18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tak się kończy wyprzedzanie pijanego na zakręcie

Lexter • 2021-07-04, 10:35
Zginęły 2 osoby, rodzice 3 letniego dziecka , które siedziało z tyłu.Dziecku nic się nie stało.Kierowca auta, który wyprzedzał
na zakręcie miał w wydychanym powietrzu 3 promile.


Zaprzysiężony

2021-07-05, 10:00
k***a, popłakałem się jak zobaczyłem zdjęcie tego dzieciaka...

karakal

2021-07-05, 10:27
Oby dostał się do pierdla chociaż na 3 miesiące.

Kamillo1215

2021-07-05, 18:07
Za te osierocenie dzieci powinien zostac ukamieniowany,lecz polski pisowski rzad zrobi tak zeby nic sie nie stalo,bo rodzice sedziowie

pazuzu

2021-07-05, 19:20
Jest jakiś ekspert który wyjaśni dlaczego ten pijany ch*j z Audi s7 przeżył a tamci w Audi A4 zginęli? Aż taka różnica w konstrukcji pojazdów?

rzepek1

2021-07-05, 19:31
bercisko napisał/a:

Pisali juz o tym:
- dziecko jest jednym z trzech, ale akurat z nim jechali. Reszta może u dziadków była. Czyli będzie trójka sierot.
- sprawca to syn rodziny sędziów. Bogaci. Juz raz miał odebrane prawko za jzdę po pijaku.
Ile w tym prawdy nie wreryfikowałem i tylko powtarzam. Jeśli jednak to prawda, to czasem szybki lincz byłby dobry. Na gałęzi.



Jestem akurat z okolic i to prawda.
Dziś ten pie**olony morderca nie przyznaje się do niczego i odmawia składania zeznań.
Mamusia już się tym zajmuje.
Co by nie było, na rząd narzekam, ale już się za niego wzięli i dążą do tego, aby był normalnie sądzony za zabójstwo beż żadnego pobłażania. W szpitalu pilnuje typa 2 policjantów.

Kamillo1215 napisał/a:

Za te osierocenie dzieci powinien zostac ukamieniowany,lecz polski pisowski rzad zrobi tak zeby nic sie nie stalo,bo rodzice sedziowie



Na ten moment wydaje się, że się mylisz. Mamusia już dąży do tego, aby synalek wyszedł do momentu rozprawy, ale działacze rządowi jej to uniemożliwiają. W szpitalu pilnuje typa 2 policjantów 24 godziny / dobę. Oby to jednak doszło do końca, morderca powinien iść do więzienia, zostać skazany na dożywocie, ale powinien tam tak pracować, aby łożyć na te dzieci !

Wiewór

2021-07-05, 22:26
Szanuje policjantów ze wytrzymali to psychicznie bo ja bym go wziął do lasu i strzelił mu w głowę.

Powinni się zatroszczyć żeby dostał dożywocie i każdego dnia pod jego cela ustawiała się kolejka pedalow którym by lizał dupe i robił łaskę z połykiem. Jak by się stawiał to wybić mu zeby i rżnąć w dupe do krwi. Codziennie każdego dnia do końca życia. Żeby j***ny śmieć płakał każdego dnia i żałował ze żyje i błagał o smierć.

mygyry

2021-07-05, 22:33
Na WP już piszą, że miał 1,7 promila, wkrótce się okaże, że jedno piwo wypił, później będą udowadniać niepoczytalności i uzależnienie a łaskawy znajomy sędzia przyzna okrutną karę w postaci odwyku i 1rok w psychiatryku, tak się sprawa rozmyje, że nawet dnia nie odsiedzi.

bodzio667

2021-07-05, 23:45
mygyry napisał/a:

Na WP już piszą, że miał 1,7 promila, wkrótce się okaże, że jedno piwo wypił, później będą udowadniać niepoczytalności i uzależnienie a łaskawy znajomy sędzia przyzna okrutną karę w postaci odwyku i 1rok w psychiatryku, tak się sprawa rozmyje, że nawet dnia nie odsiedzi.



Polsat News - 1,6


23456789

2021-07-06, 01:58
Nie maco liczyć na sprawiedliwość wiec mam nadzieje że dzieciak gdy dorośnie dojedzie sędzinę i tego bydlaka raz z dobrze.

tony091

2021-07-06, 19:48
rzepek1 napisał/a:

Jestem akurat z okolic i to prawda.
Dziś ten pie**olony morderca nie przyznaje się do niczego i odmawia składania zeznań.
Mamusia już się tym zajmuje.
Co by nie było, na rząd narzekam, ale już się za niego wzięli i dążą do tego, aby był normalnie sądzony za zabójstwo beż żadnego pobłażania. W szpitalu pilnuje typa 2 policjantów.
Na ten moment wydaje się, że się mylisz. Mamusia już dąży do tego, aby synalek wyszedł do momentu rozprawy, ale działacze rządowi jej to uniemożliwiają. W szpitalu pilnuje typa 2 policjantów 24 godziny / dobę. Oby to jednak doszło do końca, morderca powinien iść do więzienia, zostać skazany na dożywocie, ale powinien tam tak pracować, aby łożyć na te dzieci !



Albo dogadają się z matką i bedą mieli sędzinę na usługach. Prędzej uwierzę w latające jednorożce, niż w to, że rząd który wyciaga z mojej kieszeni pluje mi w twarz i mówi że deszcz pada i złe widziałem. Niż w to ze oni robią to dla sprawiedliwości.

polakwrocek

2021-07-07, 23:06
Spoko rodzice sprawę umorzą bo policja źle dowody zebrała.

na...........pl

2021-07-08, 22:46
pazuzu napisał/a:

Jest jakiś ekspert który wyjaśni dlaczego ten pijany ch*j z Audi s7 przeżył a tamci w Audi A4 zginęli? Aż taka różnica w konstrukcji pojazdów?



Szybciej jadące a także cięższe auto. Energia to masa x prędkość do kwadratu - im więcej energii ma twój środek lokomocji tym trudniej go zatrzymać, a więc i przeciążenia i zniszczenia będą mniejsze.