18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się traktuje konfidentów

mlecz1323 • 2013-09-09, 23:00
Rozjebus :mrgreen:

Zarammoth

2013-09-10, 09:47
Co za umysłowy plebs to nagrywa? Takiego to jednego dołu z "Mordo" i zalać wapnem...

dumad

2013-09-10, 09:48
a może by tak stworzyć stronę na której będzie się zamieszczać zdjęcia konfidentów. Świat uniknie pomyłek a i interesy będą lepiej szły :szczerbaty: taką bazę danych

Tassadar

2013-09-10, 09:48
1.Michal napisał/a:

tak na moje oko, to ten gość jest chory psychicznie


Mówisz o nagrywającym?

zielo3

2013-09-10, 09:49
j***ć konfidentów . Mogłeś mu wpie**olić xD

cveljan

2013-09-10, 09:50
ale kozak zbluzgał upośledzonego gościa

matii914

2013-09-10, 09:50
Kto w ogóle sprzedałby takiemu człowiekowi narkotyki? Chyba tylko skończony debil... Przecież widać, że z tym gościem coś jest nie tak (prawdopodobnie jest na coś chory). Pan nagrywający natomiast widać, ze ma IQ na poziomie deski klozetowej... Pewnie potem się chwalił na dzielni jaki to on kozak jest i jak to on frajera i leszcza pogonił z ulicy... :homer:

grzesp

2013-09-10, 09:59
Na 100% to Przemek

Cossmos

2013-09-10, 10:01
Zaaaraz... Człowiek, który doniósł do organów ścigania, że ktoś łamie prawo jest zły, bo konfident. To k***a kto jest dobry jak nikt nie jest? Policja ściga bandytów - źle, j***ć psy. Ktoś pilnuje własnego podwórka, przestrzega prawa i o nie dba - źle bo donosiciel. Koleś poszedł siedzieć, bo rozprowadzał prochy - "jakiś j***ny konfident go sprzedał, do piachu z nim (konfidentem)".
Ja pie**ole.


Chyba co poniektórzy mają problem z rozumieniem słowa "konfident". Donosi w imię własnej korzyści - sam powiem: j***ć takiego sk***iela - konfident
Zgłasza przestępstwo: pochwalę i postawię piwo.

Konfidentów mieliśmy w czasie zaborów, wojny i komuny. Donosili, bo mieli z tego kase, pozycje społeczną, ratowali sobie tym życie. To są k***y bez honoru.

Jak ci zapie**olą samochód z garażu to nie zgłosisz, bo nie chcesz być konfidentem? Jaka jest różnica między kradzieżą a sprzedawaniem czegoś nielegalnego? A tu jeszcze autor tematu i paru przygłupów w komentarzach przyklaskuje zjebowi zza kamery... To jest Polska właśnie.

Pershing123

2013-09-10, 10:04
Dobra policzyłem mniej więcej ile padło wulgaryzmów pod adresem tego trochę ułomnego.

Słowo "k***a,k***o i inne synonimy słowa k***a": 22
"Wypie**alaj":16
"Szmaciarzu":4

i wiele innych pojedynczych słów których nie uwzględniłem przy liczeniu.
Jeśli zrobiłem gdzieś błąd w liczeniu, przepraszam z góry. :)

RavenRR

2013-09-10, 10:08
Detee napisał/a:

zasób słów na prawdę bogaty. Czekam tylko na sadola który policzy ile "k***" poleciało w ciągu tych 2:50. Tak jak ktoś policzył ilość wypowiedzianych słów "nigga" w Django


Jeśli niczego nie pominąłem, to różnych odmian słowa "k***a" padło 30. Jednakże z większą częstotliwością padały różne wersje słowa "pie**olić". Nie ma za co.

Miszogun

2013-09-10, 10:18
To jest portal dla sadoli a nie dla debili. Mnie ch*j obchodzi czy on cię zakablował czy nie zakablował, a jak zakablował to dobrze zrobił. Ja bym ci tylko ryjka obił a on widać za słaby jest. Jak szukasz aprobaty to źle trafiłeś. Z takimi debilami jak ty trzeba od razu z buta.

Goofiasty

2013-09-10, 10:22
Cossmos napisał/a:

Zaaaraz... Człowiek, który doniósł do organów ścigania, że ktoś łamie prawo jest zły, bo konfident. To k***a kto jest dobry jak nikt nie jest? Policja ściga bandytów - źle, j***ć psy. Ktoś pilnuje własnego podwórka, przestrzega prawa i o nie dba - źle bo donosiciel. Koleś poszedł siedzieć, bo rozprowadzał prochy - "jakiś j***ny konfident go sprzedał, do piachu z nim (konfidentem)".
Ja pie**ole.


Chyba co poniektórzy mają problem z rozumieniem słowa "konfident". Donosi w imię własnej korzyści - sam powiem: j***ć takiego sk***iela - konfident
Zgłasza przestępstwo: pochwalę i postawię piwo.

Konfidentów mieliśmy w czasie zaborów, wojny i komuny. Donosili, bo mieli z tego kase, pozycje społeczną, ratowali sobie tym życie. To są k***y bez honoru.

Jak ci zapie**olą samochód z garażu to nie zgłosisz, bo nie chcesz być konfidentem? Jaka jest różnica między kradzieżą a sprzedawaniem czegoś nielegalnego? A tu jeszcze autor tematu i paru przygłupów w komentarzach przyklaskuje zjebowi zza kamery... To jest Polska właśnie.



Tu chodzi że kolegów posprzedawał, a nie bawił się w wykrywanie przestępców. "Ktoś coś zaj***ł na osiedlu mów że jest niewinny".

Gofer123

2013-09-10, 10:22
Po co dragi opie**alają kałmukowi potem płacz, że ich wsypał pie**olone pokolenie JP jesteście zwykłymi odbytami goniącymi detal, gangsterzy za 30 zł. Gardzę wami.

Spartan78 Kce

2013-09-10, 10:32
Koles widac ze psychiczny to sie dopie**alają. Ja pytam jakim cza byc debilem by wtapiac sie w swiat przestępczy z chorym psychicznie. Gratulacje dla "rezysera" to typowy kozak na jedną klepe.