18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się traktuje konfidentów

mlecz1323 • 2013-09-09, 23:00
Rozjebus :mrgreen:

Matikens

2013-09-10, 10:42
Powinniśmy teraz ładnie zaspamować gimba na YT że nie dość ze to on się rozpruł to jeszcze dojeżdża jakiegoś chorego typa...

m8

2013-09-10, 10:49
"ty k***o, szmaciarzu, wypie**alaj... weź puść panią... ty k***o, ty szmato" :homer:

KANIBAL22

2013-09-10, 10:53
tak jak tam na początku kolega sadol napisał prędzej rozj***ł by dupsko ten posraniec z kamerką niż ten kamerowany...zwykła frajerska p*zda a nie sztywny gość

Se...........ki

2013-09-10, 10:56
Cossmos napisał/a:

Zaaaraz... Człowiek, który doniósł do organów ścigania, że ktoś łamie prawo jest zły, bo konfident. To k***a kto jest dobry jak nikt nie jest? Policja ściga bandytów - źle, j***ć psy. Ktoś pilnuje własnego podwórka, przestrzega prawa i o nie dba - źle bo donosiciel. Koleś poszedł siedzieć, bo rozprowadzał prochy - "jakiś j***ny konfident go sprzedał, do piachu z nim (konfidentem)".
Ja pie**ole.


Chyba co poniektórzy mają problem z rozumieniem słowa "konfident". Donosi w imię własnej korzyści - sam powiem: j***ć takiego sk***iela - konfident
Zgłasza przestępstwo: pochwalę i postawię piwo.

Konfidentów mieliśmy w czasie zaborów, wojny i komuny. Donosili, bo mieli z tego kase, pozycje społeczną, ratowali sobie tym życie. To są k***y bez honoru.

Jak ci zapie**olą samochód z garażu to nie zgłosisz, bo nie chcesz być konfidentem? Jaka jest różnica między kradzieżą a sprzedawaniem czegoś nielegalnego? A tu jeszcze autor tematu i paru przygłupów w komentarzach przyklaskuje zjebowi zza kamery... To jest Polska właśnie.



I tutaj mój drogi kolego zgadzam się z Tobą w 100% http://img204.imageshack.us/img204/474/applauseh.gif

Pamiętam jak na stronę "Firmy", tych od JP na 100%, wszedł haker i zamieścił fotę, na której byli policjanci z dopiskiem "Policja was jebie", czy coś w tym stylu. Zespół "Firma", ten fakt zgłosił na policję. O ironio. Bożyszcze gimbusów walczący z konfidentami stali konfidentami w ich tego słowa rozumieniu.

paul2222

2013-09-10, 10:59
1:36 wez posc pania :D

bialyninja1

2013-09-10, 11:00
90% komentujących to jakaś j*bana gimbaza, która myśli, że jak się nasłucha firmy i innych tego typy debili to mogą zacząć gangsterkę i tępić lamusów. Won do szkoły przydupasy! Wszystkich obczszymurów jak autor filmiku powinno się w bydlęcych wagonach wywieźć do obozu pracy!

sosik

2013-09-10, 11:03
Jestem z Kołobrzegu i powiem wam, że jestem bardzo szczęśliwy, że najprawdopodobniej za kilka lat będę robił w Policji... (kształcę się w tym kierunku). Wtedy będę miał okazję legalnie tępić takie buractwo (chodzi mi o nagrywającego :) )

Jeżeli macie namiary na nagrywającego to piszcie na PW, Koszalin niedaleko a gościu może mieć pozamiatane raz dwa :)

Mom and Death

2013-09-10, 11:23
bialyninja1 napisał/a:

90% komentujących to jakaś j*bana gimbaza, która myśli, że jak się nasłucha firmy i innych tego typy debili to mogą zacząć gangsterkę i tępić lamusów. Won do szkoły przydupasy! Wszystkich obczszymurów jak autor filmiku powinno się w bydlęcych wagonach wywieźć do obozu pracy!



gdzie tu masz 90 % takich komentarzy, j***ny ośle ?

Parówka

2013-09-10, 11:33
@sosik Jeśli jesteś szczęśliwy na myśl o tym, że prawdopodobnie będziesz mógł tępić kogoś takiego jak np kamerzystę z powyższego filmu, to według mnie sam w tym momencie zaliczasz się do "takiego buractwa" o którym wspomniałeś i tak koło wzajemnej nienawiści się zamyka.

bialyninja1

2013-09-10, 11:34
@Mom and Death twój na pewno się do nich zalicza :)

garota

2013-09-10, 11:50
@ Hahahh a co jest najśmieszniejsze. Że kamerzysta jest taką p*zdą że nawet upośledzony konfident stał przed nim patrząc mu w twarz i się nie ruszył nawet gdy ten groził mu pobiciem.

mol

2013-09-10, 12:13
co wy tu piszecie, znalem tego goscia od dzieciaka.Typ naprawde jest zdrowy, ale od zawsze z domu podpie**alal wszysko aby miec na towar, czego on z domu nie wyniusl :) . wszyscy w Koszalinie co znaja adama sajura "ludwiczka" maja takie same zdanie na jego temam. osobiscie wisi mi 5zl od 8 lat, ale wole zeby nie oddawal i miec go z glowy. Fakt zawsze byl gnebiony a kamerzysta nie jest najgorszy. adam jak to czytasz to pamietasz Kruczka i kary jakie ci serwowal

Br...........ki

2013-09-10, 12:31
Dokładnie jak kolega wyżej powiedział to portal sadistic.pl a nie jebacsystemikonfidentow.pl
jak jego koledzy tacy sami jak ten co nagrywał to nawet słusznie że ich zakablował haha

tosiencjusz

2013-09-10, 12:59
Gratuluje intelektu kolesiowi, ktory gonil mu towar.