18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bomby na Izrael

antyzog • 2012-04-29, 19:32
Klip przedstawia moje podejście do czynów Izraela oraz jego narodu w kontekście dzisiejszych czasów (bliski wschód), jak i wcześniej, żydowski komunizm, nazizm, Hitler żyd, Stalin żyd, Lenin żyd, to nie może być zbieg okoliczności.
Natrafiłem na tą piosenkę i chciałem zrobić do niej clip video, okazało się że ktoś już zrobił podobny. Dodałem coś od siebie, zamieszałem i Wam prezentuje.
P.S. Czekam na napinkę wielkiego sadolowego obrońcy żydów "Bong man", czy jak mu tam.

Zapomniałem dodać tekst w 2 minucie. Palestyńska kobieta zasłaniała swoim ciałem licie strzału, między izraelskim żołnierzem a palestyńskimi dziećmi (protestantami). Wykazała się niezwykłą odwagą, obaj żołnierze spojrzeli się na kamerę którą dzierżył telewizyjny reporter. Podejrzewam że gdyby nie on, kobieta została by zastrzelona. Żydzi nie lubią zabijać przy kamerach.
Akcja 2:30 to izraelska łapanka palestyńskich dzieci, które grały sobie w piłkę na ulicy w Jerozolimie.

JURIJ_77

2012-04-30, 20:51
antyzog jesteś następnym "miłośnikiem" ciapatych muslimów, który tak nienawidzi żydów, że chce tworzyć unię z turbanami - te skrzyżowane flagi, nasze barwy i te zielono-biało-czerwone gówno to jakaś artystyczna prowokacja, mam nadzieję? Nie masz kolego wyobraźni. Poczekaj jeszcze kilka lat, wspomnisz moje słowa - pozdrowisz swoją, nienarodzoną jeszcze, córkę ode mnie - wyjaśnij jej, dlaczego musiałeś sprzedać ją w wieku 12lat za mąż brodatemu . Pozdrowisz swoją piękną żonę i wyjaśnisz jej, dlaczego każesz jej zakładać szmatę na twarz. Byłeś za granicą? Byłeś w Belgii? Francji? Zapytaj tamtejszych prawicowych patriotów co się u nich dzieje - powiesz: "U nas to jest niemożliwe" ... wyjaśnię Ci - jak dorośniesz, staniesz się mężczyzną i przestaną buzować w tobie hormony, przemyślisz sprawę i powiesz sobie: "k***a, ale ja byłem młody i głupi". Tylko że wtedy będziesz już mieszkał w państwie zwanym Kalifatem Polskim.

Sam żydów nie trawię za tą ich wyniosłość, ale oni przynajmniej powstrzymują tą turbańską hołotę (a przynajmniej jej część) i skupiają jej gniew na sobie, czyli daleko od Europy - dla mnie pasuje.

I tak mała anegdotka ... pamiętacie co powiedział Arafat (zdaje się) że muzułmanie nie muszą mieć silnej armii żeby wygrać bitwę o Europę ... oni już mają najsilniejszą broń - MACICĘ ISLAMSKIEJ KOBIETY! Powolutku po cichutku ...

pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru

TheFury

2012-05-01, 11:04
Uczyli się od najlepszych, :hitler:

uyvu

2012-05-03, 10:54
Żydowskim napinkowiczom polecam 'prawdziwe zbójeckie państwo' tutaj, na sadisticu ;-)

Pa...........or

2013-03-01, 17:56
laser5x napisał/a:

[...]
1.) Dlaczego nie chcecie Niemców i Rusków to gazu wpie**olić skoro robili gorsze świństwa i to w dodatku na naszych? A nad arabami co się lubią wysadzać w miejscach wypełnionych cywilami się jakoś litujecie..

Pozdrawiam



chcemy, chcemy...

Otis44

2013-06-02, 23:03
jestes chory czlowieku!