18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Prawica razem.

Koniec Świata • 2012-11-12, 23:45
Przyrzekałem sobie, że nie będę wrzucał żadnego gówna na temat polityki, ale dość już mam tego prawicowego ujadania, propagandy, Cejrowskiego, Korwina-Mikke, Marszu Niepodległości, prowokacji i innego płaczliwego pie**ololo. Dla równowagi:




Enjoy. :szczerbaty:

uyvu

2012-11-14, 20:37
"Gdzie ludzie rozminęli się z wartościami - nie wiem."

Do ch*ja, co z tą Polską, co z tymi Polakami?!
Gdzie Ci żołnierze salutujący wolnej Polsce, którzy ginęli, żeby zjeby mogłby teraz rzucać gównem w internecie?
Odpowiedź, a może jej zarys znalazłem w wykładzie eksperta od propagandy z KGB "Jak napaść na państwo"... Kto po właściwej stronie niech zbada, a reszty nawet nie zachęcam.

Koniec Świata

2012-11-14, 20:38
HariDee napisał/a:

Pan Cejrowski jak i Pan Korwin-Mikke to jedni z najmądrzejszych ludzi w tym kraju.
Więc miej troszkę szacunku szczylu.



Ja myślę, że to ty masz jakąś spaczoną wizję mądrości i urojenia prześladowcze podobnie jak te dwa ujadające oszołomy.

lapsikoss

2012-11-14, 20:38
@HariDee
Jesteś tak mądry,żeby oceniać ich "mądrość"?
JKM to psychicznie chory człowiek z utopijną wizją państwa (czy zła? niekoniecznie)
A Cejrowski to tak mocno skrzywiony katol, że słów szkoda.

T34v2

2012-11-14, 20:42
k***a, dobry ten program był. Zdjeli bo napie**alali się z tusków i przy pomocy groteski i głupich żartów przedstawiali społeczeństwu smutną prawdę. Jeszcze by do ludzi coś dotarło... :(

Br...........ki

2012-11-14, 20:44
Już przestańcie pie**olić czy lewica czy prawica. I to i to nie jest chyba dobre w skrajności. Ale teraz gdzie się nie spojrzy, to prawica =patriota, lewica = komunista pedał trans i rudy.

Koniec Świata

2012-11-14, 20:46
lapsikoss napisał/a:

@HariDee
Jesteś tak mądry,żeby oceniać ich "mądrość"?
JKM to psychicznie chory człowiek z utopijną wizją państwa (czy zła? niekoniecznie)
A Cejrowski to tak mocno skrzywiony katol, że słów szkoda.



Wizja państwa Korwina to dystopia, w której panuje opętańczy kult siły. Prawie jak wizja austriackiego malarza od czarnego wiatraczka, tylko bez tego całego mistycyzmu i kultu narodu.

Cejrowski to skrajny fundamentalista religijny, talib, który za połamane łapy w komunie pozabijałby wszystkich myślących inaczej, ale nie może bo nie jest u władzy. Całe szczęście.

"Nie prawica, nie liberał, nawet żaden faszysta, Kowboj Cza Cza to normalny komunista."

T34v2

2012-11-14, 20:47
@up masz rację! Najlepiej zliwkidować Polskę i jak chce Palikot- zbudować jednolite Państwo Europejskie!

Ewentualnie jak PO/SLD/PiS/PSL rypać polaków na kasę, dobrowadzać kraj do bankructwa i służyć Niemcom/Ruskom/Żydom/Amerykanom (niepotrzebne skreślić), byle tylko była kaska dla władzy i 'kolesi'.

Problem polega na tym, że kasa kiedyś się skończy. A jak się skonczy, to będzie niewesoło. Wtedy cierpliwość ludzi też się skonczy i będą działy się złe rzeczy.

Bronisław_Komorowski napisał/a:

Już przestańcie pie**olić czy lewica czy prawica. I to i to nie jest chyba dobre w skrajności. Ale teraz gdzie się nie spojrzy, to prawica =patriota, lewica = komunista pedał trans i rudy.



Ej weź, ja jestem rudy ale lewakiem nie jestem. Ja wiem że nikt nie lubi rudych, ale przestań popadać w skrajności.

M00nSpeLL

2012-11-14, 20:50
Lewactwu naprawdę coś odj***ło na sadolu.

Koniec Świata

2012-11-14, 20:55
M00nSpeLL napisał/a:

Lewactwu naprawdę coś odj***ło na sadolu.



To zwykła reakcja na poj***ne ujadanie autorytarnych kretynów i narodowych frustratów skondensowanych na Sadisticu oraz ich autorytety, których debilne wypowiedzi tutaj zamieszczają. Wrzuć sobie Korwina i Cejrowskiego jak masakrują pedałów i lewaków to poprawi ci się humor.

:idzwch*j:

dback

2012-11-14, 20:58
Ten filmik jest śmieszny jak całe sld i tego podobnego.

varti

2012-11-14, 21:02
wiesiors4 napisał/a:

Polska od samego początku istnienia jest katolicka i gdyby nie to mogłaby już nie istnieć (odsyłam do historii).



A ja odsyłam do zapisu konstytucji. Skoro taki z ciebie patriota to pokaż mi w tym dokumencie zapis w którym jest mowa o tym że Polska jest krajem wyznaniowym (czytaj jedyną i słuszną wiarą jest katolicyzm). Jeśli mi nie pokażesz to takie pie**olenie możesz sobie w cholewy buta wsadzić.


PS. I nie wyjeżdżaj mi tu z Janem Kazimierzem, jak to tępi narodowcy mają w zwyczaju, bo jestem w stanie przedstawić setkę argumentów dlaczego historycy uważają iż jego decyzja nie była podyktowana wiarą, a czystą polityczną kalkulacją.

Koniec Świata

2012-11-14, 21:04
dback napisał/a:

Ten filmik jest śmieszny jak całe sld i tego podobnego.



SLD to kawiorowa, obyczajowa lewica. Nawet sam Korwin powiedział w wywiadzie dla Rzepy, że SLD jest bardziej na prawo niż PiS. :lol:

ptrson

2012-11-14, 21:16
wiesiors4 napisał/a:


Polska od samego początku istnienia jest katolicka i gdyby nie to mogłaby już nie istnieć (odsyłam do historii).


jeśli twierdzisz, że Polska jest od samego początku katolicka, to CIebie odsyłam do historii i to do poziomu 5-6 kl. podstawówki.

sedes001

2012-11-14, 21:28
Z ale plamy to lepsze było to:

Br...........ki

2012-11-14, 21:36
T34v2 napisał/a:


Ej weź, ja jestem rudy ale lewakiem nie jestem. Ja wiem że nikt nie lubi rudych, ale przestań popadać w skrajności.


Spoko przecież żartuje :)