18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawica razem.

Koniec Świata • 2012-11-12, 23:45
Przyrzekałem sobie, że nie będę wrzucał żadnego gówna na temat polityki, ale dość już mam tego prawicowego ujadania, propagandy, Cejrowskiego, Korwina-Mikke, Marszu Niepodległości, prowokacji i innego płaczliwego pie**ololo. Dla równowagi:




Enjoy. :szczerbaty:

Koniec Świata

2012-11-14, 21:40
T34v2 napisał/a:

k***a, dobry ten program był. Zdjeli bo napie**alali się z tusków i przy pomocy groteski i głupich żartów przedstawiali społeczeństwu smutną prawdę. Jeszcze by do ludzi coś dotarło... :(



Program został zdjęty ze względu na nieporozumienie autorów z TVN w sprawie honorariów, więc nie pie**ol znowu tych spiskowych głupot. :kupa:

Persil1

2012-11-14, 21:53
Kiedy my organizujemy marsze, zbieramy wpie**ol od nabuzowanych policjantów, znosimy szykany w mediach, głupie żarciki wojewódzkiego i innych waszych autorytetów, wy sobie siedzicie przed kompem i klepiecie te swoje sofizmaty. Wasze media dotowane są z państwowych pieniędzy, śmierdzi wam z ryja i nie myjecie pach.

d-wade

2012-11-14, 22:11
A Persil1 jeździ Tico i robi herbatę z wody po pierogach

Koniec Świata

2012-11-14, 22:15
Persil1 napisał/a:

Kiedy my organizujemy marsze, zbieramy wpie**ol od nabuzowanych policjantów, znosimy szykany w mediach, głupie żarciki wojewódzkiego i innych waszych autorytetów, wy sobie siedzicie przed kompem i klepiecie te swoje sofizmaty. Wasze media dotowane są z państwowych pieniędzy, śmierdzi wam z ryja i nie myjecie pach.



Nie mam nic przeciwko Marszowi Niepodległości. Mam zastrzeżenia do takiego czegoś jak ONR i Młodzież Wszechpolska, tych ksenofobicznych, faszyzujących krętaczy, a także do kibolstwa, które w trakcie zamieszek gra pierwsze skrzypce. Dla kiboloidów, wszystko mogłoby być prowokacją, bo oni liczą na to, że będą mogli sobie wojować. Organizatorzy oczywiście cieszą się jak dojdzie do burd, bo wtedy mogą fantazjować o reżymie, który zwalcza środowiska narodowe. I tak, k***a, w kółko. Jak dla mnie reakcja policji to było jakieś j***ne przedszkole.

A co to znaczy wasze media? ch*j w dupę telewizji i prasie.

iMarcos

2012-11-14, 22:26
za siare zawsze browar

Li...........66

2012-11-14, 22:46
No i teraz gimbusy liżące dupę Korwinowi będą obrażone za ten filmik.

Koniec Świata

2012-11-14, 22:57
Listek666 napisał/a:

No i teraz gimbusy liżące dupę Korwinowi będą obrażone za ten filmik.



Już są obrażone, placki zafajdane. A jak dostaną prawa wyborcze to i tak nie zagłosują na tego starego szczura, co widać po odwiecznych porażkach wyborczych jego tworów partyjnych. :smiechzula:

Pa...........or

2012-11-14, 23:03
Koniec Świata napisał/a:

Przyrzekałem sobie, że nie będę wrzucał żadnego gówna na temat polityki, ale dość już mam tego prawicowego ujadania, propagandy, Cejrowskiego, Korwina-Mikke, Marszu Niepodległości, prowokacji i innego płaczliwego pie**ololo. Dla równowagi:



co ty pie**olisz?
założyłeś konto 8 dni temu, 169 postów - większość politycznie i antynarodowo (znaczy lewacko). Skoro ci ta Polska przeszkadza to wypie**alaj do afryki.

mam tylko nadzieję, że ten j***ny palikot wyr*cha Cię tak samo jak innych swoich popleczników. Boleśnie.

dback

2012-11-14, 23:10
Zbanujcie tego koniec swiata pie**oli jak poparzony na każdym temacie politycznym. k***a bojownik się znalazł. Nawet k***a poprawnie tagować nie potrafi :homer:

Koniec Świata

2012-11-14, 23:15
@jacek197

Nie założyłem konta, żeby komentować tylko, żeby coś wrzucić czasem i mieć dostęp do harda, ale zobaczyłem tutaj jakąś j***ną propagandę i musiałem się
wypowiedzieć. Nie głosowałem na Ruch Palikota. Wcale nie głosowałem, dziadu. Polska mi nie przeszkadza. Przeszkadzają mi polaczkowate sfrustrowane burasy, którym pie**oli się w głowie jak tylko źle im się w życiu wiedzie.



@dback

Naucz mnie tagować.

Pa...........or

2012-11-14, 23:27
Koniec Świata napisał/a:

@jacek197

Nie założyłem konta, żeby komentować tylko, żeby coś wrzucić czasem i mieć dostęp do harda, ale zobaczyłem tutaj jakąś j***ną propagandę i musiałem się
wypowiedzieć. Nie głosowałem na Ruch Palikota. Wcale nie głosowałem, dziadu. Polska mi nie przeszkadza. Przeszkadzają mi polaczowate sfrustrowane burasy, którym pie**oli się w głowie jak tylko źle im się w życiu wiedzie.



Nie kłam pinokio. 150 postów antynarodowych w osiem dni to nie to samo co dostęp do filmów z gejami na hardzie.

Nie mówię, że głosowałeś na ruch palikota, tylko że go popierasz ideowo, przynajmniej tym co piszesz.

brudasy to akurat w przypadku antify, albo biedroniów od palikota stoją po Twojej stronie, (nie mój) różowy przyjacielu.

Morei_Sky

2012-11-14, 23:39
Lewactwo nie jest złe poprostu Tak wyszło że Lewica jest zepsuta, spsuła się jak dz**ka na hardzie na sadisticku, prawica jest w formie, Wiec mamy wyścik 2 konie faworyt zmęczony wyścigami i nowy na dopingu, świerzy ze starymi zasadami biegania :D To wybiere tego 2 no ni ?

Koniec Świata

2012-11-14, 23:41
jacek197 napisał/a:



Nie kłam pinokio. 150 postów antynarodowych w osiem dni to nie to samo co dostęp do filmów z gejami na hardzie.

Nie mówię, że głosowałeś na ruch palikota, tylko że go popierasz ideowo, przynajmniej tym co piszesz.

brudasy to akurat w przypadku antify, albo biedroniów od palikota stoją po Twojej stronie, (nie mój) różowy przyjacielu.





Akurat w tych tematach się wypowiadałem i nie jestem antynarodowy. Na hardzie oglądam tylko rzeczy "historyczne i dokumentalne".

Jestem przeciwny ksenofobii i wk***ia mnie ciągłe ujadanie na homoseksualistów.

Jesteś burasem (od buraka), a nie brudasem. Antifa mnie nie interesuje, tym bardziej Biedroń i Palikot.

@Morei_Sky

Co to znaczy "lewica jest zepsuta"?

!Timon

2012-11-14, 23:43
Tam pie**olenie o tym 'braniu się do roboty' i nie zastanawianiu kto Polską rządzi.
Dróg budować samemu się nie idzie, pracy policji/wojska/urzędów się samemu nie usprawnia.
Polityki międzynarodowej też się zwykle samemu nie uskutecznia oraz przepisów prawnych nie stanowi.
Praca to 40h [przeciętnie] w tygodniu, spanie 56h [jeśli sypiasz 8 na dobę], pozostałe 72 godziny w tygodniu egzystujesz w świecie zależnym na dzień dzisiejszy prawie w 100% od tego kto i jak rządzi [bo nawet lokalizacja lokalu gdzie się piwa napijesz leży w decyzji władz].

Recepta lewicy na spokojne życie: idź do państwowego zakładu pracy na etat i się odpie**ol.

Atreyu

2012-11-14, 23:59
Po przeczytaniu wszystkiego, dochodzę do wniosku że każdy kto:
- Nie popiera ONR.
- Nie popiera postaw ksenofobicznych.
- Ocenia innych po tym jak się zachowują/jakimi są ludźmi, a nie po tym skąd pochodzą/jaki mają kolor skóry itd.

Musi być "wrogiem Polski, lewakiem, brudasem, oglądającym TVN, czytającym Wyborczą, czerwonym, synem Palikota i pasywnym partnerem Biedronia". Ciekawa logika, szkoda że błędna. :-)