18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bomby na Izrael

antyzog • 2012-04-29, 19:32
Klip przedstawia moje podejście do czynów Izraela oraz jego narodu w kontekście dzisiejszych czasów (bliski wschód), jak i wcześniej, żydowski komunizm, nazizm, Hitler żyd, Stalin żyd, Lenin żyd, to nie może być zbieg okoliczności.
Natrafiłem na tą piosenkę i chciałem zrobić do niej clip video, okazało się że ktoś już zrobił podobny. Dodałem coś od siebie, zamieszałem i Wam prezentuje.
P.S. Czekam na napinkę wielkiego sadolowego obrońcy żydów "Bong man", czy jak mu tam.

Zapomniałem dodać tekst w 2 minucie. Palestyńska kobieta zasłaniała swoim ciałem licie strzału, między izraelskim żołnierzem a palestyńskimi dziećmi (protestantami). Wykazała się niezwykłą odwagą, obaj żołnierze spojrzeli się na kamerę którą dzierżył telewizyjny reporter. Podejrzewam że gdyby nie on, kobieta została by zastrzelona. Żydzi nie lubią zabijać przy kamerach.
Akcja 2:30 to izraelska łapanka palestyńskich dzieci, które grały sobie w piłkę na ulicy w Jerozolimie.

lapps

2012-04-30, 00:07
Elsenar napisał/a:

Żydzi walczą z ilamistami... jestem za!
Islamiści to zaraza której należy się przeciwstawić, Żydzi są mądrym narodem i ropoczeli efektywne czystki etniczne, brawo.
Żeby nie było niedomówień, nie pałam miłością do żydów, to jest po prostu mniejsze zło.



no tak by wynikalo z medialnej propagandy prowadzonej przez ostatnie kilkanascie-kilkadziesiat lat. ale oni to lubia glupoty pie**olic

Dziuchni

2012-04-30, 00:14
Bongman chyba już na majówce bo jakoś cicho siedzi :)

Avitus

2012-04-30, 00:43
Potop 318. Można określić w 14 słowach.

laser5x

2012-04-30, 00:54
Tak k***a ,a u mnie baby we wsi gadają że żydy dzieci w studni topią :0

Filmik to tania propaganda. To że autor mi powie co mam widzieć w danej scence to nie znaczy że to właśnie miało tam miejsce. Gówno przesycone nienawiścią. Nie twierdze że Izrael jest niewinny ale:
1.) Dlaczego nie chcecie Niemców i Rusków to gazu wpie**olić skoro robili gorsze świństwa i to w dodatku na naszych? A nad arabami co się lubią wysadzać w miejscach wypełnionych cywilami się jakoś litujecie..
2.) Dużo jest sk***ysynów na świecie i to że znalazło się paru takich w rządzie w Izraelu to nie znaczy że zaraz wszyscy żydzi to popierają. Spójrzcie sobie na Chiny, Koreę Płn., całą środkową Afrykę, i wreszcie pie**olonych hamerykanów - obrońców k***a pokoju na świecie (oni wspierają Izrael w uciskaniu Palestyny).
3.) Tylko ograniczeni prostacy sprowadzają wszystko do teorii o złych żydach. Ogarnijcie się k***a.

Pozdrawiam

Zjuq

2012-04-30, 02:31
I nie ma BongMana :amused:

zielonydarian

2012-04-30, 05:00
tutaj nie ma antysemitów, są tylko judeosceptycy ......

Blade ziele

2012-04-30, 09:11
Hitler miał słuszną ideę....

NomedN

2012-04-30, 10:00
Nikt nie zauważył jak bardzo ch*jowa jest ta muzyka? Bo tekst tekstem, ale k***a nie ma nic gorszego niz ten syf bez żadnej wartości muzycznej.

ptak

2012-04-30, 12:52
To jest takie pie**olenie w bambusa. Najwięksi napinacze obrońcy żydów k***a nasłuchają się pie**olenie o równości i k***a wierzą w to gówno a ch*ja widzieli. Żydzi to tak samo jak terroryści ,od samego początku się im pierze mózgi a potem są poj***ni. Mówicie że USA ich wspomaga ale k***a co się dziwić jak tam ponad połowa senatorów i rządzących to żydzi. Żyd żyda zawsze wesprze (Major New York'u to Bloomberg - czystej krwi żyd - on jest znany a ilu żydków jest nie znanych na kluczowych stanowiskach). Ja też byłem na początku dla żydów cacy, biedni żydzi k***a ucierpieli ale jak pojechałem do USA pracować i k***a usłyszałem że: "nie mam prawa wsiadać do żydowskiej windy bo jestem robolem" , "bycie żydem to coś wielkiego" , "on nic nie robi cały dzień tylko jeździ windą - przy mnie do mojego szefa żyd tak mówi" , "żydzi nie mogą pracować" itp itd
k***a ludzie obudźcie się za nim będzie za późno.










Ashura napisał/a:

Film z cyklu: Jak w fachowy sposób wyprać młodym ludziom mózg.
Oryginalny tytuł: Israel's pre military trip to Poland
czI:


czII (po angielsku niestety):


Avitus

2012-04-30, 13:50
@up
Brzydkie w ch*j te żydówki.

marcinsud

2012-04-30, 14:02
dwakilo napisał/a:

Studiuję z Żydami z Izraela. Mają nasrane w tych swoich głowach. Indoktrynacja od najmłodszych lat. Według nich "Izrael jest najpotężniejszy i wygra każdą wojnę". Ja już na to machnąłem ręką. Nie da się im nic wytłumaczyć.



Się nie dziwię, bo produkują najlepsze enkodery na świecie do czołgów :D Taka pokojowa ta ich religia :D

kotorminator

2012-04-30, 15:53
Pewnie nie pamiętacie z lekcji religii że Maryja była żydówką, nie dziwi mnie to, byliście zajęci ciągnięciem druta swojego proboszcza.

suiCid3R

2012-04-30, 20:35
No tak, bo przed palestyńskimi bojownikami przecież bieży baranek i lata motylek...

kolejny

2012-04-30, 20:50
Ale biedny ten Iran, Izreal go atakuje ojojo...
Niech żydzi sobie wywalczą swoje państwo w końcu dążą do osiągnięcia zachodniego wzoru cywilizacji jako jedni z niewielu z bliskiego wschodu no i co jak co, ale walczą z jeszcze większymi wsiórami.