18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tajemnicze zdarzenie w Bogatyni

phrontch • 2023-07-16, 11:14
Tajemnicze, bo nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat. W akcji nasi bracia, sąsiedzi czy tam uchodźcy






tolek01

2023-07-16, 12:43
spokojnie , temat zaraz będzie usunięty

Hyena83

2023-07-16, 13:03
Osiedlowy monitoring działa doskonale

POLTERGAIST

2023-07-16, 13:07
[quote="Nocturno"]No tak, bo przecież to nie tak, że baba drze p*zde po ukraińsku, koleś jej się odpyskowuje że ma k***a gadać po ludzku, a na końcu cała zadyma że są w Polsce i mają się zachowywać...
kriski to naczelny szoszonski paż tego forum, zaraz powie że po ukrainsku to może każdy krzyczeć , zapewne to jakieś onuce :)




sumecki

2023-07-16, 13:20
darek1234 napisał/a:

To ten region gdzie PiS wykręcił 1,5 miliarda strat i kar?



Ta, pewnie poszło o kopalnie Turów XD

Nocturno

2023-07-16, 13:34
[quote="POLTERGAIST"]
Nocturno napisał/a:

No tak, bo przecież to nie tak, że baba drze p*zde po ukraińsku, koleś jej się odpyskowuje że ma k***a gadać po ludzku, a na końcu cała zadyma że są w Polsce i mają się zachowywać...
kriski to naczelny szoszonski paż tego forum, zaraz powie że po ukrainsku to może każdy krzyczeć , zapewne to jakieś onuce




Zapewne, dlatego HOPLA na drugą nóżkę dla takich:
https://www.sadistic.pl/t/576872

kooloo

2023-07-16, 13:37
o jprd dwoch gosci dalo se po ryju w wekednowy wieczor i nic o tym nie ma w wiadomoscia jprd

Nocturno

2023-07-16, 13:42
kooloo napisał/a:

o jprd dwoch gosci dalo se po ryju w wekednowy wieczor i nic o tym nie ma w wiadomoscia jprd



Nie do końca to takie proste. To nie bójka dwóch typów. Sądząc po tym, co ten Polak się drze (nie bronię go, żeby k***a nie było), sytuacja zaczepna najpewniej wyszła od Ukra, który był z laską.

Ukra, który jest tu z łatką biednego, stłamszonego strachem uchodźcy, który tylko chce przeżyć, pracować i wrócić do domciu po bum bum. Stąd mają socjal, ubezpieczenia, pierwszeństwo w kolejkach do lekarzy pracy, darmową naukę języka... Dużo i długo by mnożyć.

Także wiesz, to nie takie k***a proste.

DmNQ

2023-07-16, 13:47
Ukr niech wypie**ala na Ukraine Kacapów po mordzie bić jak taki gieroj.

Szacun dla chłopaków, że potrafią k***y postawić do pionu. Dzięki takim ludziom jezscze się jakoś w Europie trzymamy.

mariadziewica

2023-07-16, 13:49
Ukr taki sam śmieć jak rusek. Mogliby się wzajemnie wytłuc na tej wojnie

sirmlcs

2023-07-16, 13:52
Napie**olić ukrom i wywalić na front, niech tam pokaże jaki gieroj. hatfu na te ścierwa

35i

2023-07-16, 13:56
Nocturno napisał/a:

. To co się musi odwalać w dużych miastach, jak Kraków, Warszawa czy Katowice?



Biegają jak stada bezpańskich psów. W środkach komunikacji miejskiej, usłyszenie języka polskiego graniczy z cudem, bo szoszony non stop drą ryje do smartfonów (pewnie daleko dzwonią). Takie murzyny Europy.

Brsk3169

2023-07-16, 14:01
Wysłać walecznego ukra na front bo coś ta ich ofensywa stoi w miejscu

Nocturno

2023-07-16, 14:12
35i napisał/a:

Biegają jak stada bezpańskich psów. W środkach komunikacji miejskiej, usłyszenie języka polskiego graniczy z cudem, bo szoszony non stop drą ryje do smartfonów (pewnie daleko dzwonią). Takie murzyny Europy.




Ech... Czyli tak, jak myślałem. Ponawiam to, co kiedyś tu wrzuciłem.


boguslaw1234

2023-07-16, 14:23
Szacun dla gościa w białej koszulce, że dosyć dyplomatycznie podszedł do tematu i że w ogóle zareagował.

A dla tych którzy tak bardzo bronią upadlińców od [pierwszej chwili nie znając całej sytuacji (tak ja też nie znam) to mam propozycję - niech k***a się pakują i wypie**alają za wschodnią granicę razem z tym pobudzonym upadlińcem z filmiku wspierać swoich braci na froncie i walcząc z ruskimi.

darek1234

2023-07-16, 14:33
Ale tu kacapSSkich ku*asów, od groma na forum. Nawet pseudopatriotyczne durnie nie wiecie, że gdyby nie ukry to w Polsce rolnictwo i budownictwo stałoby w miejscu. Jak skończonym durniem trzeba być, żeby budować ideologię na podstawie ulicznej bójki? W zasadzie to pytanie retoryczne, bo zaciekłego ruSSkiego głupka pod pseudopatriotyczną peleryną "prafdzifego Polaka" nie da się zmusić do myślenia. Zenek+ i TVPiS dla przygłupów zrobiło swoje