18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajemnicze zdarzenie w Bogatyni

phrontch • 2023-07-16, 11:14
Tajemnicze, bo nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat. W akcji nasi bracia, sąsiedzi czy tam uchodźcy






JebacPiSForever

2023-07-16, 14:37
j***ć fiutina oraz jego zgwałcone przez życie onuce, które zaliczane są do szkodników a te trzeba wytępić.

mit2

2023-07-16, 15:02
darek1234 napisał/a:

Ale tu kacapSSkich ku*asów, od groma na forum. Nawet pseudopatriotyczne durnie nie wiecie, że gdyby nie ukry to w Polsce rolnictwo i budownictwo stałoby w miejscu. Jak skończonym durniem trzeba być, żeby budować ideologię na podstawie ulicznej bójki? W zasadzie to pytanie retoryczne, bo zaciekłego ruSSkiego głupka pod pseudopatriotyczną peleryną "prafdzifego Polaka" nie da się zmusić do myślenia. Zenek+ i TVPiS dla przygłupów zrobiło swoje


Wytrzyj mordę, bo ci szoszońska sperma kapie i ludzi dookoła opluwasz :lol:

darek1234

2023-07-16, 15:13
mit2 napisał/a:

Wytrzyj mordę, bo ci szoszońska sperma kapie i ludzi dookoła opluwasz



O ja pie**olę, Jan Paweł II się odezwał!

mit2

2023-07-16, 15:29
darek1234 napisał/a:

O ja pie**olę, Jan Paweł II się odezwał!


Jak dla ciebie, to święty Jan Paweł II :mrgreen:

Insaner

2023-07-16, 15:36
Nocturno napisał/a:

No tak, bo przecież to nie tak, że baba drze p*zde po ukraińsku, koleś jej się odpyskowuje że ma k***a gadać po ludzku, a na końcu cała zadyma że są w Polsce i mają się zachowywać...

Mnie to bardziej zastanawia, że mowa o Ukraińcach w Bogatyni. W Bogatyni, k***a. Małe miasteczko, 17 762 mieszkańców, absolutnie na skraju Polski, w dzyndzelku wysuniętym chyba najbardziej od j***nej Ukrainy, a i tak się "biedni uchodźcy bez dachu i domu, bez hajsu i perspektyw, uciekający od wojny z kocem i sucharami" przewijają.
No ja pie**ole. Dziwiło mnie że w moim mieście na południowym zachodzie kraju jest ich tak dużo, ale info o pojawieniu się ich nawet w Bogatyni mnie k***a dziwi. To co się musi odwalać w dużych miastach, jak Kraków, Warszawa czy Katowice?



Bo nikt tak naprawdę nie wie ilu ich przyjechało i mam wrażenie, że durny rząd tego nawet nie próbuje kontrolować. Na początku przebąkiwali coś o 4-5 milionach tych, którzy przekroczyli granicę. To naprawdę dużo ludzi. W pierwszych tygodniach wojny oni dosłownie puszczali wszystkich jak leci nawet bez dokumentów. Bóg jeden wie kto tam tę granicę przekroczył, bo na pewno nie tylko biedni "uchodźcy", ale pewnie i wielu uciekających przed wymiarem sprawiedliwości skorzystało z okazji. Szczerze wątpię w to, że rząd ma jakąkolwiek wiedzę na temat tego ilu pojechało dalej w głąb UE, bo tego już się skontrolować nie da. Nie mamy wewnętrznych granic. Może dalej jest u nas 4-5 milionów ukrów, może 2 mln. Część raczej w szarej strefie.

Co zabawniejsze - przecież ci w wieku poborowym mają oficjalny zakaz opuszczania kraju, a liczba mężczyzn z Ukrainy w Polsce według mnie cały czas rośnie. Nie widzę na zakupach czy plażach samotnych ukrainek z dziećmi tylko raczej kręcą się z jakimiś gachami ze swoich stron. Budowy, magazyny - liczba pracowników ze wschodu wcale nie spadła, wręcz przeciwnie. Oni za karton fajek i wódy nielegalnie opuszczają kraj.

Abstrah*jąc od politycznego populizmu to rząd zgotował nam już los krajów zachodnich. Jak zwykle jesteśmy najgłupszym krajem, który tylko po to aby pokazać się przez zagranicznymi kamerami w imię zasady "zastaw się a postaw się" wpuszczał na oślep wszystkich, obsypywał świadczeniami socjalnymi, nadawał PESELe (i pewnie uprości jeszcze procedurę nadania obywatelstwa). Inne kraje były bardziej stonowane, przeczekały ten szał pomagania i oczywiście wyjdą na tym wszystkim lepiej niż Polska. My nie dość, że ponieśliśmy absurdalnie wysokie koszty jakiejś obcej wojenki 1,5 tysiąca kilometrów dalej to jeszcze destabilizują nam społeczeństwo masową migracją.

Nocturno

2023-07-16, 16:02
Insaner napisał/a:

Bo nikt tak naprawdę nie wie ilu ich przyjechało i mam wrażenie, że durny rząd tego nawet nie próbuje kontrolować. Na początku przebąkiwali coś o 4-5 milionach tych, którzy przekroczyli granicę. To naprawdę dużo ludzi. W pierwszych tygodniach wojny oni dosłownie puszczali wszystkich jak leci nawet bez dokumentów. Bóg jeden wie kto tam tę granicę przekroczył, bo na pewno nie tylko biedni "uchodźcy", ale pewnie i wielu uciekających przed wymiarem sprawiedliwości skorzystało z okazji. Szczerze wątpię w to, że rząd ma jakąkolwiek wiedzę na temat tego ilu pojechało dalej w głąb UE, bo tego już się skontrolować nie da. Nie mamy wewnętrznych granic. Może dalej jest u nas 4-5 milionów ukrów, może 2 mln. Część raczej w szarej strefie.
Co zabawniejsze - przecież ci w wieku poborowym mają oficjalny zakaz opuszczania kraju, a liczba mężczyzn z Ukrainy w Polsce według mnie cały czas rośnie. Nie widzę na zakupach czy plażach samotnych ukrainek z dziećmi tylko raczej kręcą się z jakimiś gachami ze swoich stron. Budowy, magazyny - liczba pracowników ze wschodu wcale nie spadła, wręcz przeciwnie. Oni za karton fajek i wódy nielegalnie opuszczają kraj.
Abstrah*jąc od politycznego populizmu to rząd zgotował nam już los krajów zachodnich. Jak zwykle jesteśmy najgłupszym krajem, który tylko po to aby pokazać się przez zagranicznymi kamerami w imię zasady "zastaw się a postaw się" wpuszczał na oślep wszystkich, obsypywał świadczeniami socjalnymi, nadawał PESELe (i pewnie uprości jeszcze procedurę nadania obywatelstwa). Inne kraje były bardziej stonowane, przeczekały ten szał pomagania i oczywiście wyjdą na tym wszystkim lepiej niż Polska. My nie dość, że ponieśliśmy absurdalnie wysokie koszty jakiejś obcej wojenki 1,5 tysiąca kilometrów dalej to jeszcze destabilizują nam społeczeństwo masową migracją.



Dokładnie.
I nie wytłumaczysz ukrofilom, że sprawy naprawdę wymykają się k***a spod kontroli.

Kriski

2023-07-16, 16:53
Nocturno napisał/a:

No tak, bo przecież to nie tak, że baba drze p*zde po ukraińsku, koleś jej się odpyskowuje że ma k***a gadać po ludzku, a na końcu cała zadyma że są w Polsce i mają się zachowywać...

Mnie to bardziej zastanawia, że mowa o Ukraińcach w Bogatyni. W Bogatyni, k***a. Małe miasteczko, 17 762 mieszkańców, absolutnie na skraju Polski, w dzyndzelku wysuniętym chyba najbardziej od j***nej Ukrainy, a i tak się "biedni uchodźcy bez dachu i domu, bez hajsu i perspektyw, uciekający od wojny z kocem i sucharami" przewijają.
No ja pie**ole. Dziwiło mnie że w moim mieście na południowym zachodzie kraju jest ich tak dużo, ale info o pojawieniu się ich nawet w Bogatyni mnie k***a dziwi. To co się musi odwalać w dużych miastach, jak Kraków, Warszawa czy Katowice?



A możesz podać 100% pewne źródło?
Nawet wokoło zdarzenia nie widać nic co mogłoby potwierdzać że to nie zostało zarejestrowane w powiedzmy we Lwowie.

Nocturno

2023-07-16, 17:11
Kriski napisał/a:

A możesz podać 100% pewne źródło?
Nawet wokoło zdarzenia nie widać nic co mogłoby potwierdzać że to nie zostało zarejestrowane w powiedzmy we Lwowie.



Ty wogóle oglądałeś ten filmik, typie? XD wgl się temu przyjrzałeś?
Polski język grupy przechodniów i typa napie**alającego, polski radiowóz na zdjęciu, polska cenówka najpewniej biedronki w tyle, koleś drący się że ten drugi "jest w Polsce k***a"...

Ja pie**ole, ale i tak ukrofile będą się j***ć o takie rzeczy, czy to na pewno Polska xD wy macie pie**oloną schizofrenię, co za szury bez mózgu i godności osobistej.

Black_Hole

2023-07-16, 17:11
upaince i bandery zalewaja polske, gorsze to niz ciapate na zachodzie. Nie ma czegos takiego jak ukrainiec, jest UPAiniec albo bandera w polsce i na swiecie

Nocturno

2023-07-16, 17:14
Statystyki afe, widok na żywo bydła afe, nagrania pewnie nie w Polsce...

Zaraz wymyślicie, psychole, że to wgl w Rosji ustawka by nam wmówić, że kochane bydło z Ukrainy nie jest aniołami.

Co za foliarskie debile.

Buddaa09

2023-07-16, 17:21
Chcieliscie to macie, a tego gowna bedzie jeszcze wiecej. Obudzicie się dopiero wtedy jak wam dzieci na pal będą wbijac.

Nocturno

2023-07-16, 17:30
Buddaa09 napisał/a:

Chcieliscie to macie, a tego gowna bedzie jeszcze wiecej. Obudzicie się dopiero wtedy jak wam dzieci na pal będą wbijac.



Nie obudzą. Jestem przekonany, że nawet jakby Ukr na ich oczach gwałcił ich żony, dzieci nabijał na pal, a im wyrwał język, i tak by sobie jakoś usprawiedliwili to, co się odpie**oliło.

A to by pie**olili, że statystyki kłamią więc ten jeden przypadek nic nie określa. A to by pie**olili, że to rosyjska prowokacja a nie Ukraińcy. A to by wmówili, że to przez Polaków, bo ich nie kochamy.

Nie bądź naiwny. To są zjeby nie mniejsze, niż Francuzi rysujący kredkami po ulicy, że się nie boją.

kooloo

2023-07-16, 17:57
Nocturno napisał/a:

Nie do końca to takie proste. To nie bójka dwóch typów. Sądząc po tym, co ten Polak się drze (nie bronię go, żeby k***a nie było), sytuacja zaczepna najpewniej wyszła od Ukra, który był z laską.
Ukra, który jest tu z łatką biednego, stłamszonego strachem uchodźcy, który tylko chce przeżyć, pracować i wrócić do domciu po bum bum. Stąd mają socjal, ubezpieczenia, pierwszeństwo w kolejkach do lekarzy pracy, darmową naukę języka... Dużo i długo by mnożyć.
Także wiesz, to nie takie k***a proste.



Ta kurawa bo ty wiesz "sytuacja zaczepna najpewniej wyszła od Ukra" bo ty wiesz ze "pracować i wrócić do domciu po bum " juz mu k***a zycie widze ulozyłes . dwoch typow naj***lo sobie po ryju i tyle

Pentagram1996

2023-07-16, 18:57
MartweMurzyńskiePłody napisał/a:

Ukry rozrabiają? ....niesamowita sprawa


,,cóż za przypadek''

Nocturno

2023-07-16, 19:59
kooloo napisał/a:

Ta kurawa bo ty wiesz "sytuacja zaczepna najpewniej wyszła od Ukra" bo ty wiesz ze "pracować i wrócić do domciu po bum " juz mu k***a zycie widze ulozyłes . dwoch typow naj***lo sobie po ryju i tyle



Rozumiesz, że te ku*asy chronią się w opinii społecznej tym, że na ich k***idołku jest wojna i oni biedni, ach delikatni, musieli sp***alać z kraju?
Rozumiesz, że ukraińskie wersję sebixów siorbią piwka pod sklepami?
Rozumiesz, że są w wieku k***a poborowym i z tego, co mi wiadomo, tacy właśnie mieli zakaz opuszczania swojego k***idołka, więc pie**olenie i legalnych migrantach ma tu ch*ja do rzeczy?
Rozumiesz, że jesteśmy gospodarzami we własnym kraju?
Że Polak darł się, że tu jest Polska więc ewidentnie Banderboy musiał coś skakać do niego?

Rozumiesz, że w ich sp***olonej sytuacji powinni oczami oglądać pie**olone chodniki, skleić pyski i robić wszystko, by skończyć szkolenie, zdobyć gnata i wrócić walczyć i swój ch*jowy kraj, bo to jest w naszym, polskim, interesie, a nie trzymanie tu debili tego typu?

Czy umyka to twojej zj***nej percepcji?