18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy wyprzedzanie pijanego na zakręcie

Lexter • 2021-07-04, 10:35
Zginęły 2 osoby, rodzice 3 letniego dziecka , które siedziało z tyłu.Dziecku nic się nie stało.Kierowca auta, który wyprzedzał
na zakręcie miał w wydychanym powietrzu 3 promile.


Rinko

2021-07-04, 16:31
Xenon napisał/a:

Każdego z nas mogło.to spotkać



Ja tam nie jeżdżę po pijaku :anegdotka:

Cheeki

2021-07-04, 16:38
bercisko napisał/a:

Pisali juz o tym:
(...)
- sprawca to syn rodziny sędziów. Bogaci. Juz raz miał odebrane prawko za jzdę po pijaku.
Ile w tym prawdy nie wreryfikowałem i tylko powtarzam. Jeśli jednak to prawda, to czasem szybki lincz byłby dobry. Na gałęzi.



"Jak ustaliliśmy nieoficjalnie, w przeszłości sprawca wypadku stracił już prawo jazdy, które odzyskał w czerwcu tego roku. Według naszych nieoficjalnych ustaleń nie mają natomiast potwierdzenia informacje pojawiające się w komentarzach na niektórych portalach internetowych, jakoby rodzice mężczyzny - sprawcy wypadku, mieli związek z tarnobrzeskim sądem."

https://echodnia.eu/podkarpackie/stalowa-wola-sprawca-dramatu-jest-37letni-mieszkaniec-gminy-grebow-nowe-fakty/ar/c1-15695368

notak

2021-07-04, 17:03
mam gdzieś czy rodzina powiązana z sądami czy ktoś inny z niej, czy nie
jak usłyszę 10 lat więzienia to uwierzę w sprawiedliwość,
inaczej to jednak uwierzę w korupcję, machlojki, kombinatorstwo w Polsce,choć
moim zdaniem na karę śmierci nie zasługuje

majcher

2021-07-04, 17:05
Dziecko które przeżyło.


Sigonek

2021-07-04, 17:10
Wyczuwam pomroczność jasną i maksymalnie zawiasy. A ku*asa należałoby powiesić za nabiał i sprawdzić wydajność palnika acetylenowego.

mygyry

2021-07-04, 17:12
notak napisał/a:

mam gdzieś czy rodzina powiązana z sądami czy ktoś inny z niej, czy nie
jak usłyszę 10 lat więzienia to uwierzę w sprawiedliwość,
inaczej to jednak uwierzę w korupcję, machlojki, kombinatorstwo w Polsce,choć
moim zdaniem na karę śmierci nie zasługuje


10 lat za morderstwo dwóch ludzi nazywasz sprawiedliwością?

assam

2021-07-04, 17:29
Cino_ napisał/a:

Zabicie tego śmiecia nie przywróci życia rodzicom i nie pomoże tym dzieciakom. Powinien utrzymywać tych chłopaków do ukończenia przez nich nauki, jakieś 3-4k zł na każdego co miesiąc, tylko wtedy będą mieli szansę wyjść na ludzi.



ale dało by pewność że po kilku latach odsiadki (o ile starzy na to pozwolą) nie pozabija kolejnych ludzi po pijaku ....a śmierć powinna być długa i uciążliwa ewentualnie rozebranie na ,,części zamienne'' narządy do przeszczepów na wagę złota

M.D.

2021-07-04, 18:19
Coyot30 napisał/a:

Gość może dostać 25 lat. Prokuratura coraz częściej stawia zarzuty zabójstwa, a nie wypadku drogowego. I mam nadzieje że dzieciak za 25 lat będzie czekał przed więzieniem i mu podziękuje.



Wiesz jak się mówi na plebs taki jak ty?
Frajer

patryk987

2021-07-04, 18:32
Czy ktoś wie jaki młodziak miał fotelik ?

LubięFacetów

2021-07-04, 19:07
patryk987 napisał/a:

Czy ktoś wie jaki młodziak miał fotelik ?



Sraki

aaaaaaaaaaaaaa

2021-07-04, 19:45
dEstabil_ napisał/a:

Sraki



Niegrzeczny jesteś.

I głupi.
Gostek pyta o model fotelika, bo to musiał być naprawdę dobry fotelik. Dzieciak wyszedł bez szwanku. Dzięki doskonałemu fotelikowi. Może chce kupić dla swoich dzieci??

ArkSa

2021-07-04, 19:58
Strielok1 napisał/a:

A jeszcze kilka tematów temu banda zjebów broniła pijaka którego zatrzymal inny kierowca nazywany przez nich konfidentem... Tu macie patusy przykład dlaczego każdy złapany kierowca powinien być kamieniowany na miejscu... Flegma wam w patologiczne, zalane ryje.



Dokładnie o tym samym dziś myślałem. Po co donosić więcej zagrożenia spowodował jadący za pijanym kierowcą. Może za tym w Audi też ktoś jechał i to jego wina, bo ten chciał uciec...
Taka właśnie jest logika prawilniaków z sadola. Póki nic się nie dzieje to ok, nie można "konfidencić", ale jak się coś stanie to nagle domagają się sprawiedliwości.

St...........on

2021-07-05, 01:11
Kriski napisał/a:

Aktualny rząd nie miałby nic przeciw karze śmierci, ale nie może bo to w końcu unia jewropejska a nie k***idołek Łukaszenki.



Gówno prawda, obecny rząd jak i poprzedni boją ,że że sami by zawiśli. Choćby i z tego powodu durniu Polacy mają ograniczony dostęp do broni palnej (mówię tu o zdrowej psychicznie, zrwnowazonej osobie) ,której pozwolenie na broń krótką do ochrony miru domowego zalezy od widzimisię komendanta wojewódźkiej komendy- bo to on wystawia opinię końcową, nie mówię tu o broni sportowej czy myśliwskiej bo kryteria są z deka inne.

pullup

2021-07-05, 09:30
Znawca_Cipek napisał/a:

Przynajmniej dzieciak nie bedzie pamietal rodzicow. Trauma tylko na moment. Dobre i to.



Że co? Że niby trzylatek to jest mało rozumny jak ty? Co za debil, ja pie**ole.