18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajemnicze zdarzenie w Bogatyni

phrontch • 2023-07-16, 11:14
Tajemnicze, bo nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat. W akcji nasi bracia, sąsiedzi czy tam uchodźcy






mi...........pl

2023-07-16, 20:10
Kup se jutro Superexpress wszystkiego się k***a dowiesz. A nawet o większym głównie które się wydarzyło w ch*j wie gdzie.

POLTERGAIST

2023-07-16, 21:34
Nocturno napisał/a:

Nie obudzą. Jestem przekonany, że nawet jakby Ukr na ich oczach gwałcił ich żony, dzieci nabijał na pal, a im wyrwał język, i tak by sobie jakoś usprawiedliwili to, co się odpie**oliło.
A to by pie**olili, że statystyki kłamią więc ten jeden przypadek nic nie określa. A to by pie**olili, że to rosyjska prowokacja a nie Ukraińcy. A to by wmówili, że to przez Polaków, bo ich nie kochamy.
Nie bądź naiwny. To są zjeby nie mniejsze, niż Francuzi rysujący kredkami po ulicy, że się nie boją.



na szczęście to tylko garstka odklejeńcó , niejaki kriski , majles i jeszcze jeden szoszon któego niku zapomniałęm , kriski to top 1 tych stulejarzy z kałem na nosie od lizania upainskich tyłków.

Davezz

2023-07-16, 23:26
Wybić to ch*jstwo w p*zdu.

koolowsky

2023-07-16, 23:47
Bogatynia ponoć pisdzielski bastion

darek1234

2023-07-17, 20:16
Insaner napisał/a:

Bo nikt tak naprawdę nie wie ilu ich przyjechało i mam wrażenie, że durny rząd tego nawet nie próbuje kontrolować. Na początku przebąkiwali coś o 4-5 milionach tych, którzy przekroczyli granicę. To naprawdę dużo ludzi. W pierwszych tygodniach wojny oni dosłownie puszczali wszystkich jak leci nawet bez dokumentów.



Kolejny co pie**oli od rzeczy. stałem kilka dni i nocy przy samym przejściu granicznym od początku wojny i granicę przekraczały wyłącznie kobiety i dzieci, w drugą stronę jechali wk***ieni Ukraińcy i widać było po co tam jadą. Nikt nie przekroczył granicy bez papierów, mówisz a ch*ja wiesz.

Nocturno napisał/a:

Buddaa09 napisał/a:

Chcieliscie to macie, a tego gowna bedzie jeszcze wiecej. Obudzicie się dopiero wtedy jak wam dzieci na pal będą wbijac.

Nie obudzą. Jestem przekonany, że nawet jakby Ukr na ich oczach gwałcił ich żony, dzieci nabijał na pal, a im wyrwał język, i tak by sobie jakoś usprawiedliwili to, co się odpie**oliło.



Tobie ktoś chyba nasrał na łeb, bo bredzisz już takie durnoty, że się czytać nie da. Wspieranie tak perfidnego, kacapSSkiego głupka jak Buddaa09 świadczy kim jesteś i dziwię się, że admini nie zablokowali ci konta, ruSSki tłuku

LouisdeFunes

2023-07-18, 05:42
czy tylko ja mam skojarzenia ze słowem Ukraina front rozstrzelanie wojna wypie**alać z Polski?

KeksimusMaximus

2023-07-18, 08:32
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

Ukry rozrabiają? ....niesamowita sprawa



Co nie ? Nie to co wiecznie naj***ni potomkowie husarii w Londynie czy Berlinie

:lol:

palićruskązarazę

2023-07-22, 10:33
Kriski napisał/a:

Materiał jak o kosmitach - ch*ja słychać, ch*ja widać ale zawsze znajdzie się jakiś zjeb który ukra dojrzy.



jak dla mnie to w kacaplandij słychać trochę ruski

:lol: