18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy wyprzedzanie pijanego na zakręcie

Lexter • 2021-07-04, 10:35
Zginęły 2 osoby, rodzice 3 letniego dziecka , które siedziało z tyłu.Dziecku nic się nie stało.Kierowca auta, który wyprzedzał
na zakręcie miał w wydychanym powietrzu 3 promile.


Znawca_Cipek

2021-07-04, 10:42
Przynajmniej dzieciak nie bedzie pamietal rodzicow. Trauma tylko na moment. Dobre i to.

bercisko

2021-07-04, 10:49
Pisali juz o tym:
- dziecko jest jednym z trzech, ale akurat z nim jechali. Reszta może u dziadków była. Czyli będzie trójka sierot.
- sprawca to syn rodziny sędziów. Bogaci. Juz raz miał odebrane prawko za jzdę po pijaku.

Ile w tym prawdy nie wreryfikowałem i tylko powtarzam. Jeśli jednak to prawda, to czasem szybki lincz byłby dobry. Na gałęzi.

35i

2021-07-04, 10:56
bercisko napisał/a:

Pisali juz o tym:
- dziecko jest jednym z trzech, ale akurat z nim jechali. Reszta może u dziadków była. Czyli będzie trójka sierot.
- sprawca to syn rodziny sędziów. Bogaci. Juz raz miał odebrane prawko za jzdę po pijaku.
Ile w tym prawdy nie wreryfikowałem i tylko powtarzam. Jeśli jednak to prawda, to czasem szybki lincz byłby dobry. Na gałęzi.



I dlatego jestem za linczem w szczególnych przypadkach. Wiem, że to średniowiecze, ale goście typu Trynkowski czy Frog powinni pozostać do oceny ludowi . Naprawdę szkoda kasy z budżetu na utrzymywanie takiego gówna.
P.s. Zapomniałem o aktualnym rządzie.

mygyry

2021-07-04, 11:03
Dostanie 8 lat po 4 wyjdzie, za zabójstwo dwóch ludzi a alkohol zamiast być czynnikiem zaostrzającym wyrok to będą pie**olić o jego niepoczytalności pod wpływem, przecież takiego ch*ja to powinni tego samego dnia żywcem zakopać, żeby nawet nie zdążył mieć kaca.

Kriski

2021-07-04, 11:03
35i napisał/a:


P.s. Zapomniałem o aktualnym rządzie.



Aktualny rząd nie miałby nic przeciw karze śmierci, ale nie może bo to w końcu unia jewropejska a nie k***idołek Łukaszenki.


RobsoN

2021-07-04, 11:15
mygyry napisał/a:

Dostanie 8 lat po 4 wyjdzie, za zabójstwo dwóch ludzi a alkohol zamiast być czynnikiem zaostrzającym wyrok to będą pie**olić o jego niepoczytalności pod wpływem, przecież takiego ch*ja to powinni tego samego dnia żywcem zakopać, żeby nawet nie zdążył mieć kaca.



W tym przypadku 12 a po 8 może się ubiegać o przedterminowe, ALE, jeśli rodzice sędziowie i pisiory to nawet celi nie powącha.

mygyry

2021-07-04, 11:27
RobsoN napisał/a:

W tym przypadku 12 a po 8 może się ubiegać o przedterminowe, ALE, jeśli rodzice sędziowie i pisiory to nawet celi nie powącha.



Głupiś jeśli myślisz, że musi być pisiorem, żeby się wykpić, przecież, te k***y w sądach biją na łeb każdą partię polityczną swoich kolesiostwem

Coyot30

2021-07-04, 11:48
RobsoN napisał/a:

W tym przypadku 12 a po 8 może się ubiegać o przedterminowe, ALE, jeśli rodzice sędziowie i pisiory to nawet celi nie powącha.



Gość może dostać 25 lat. Prokuratura coraz częściej stawia zarzuty zabójstwa, a nie wypadku drogowego. I mam nadzieje że dzieciak za 25 lat będzie czekał przed więzieniem i mu podziękuje.

NiemiecWaszPan

2021-07-04, 11:49
mygyry napisał/a:

Dostanie 8 lat po 4 wyjdzie,



Jak ma starych sędziów, to gówno dostanie. Zostanie stwierdzona niepoczytalność, czy inne gówno i trafi najwyżej do psychiatryka

Dkusz

2021-07-04, 11:59
Prokuratura juz postawila zarzuty rodzicom dziecka o spowodowanie wypadku a dziecko ma sprawe za nie udzielenie pomocy synowi sedziów.


Do takiego państwa nazistowskiego dozylismy

Jeadong

2021-07-04, 12:01
Dożywocie k***ie

Okularyigogle

2021-07-04, 12:08
Syn peowca albo kaściarzy z sądu to nie posiedzi ani minuty . POmogą mu , będą go bronić do ostatnich sił jak mawiał nejman słafek .

Dkusz

2021-07-04, 12:15
Jeadong napisał/a:

Dożywocie k***ie



I co będziesz k***e przez reszte jego egzystencji utrzymywać?