to nie przyczynowosc. To ze jakiś debil uzna ze więcej przestępstw na zachodzie to wina czarnych czy innych mniejszości to już nie moja wina debilizmu :lol:

Swoje wywody zacznij od badania innych miliard razy bardziej istotnych czynników takich jak : definicja przestępstwa bo to różni się między Polska a taka Francja, coś co we Francji jest przestępstwem w Polsce może być wykroczeniem :lol:

Dwa, zbadaj poziom biedy, poziomu ubóstwa, ilości więźniów, systemu resocjalizacji w danych państwach i potem dokonuj jakiś zj***nych analiz i korelacji :lol: a nie wysnuwasz scierwo wnioski z niczego :lol:

Tuston_bobczak

2022-09-22, 05:21
wlazidup-Krzysztof napisał/a:

zesrałeś się jak inni rasiści to nie murzyni są winni a lewacy co celowo sprowadzają dzikich nieważne jakiego koloru. Hitler na lewaków



Nie murzyni są winni ? A to lewary każą im odpie**alać tarło zawsze i wszędzie ? Oni nie nadają się do życia w normalnym społeczeństwie dlatego jest potrzebny Adi na nich . Jeśli my biali ich nie zniszczymy to oni zniszczą nas i to co biały człowiek zbudował ciąża pracą h*ju bobrze

Indywidualista

2022-09-22, 06:03
nudzimisiexd napisał/a:

No tak, to przecież takie proste. Więcej przestępstw w innych krajach niż Polska = czarni. Korelacja 100% legit, przecież to musi być prawda .
To tak jak spożywanie soku pomarańczowego w Europie do ilości zabójstw starszych ludzi - jedno i drugie idzie w gore jednocześnie wiec napewno ten zły sok pomarańczowy to powoduje
Istnieje coś takiego jak termin: korelacja to nie przyczynowosc. To ze jakiś debil uzna ze więcej przestępstw na zachodzie to wina czarnych czy innych mniejszości to już nie moja wina debilizmu
Swoje wywody zacznij od badania innych miliard razy bardziej istotnych czynników takich jak : definicja przestępstwa bo to różni się między Polska a taka Francja, coś co we Francji jest przestępstwem w Polsce może być wykroczeniem
Dwa, zbadaj poziom biedy, poziomu ubóstwa, ilości więźniów, systemu resocjalizacji w danych państwach i potem dokonuj jakiś zj***nych analiz i korelacji a nie wysnuwasz scierwo wnioski z niczego



Ile aut w tym roku spalono we francji? Ile pedofilów w tym roku wykorzystywało dzieci w Anglii? Ile Szwedek zostało zgwałconych w Szwecji? Ilu nielegalnych imigrantów przybyło w tym roku do Włoch? Daj se spokój.

ProVVe

2022-09-22, 07:50
Kumpel mieszka w Irlandii i jedyne gdzie są malpy mowie, ze Dublin. Tak w mniejszych miasteczkach tego nie ma jakoś. Poza tym nie wierze, ze Irole dałyby sobie na łeb wejść. Pokazali z GB, ze sa zacięte i potrafią walczyć. Nie jestem taki ufny od czasu jak jakis majster zmontował filmy z wielu lat w mały filmik bo takim sposobem to z jednego blokowiska z miesiąca zrobiłbym więcej. Jednak i tak jestem za utylizacja tego ścierwa nawet za wyplucie Gumy na chodnik...

nudzimisiexd

2022-09-22, 08:12
Indywidualista napisał/a:

Ile aut w tym roku spalono we francji? Ile pedofilów w tym roku wykorzystywało dzieci w Anglii? Ile Szwedek zostało zgwałconych w Szwecji? Ilu nielegalnych imigrantów przybyło w tym roku do Włoch? Daj se spokój.



Widze do ciebie nie dociera :lol:

Na protestach żółtych kamizelek - w większości białych był taki czasem rozpie**ol ze jedno spalone auto to była rozgrzewka. Francuzi od zawsze lubili rozpie**alac własne podwórko

A ile pedofilów wykorzystuje dzieci w Polsce? Myślisz ze mniej? Nie - w Anglii jadą z pedofilami a w Polsce przerzuca się ich do innej parafiii. Jak przestaniemy wykrywać pedofili to znaczy ze pedofilia zniknęła w Polsce? Jak zakryje twarz to stałeś się niewidzialny?

Szwecja? Przecież tam jest zupełnie inna definicja gwałtu. Tam gwałt to już zwykle napastowanie kobiety :lol: . Do tego w Szwecji nie ma popie**olenca umysłowego co w Polsce gdzie jeszcze taki polaczek powie ze kobieta sama sobie winna bo miała krótka sukienkę. Ponownie - definicja gwałtu i wykrywalność. Polki nie zgłaszają gwałtów bo są stygmatyzowane w odróżnieniu od Szwedek.

Z Włochami nie wiem co to ma znaczyc? Dużo i co w związku z tym? Właśnie wrocilem z wakacji na sycylii, z portfelem, uśmiechem i brakiem obitego ryja.


Widzisz kolego, ponownie funkcjonujesz na poziomie myślenia życzeniowego i na zasadzie - hurr durr skoro gwałtów jest więcej w Szwecji to na pewno imigranci. Nie k***a :lol: jest dużo więcej czynników które wpływają na tak durna rzecz jak cyferka w excelu przy wierszu „gwałt” ale to trzeba liznąć tematu, poczytać a nie rzucać gownem bo tak ci się wydaje i popularne jest bycie zwykłym debilem ksenofobem. Polecam, doedukuj się naprawdę, wiedza rozszerza horyzonty. Ja tez byłem takim debilem który mowil ze HURR DURR MUZUŁMANIE NISZCZĄ, ZABIC ICH. Dopóki mnie „lewak” nie wyjaśnił dowodami i argumentami i nie zrozumiałem ze największym kłamliwym scierwem i manipulacyjnym gownem są środowiska skrajnie prawicowe -‚patrz nawet na ten filmik jak zrobiony - w nim chodzi o to żeby debile uwierzyły ze to czarni są problemem, imigranci są problemem. Dlaczego? Z prostego powodu :lol:

Jeśli wytworzysz problem ze imigranci są źli, zabijają i gwałcą to wystarczy ze podasz w programie partii ze ty to ograniczysz i ich wypie**olisz z kraju - i cyk, wygrane wybory :lol:

Tylko o to chodzi w działaniach partii Le Pen, konfederacji czy AfD. Manipulować i klamac, zasiać strach żeby potem zgarniać głosy. Bo filmik jak powyżej dokładnie tylko temu służy - żeby straszyć.

Indywidualista napisał/a:

Ile aut w tym roku spalono we francji? Ile pedofilów w tym roku wykorzystywało dzieci w Anglii? Ile Szwedek zostało zgwałconych w Szwecji? Ilu nielegalnych imigrantów przybyło w tym roku do Włoch? Daj se spokój.



Tera to co napisałem o tym przełoż na polskie podwórko co dzieje się z Ukraińcami - oczywiście - maja z deka inna mentalność, są trochę głośni w gadaniu No i dalej lubią futerka i złote spinki jak my 10 lat temu. Ale coś więcej? Nie :lol:

Natomiast co robi konfederacja - podam ci zajebisty przykład :lol:

W Warszawie wypłynął filmik gdzie chłopy zabijają typa, nagrywa to Ukrainiec który mówi ze zgłosi to na policje - po ukraińsku.

Wiesz co konfiarze zrobili? Zaczęli wypie**alac na Twitterze tweety ze to UKRAINIEC ZABIŁ. Ludzie się już zesrali ze Ukraińcy nas zabijajo etc, napędzili spirale strachu i innego gowna.

Tylko dlatego bo nagrywający był Ukraińcem. Tych mordercow złapali - czystej krwi Polacy.

Ale co nakręcili nienawiść na Ukraińców to ich, kilka tysięcy ludzi zastraszonych kłamstwem. I nigdy nie poniosę te zjeby za to odpowiedzialności

Kilka takich akcji i cyk, masz napie**alanie Ukraińców na ulicach dla zasady. Bo ktoś jest sp***olony i kreci na tym polityczne lody i ktoś jest sp***olony bo uwierzył ze „on jest tym słusznym i uświadomionym”.

ProVVe

2022-09-22, 08:36
Kumpel mieszka w Irlandii i jedyne gdzie są malpy mowie, ze Dublin. Tak w mniejszych miasteczkach tego nie ma jakoś. Poza tym nie wierze, ze Irole dałyby sobie na łeb wejść. Pokazali z GB, ze sa zacięte i potrafią walczyć. Nie jestem taki ufny od czasu jak jakis majster zmontował filmy z wielu lat w mały filmik bo takim sposobem to z jednego blokowiska z miesiąca zrobiłbym więcej. Jednak i tak jestem za utylizacja tego ścierwa nawet za wyplucie Gumy na chodnik...

szwarc_one

2022-09-22, 08:39
ProVVe napisał/a:

Kumpel mieszka w Irlandii i jedyne gdzie są malpy mowie, ze Dublin. Tak w mniejszych miasteczkach tego nie ma jakoś. Poza tym nie wierze, ze Irole dałyby sobie na łeb wejść. Pokazali z GB, ze sa zacięte i potrafią walczyć. Nie jestem taki ufny od czasu jak jakis majster zmontował filmy z wielu lat w mały filmik bo takim sposobem to z jednego blokowiska z miesiąca zrobiłbym więcej. Jednak i tak jestem za utylizacja tego ścierwa nawet za wyplucie Gumy na chodnik...



5 lat mieszkałem 100km na zachód od Dublina i Ci powiem że murzynów od sk***ysyna

Adae

2022-09-22, 13:07
XTralala napisał/a:

Jasny gwint irlandzkie kluby mają bardzo dobrą bojówkę.. Tłuką się niemiłosiernie to why te czarne i musli kirwiszony tak się rozochociły?? Nie do pomyślenia



Co robia? Zachowaniem co prawda nie ustepuja ludziom imigrujacym z trzeciego swiata i uzywanie nozy i innych sprzetow w zastepstwie sily fizycznej i odwagi, jak i skakanie po glowie i atakowanie w grupach jest u nich standardem. Jako ludzie sa to zwykle pipki i mozna w pojedynke rozstawiac po katach ich cale gromady.


Pereze87 napisał/a:

k***a ale gowno ten film .. jakis pojeb montuje tskie filmy .. zapewne jakis antyszczepionkowiec od wielkiego resetu .. no a pała ktora wrzuca te filmy to na 99% ruski smieć
Mieszkam na zachodzie i nikt tak nie mówi ..wyjedz pomieszkaj to zobaczysz .. to putinowksa propaganda .. tak samo moge pojechac na polską wiec i nakrecic taki reportaz ze by Ci morda opadła jakie to bydło zyje na polskiej wsi . Jestes po prostu zjebem z paranoją .

Won za Ural k***o j***na .. juz Cie namierzam .. bedziesz plonął z bolszewikami ruski trolu .


To, ze zbierasz ogorki na jakiejs dziurze i jezdzisz od fabryki do domu niewiele znaczy. Znam Anglikow i Irlandczykow, sa slabi fizycznie, pyskaci i przestraszeni. Ich jedyna reakcja jest ucieczka, obojetnosc i pomoc ofiarom lub atakujacym gdy jest juz bezpiecznie.
Nagraj taski reportaz nie tylko ze wsi, sprobuj go nakrecic o calym miescie. W Panstwie, w ktorym filmiki z pobic znacznie delikatniejszych obiegaja wszystkie media i staja sie wiadomoscia na caly kraj, bo jest to tak rzadkie.



nudzimisiexd napisał/a:

No tak, to przecież takie proste. Więcej przestępstw w innych krajach niż Polska = czarni. Korelacja 100% legit, przecież to musi być prawda .
To tak jak spożywanie soku pomarańczowego w Europie do ilości zabójstw starszych ludzi - jedno i drugie idzie w gore jednocześnie wiec napewno ten zły sok pomarańczowy to powoduje
Istnieje coś takiego jak termin: korelacja to nie przyczynowosc. To ze jakiś debil uzna ze więcej przestępstw na zachodzie to wina czarnych czy innych mniejszości to już nie moja wina debilizmu
Swoje wywody zacznij od badania innych miliard razy bardziej istotnych czynników takich jak : definicja przestępstwa bo to różni się między Polska a taka Francja, coś co we Francji jest przestępstwem w Polsce może być wykroczeniem
Dwa, zbadaj poziom biedy, poziomu ubóstwa, ilości więźniów, systemu resocjalizacji w danych państwach i potem dokonuj jakiś zj***nych analiz i korelacji a nie wysnuwasz scierwo wnioski z niczego


Do pewnego roku statystyki narodowosci przestepcow byly aktywnie prowadzone baranie. Okreslone grupy spoleczne mialy wielokrotnie wieksza reprezentacje w popelnianiu okreslonych przestepstw. Jakos w 2020 rioku stwierdzili, ze jednak nie beda zbierali tych informacji.

Jestes debilem.

B420

2022-09-22, 13:08
Musiałby drugi Hitler dojść do władzy żeby tam zrobić na nowo porządek, a tak to mogą sobie poparzyć na USA, będą widzieć własną przyszłość.

j***ć murzynów, ciapatych i całe kacapskiej gówno!

uzytkownik609

2022-09-22, 13:26
Sztruks napisał/a:

Wystarczy wszystkie małpy wyj***ć na jeden kontynent i będzie spokój...



a to sadola by już nie było :)

KoniecZartow

2022-09-22, 17:32
A białe szmaciury się gibią jakby nie docierało, że to o nich małpy podśpiewują.

Makulata

2022-09-22, 17:33
nudzimisiexd napisał/a:

Widze do ciebie nie dociera
Na protestach żółtych kamizelek - w większości białych był taki czasem rozpie**ol ze jedno spalone auto to była rozgrzewka. Francuzi od zawsze lubili rozpie**alac własne podwórko
A ile pedofilów wykorzystuje dzieci w Polsce? Myślisz ze mniej? Nie - w Anglii jadą z pedofilami a w Polsce przerzuca się ich do innej parafiii. Jak przestaniemy wykrywać pedofili to znaczy ze pedofilia zniknęła w Polsce? Jak zakryje twarz to stałeś się niewidzialny?
Szwecja? Przecież tam jest zupełnie inna definicja gwałtu. Tam gwałt to już zwykle napastowanie kobiety . Do tego w Szwecji nie ma popie**olenca umysłowego co w Polsce gdzie jeszcze taki polaczek powie ze kobieta sama sobie winna bo miała krótka sukienkę. Ponownie - definicja gwałtu i wykrywalność. Polki nie zgłaszają gwałtów bo są stygmatyzowane w odróżnieniu od Szwedek.
Z Włochami nie wiem co to ma znaczyc? Dużo i co w związku z tym? Właśnie wrocilem z wakacji na sycylii, z portfelem, uśmiechem i brakiem obitego ryja.
Widzisz kolego, ponownie funkcjonujesz na poziomie myślenia życzeniowego i na zasadzie - hurr durr skoro gwałtów jest więcej w Szwecji to na pewno imigranci. Nie k***a jest dużo więcej czynników które wpływają na tak durna rzecz jak cyferka w excelu przy wierszu „gwałt” ale to trzeba liznąć tematu, poczytać a nie rzucać gownem bo tak ci się wydaje i popularne jest bycie zwykłym debilem ksenofobem. Polecam, doedukuj się naprawdę, wiedza rozszerza horyzonty. Ja tez byłem takim debilem który mowil ze HURR DURR MUZUŁMANIE NISZCZĄ, ZABIC ICH. Dopóki mnie „lewak” nie wyjaśnił dowodami i argumentami i nie zrozumiałem ze największym kłamliwym scierwem i manipulacyjnym gownem są środowiska skrajnie prawicowe -‚patrz nawet na ten filmik jak zrobiony - w nim chodzi o to żeby debile uwierzyły ze to czarni są problemem, imigranci są problemem. Dlaczego? Z prostego powodu
Jeśli wytworzysz problem ze imigranci są źli, zabijają i gwałcą to wystarczy ze podasz w programie partii ze ty to ograniczysz i ich wypie**olisz z kraju - i cyk, wygrane wybory
Tylko o to chodzi w działaniach partii Le Pen, konfederacji czy AfD. Manipulować i klamac, zasiać strach żeby potem zgarniać głosy. Bo filmik jak powyżej dokładnie tylko temu służy - żeby straszyć.
Tera to co napisałem o tym przełoż na polskie podwórko co dzieje się z Ukraińcami - oczywiście - maja z deka inna mentalność, są trochę głośni w gadaniu No i dalej lubią futerka i złote spinki jak my 10 lat temu. Ale coś więcej? Nie
Natomiast co robi konfederacja - podam ci zajebisty przykład
W Warszawie wypłynął filmik gdzie chłopy zabijają typa, nagrywa to Ukrainiec który mówi ze zgłosi to na policje - po ukraińsku.
Wiesz co konfiarze zrobili? Zaczęli wypie**alac na Twitterze tweety ze to UKRAINIEC ZABIŁ. Ludzie się już zesrali ze Ukraińcy nas zabijajo etc, napędzili spirale strachu i innego gowna.
Tylko dlatego bo nagrywający był Ukraińcem. Tych mordercow złapali - czystej krwi Polacy.
Ale co nakręcili nienawiść na Ukraińców to ich, kilka tysięcy ludzi zastraszonych kłamstwem. I nigdy nie poniosę te zjeby za to odpowiedzialności
Kilka takich akcji i cyk, masz napie**alanie Ukraińców na ulicach dla zasady. Bo ktoś jest sp***olony i kreci na tym polityczne lody i ktoś jest sp***olony bo uwierzył ze „on jest tym słusznym i uświadomionym”.



Ty wiesz na jakiej stronie jesteś i że tu nie ma lewackiej cenzury, która pomogłaby ci zatuszować dowody na fakt iż czarni popełniają 60 procent ciężkich przestępstw w stanach i 50% gwałtów w Szwecji będąc znaczną mniejszością populacji w obu krajach?

Juzwa

2022-09-22, 17:33
ebeebe_ebeebeebe napisał/a:

Ehh... dlatego ja całe życie, mimo tego że 14 lat trenowałem sporty walki (z sukcesami), chodzę z teleskopem, gazem i kosą w aucie.
Jak Cie atakuje taka sfora małp, to liczą właśnie na to że będziesz bezbronny, że nic nie zrobisz. Najpierw szprej i teleskop, potem kosa.



Najlepszy jest dobry charakter w nogach. Bezpiecznie, nikt cię nie oskarży o pobicie itp.