18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bomby na Izrael

antyzog • 2012-04-29, 19:32
Klip przedstawia moje podejście do czynów Izraela oraz jego narodu w kontekście dzisiejszych czasów (bliski wschód), jak i wcześniej, żydowski komunizm, nazizm, Hitler żyd, Stalin żyd, Lenin żyd, to nie może być zbieg okoliczności.
Natrafiłem na tą piosenkę i chciałem zrobić do niej clip video, okazało się że ktoś już zrobił podobny. Dodałem coś od siebie, zamieszałem i Wam prezentuje.
P.S. Czekam na napinkę wielkiego sadolowego obrońcy żydów "Bong man", czy jak mu tam.

Zapomniałem dodać tekst w 2 minucie. Palestyńska kobieta zasłaniała swoim ciałem licie strzału, między izraelskim żołnierzem a palestyńskimi dziećmi (protestantami). Wykazała się niezwykłą odwagą, obaj żołnierze spojrzeli się na kamerę którą dzierżył telewizyjny reporter. Podejrzewam że gdyby nie on, kobieta została by zastrzelona. Żydzi nie lubią zabijać przy kamerach.
Akcja 2:30 to izraelska łapanka palestyńskich dzieci, które grały sobie w piłkę na ulicy w Jerozolimie.

antyzog

2012-04-29, 22:58
scotpila
Nie, jest tu pełno filmów podszytych nienawiścią na różnych podłożach, ale w żadnym z nich nigdy nie widziałem takiego komentarza. Jak widać gdy przychodzi do żydów to jest to niewybaczalne, sprawnie nam w mózgach mieszają.

Odejdź z tego tematu i nigdy nie wracaj, to nie YouTube.

ph...........ks

2012-04-29, 23:01
pie**olenie. Zobacz ile ostatnich paktów zawieszenia broni zj***ła Palestyna. Tacy biedni ale zawsze jakąś rakietę wyślą albo jebną w jakimś autobusie.

Mariano Mexicano

2012-04-29, 23:03
scotpila napisał/a:

Pytanie do moderacji: czy tematy podszyte nienawiścią nie powinny być usuwane i nagradzane warnem?



Powiem krótko, wypie**alaj stąd.

gebels82

2012-04-29, 23:04
Faktem jest że to wielka banda przekrętów która umie zadbać o swoje interesy. No i oczywiście co za tym idzie mają w dupie całą resztę, dopóki będą zależni od innych narodów to będą im w dupy włazić, ale jak już się ustawią to pokażą swoją wyższość "narodom nie wybranym przez boga" hehe (widać np po ich ekstremistach). Typowe cwaniaki i banda psycholi. Przyjdzie czas...

VideCulFide

2012-04-29, 23:04
Z tym, że Adi był pejsem to troche żeś pojechał. Faktem za to jest, że państwo izrael nie powinno istnieć. Faktem jest też, że pejsy domagają się od Polski 70mld dolarów. Antysemityzm w naszym kraju powinien być czymś naturalnym.

dwakilo

2012-04-29, 23:06
Studiuję z Żydami z Izraela. Mają nasrane w tych swoich głowach. Indoktrynacja od najmłodszych lat. Według nich "Izrael jest najpotężniejszy i wygra każdą wojnę". Ja już na to machnąłem ręką. Nie da się im nic wytłumaczyć.

KurwaRomantyk

2012-04-29, 23:07
Hitler Żyd? W takim razie ten zespół wierzy w Żyda, bo to nazistowski zespół. Zj***ne gówno, ot co.

peaceBro

2012-04-29, 23:10
jest to najbardziej nienawistny naród na Ziemi. Szanują tylko siebie, reszta to goje/bydło. Natomiast gdy tylko ktoś powie jedno zdanie PRAWDY na ich temat to jest antysemitą/kesnofobem itp itd. Co jest BARDZO pocieszające, historia się powtarza i powoli ludzie zaczynają dostrzegać prawdziwą twarz tej nacji. Wystarczy zgooglować historię żydków i wszystko jasne

rrdzony

2012-04-29, 23:10
Z tego co mi wiadomo, to Stalin był Gruzinem, nie Żydem.
Ale co ja wiem, zapominający brać proszków na psychozę paranoidalną antyzog wie lepiej...

Pan_Doktur

2012-04-29, 23:17
Panowie i Panie!

Zacząwszy od tego iż nie należy wierzyć w media, owszem należy słuchać lub oglądać tak, ale wyciągajmy wnioski co słyszymy. Na logiczny chłopski łeb, media to super przekaz do ludzi, aż dziwne i niewyobrażalnie głupie było by gdyby ktoś tym nie manipulował.

Po drugie cieszę się z powodu tego filmiku, że ktoś porusza temat izraela, że zaczyna się rozmowa na ten temat. Już jakiś czas temu był tu artykuł, który mówił o tym że Iran jest "bogu ducha winny" a całą sprawę podgrzewa izrael rękami amerykanów. Popatrzyłem na to z przymrożeniem oczu, ale no cóż fakty dochodzą do mnie jednoznaczne: Coś w tym jest.

Nikogo nie przekonuje do swoich racji, chciałbym abyście przemyśleli i się zastanowili.

Liluh

2012-04-29, 23:18
Ogólnie rzecz biorąc, dopóki Palestyna nie jest wolnym państwem, dopóty Izrael nie ma prawa nim być. Ustalenia ONZ z końca lat 40`tych tak właśnie sprawę stawiały. Przymykanie oczu na agresywną politykę Izraela, czy bezkarne mordowanie lub prześladowanie Palestyńczyków to wstyd, zbrodnia i sromota.

Ale jak mi jakiś zjeb tutaj, z nikłym pojęciem o historii, pisze, że z Żydami do pieca i generalnie nawołuje do popełniania masowego mordu albo gloryfikuje takowy - jak szmaciarze giorgio69, libertinus czy ru_ziolo - to mnie szlag trafia. Paradoksalnie, o ruskach od których tyle nasz naród wycierpiał nie myśli się nawet, że to wschodni (albo greko) katolicy, a szwaby, że protestanci. Kto nawołuje do nienawiści religijnej ten ścierwo które sprzeniewierza pamięć I RP. Jej siłę stanowiło wiele narodów i wyznań na które nie było miejsca w innej części Europy. Dla mnie wszyscy ci powyżsi powinni dostać bana i ch*ja w dupę na drogę.

Wracając do meritum. Arabowie w tym i Palestyńczycy też nie są bez winy. Szczęśliwie cały ten burdel bliskiego wschodu to nie nasz problem, ponad to, co wymaga od nas NATO.

sinjids

2012-04-29, 23:19
Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury.
Zadziwiające jest to, jak ludzie na tym portalu dają sobie wyprać mózgi propagandą neonazistowską.

Żydowskie państwo to ośrodek kurestwa, jednak żydzi, którzy mieszkają w Izraelu nie są, a przynajmniej nie wszyscy, takimi pojebami jak Ci faktycznie odpowiedzialni za zbrodnie wojenne itp. itd.
Były nawet pokojowe akcje organizowane przez żydów przeciwko wojnie.
To samo można byłoby powiedzieć, w kontekście do ostatniej informacji odnośnie legalizacji nekrofilii w Egipcie, o postawie względem muzułmanów. PRAWDA, ortodoksyjni muzułmanie to często paskudni ludzie, którzy znęcają się nad kobietami itp. itd.

Tylko, że akurat o tej nekrofilii to była plotka, z jakiegoś bzdurnego portalu i w ogóle nie potwierdzona. A patrzcie jaka napinka. Dajecie sobie wcisnąć byle neonazistowską/proPOwską/proPISowską lub inną popie**oloną propagandę, nie zastanawiając się nad tym co miał naprawdę na myśli autor.


Przypomina mi to trochę film, którego fragment macie tutaj:


Autor mówi o wsparciu Pinocheta i osadzenie go na "tronie" wraz ze zbrojną pomocą. W wyniku pomocy Ameryki w Chile zginęło ileśtam tysięcy ludzi, a CIA czy ktoś tam zaj***ł prezydenta.
Oczywiście w filmie nie wspomniano o tym, że prezydent był socjalistą, przez jego poj***ne reformy rosła inflacja i kraj czekała zapaść. Pinochet został wsparty przez hamburgerów, przeprowadził reformy gospodarcze, które zakończyły się sukcesem i ogólny stan kraju bardzo się poprawił.
Ale w poszukiwaniu sensacji kilka faktów może nam umknąć, prawda?


Jak to kiedyś Cezary Pazura powiedział: "Świat się skończy, jak gazety napiszą prawdę."



-----------------------------------------------------------
Jeśli coś pokręciłem to poprawcie.

antyzog

2012-04-29, 23:23
AntyPejs napisał/a:

Z tym, że Adi był pejsem to troche żeś pojechał.

Spójrz na niego. To była jedna z nielicznych osób w III Rzeszy która nie mogła potwierdzić czystości swojej krwi do któregoś tam przodka (nie pamiętam już, chyba 4 wstecz). Wiesz, ale to był "Fuher" i się o tym nie mówiło.

sinjids

2012-04-29, 23:30
antyzog napisał/a:

Spójrz na niego. To była jedna z nielicznych osób w III Rzeszy która nie mogła potwierdzić czystości swojej krwi do któregoś tam przodka (nie pamiętam już, chyba 4 wstecz). Wiesz, ale to był "Fuher" i się o tym nie mówiło.




Z tego co mi wiadomo to ojciec A. Hitlera był żydem. A przy tym alkoholikiem, który katował ukochaną matkę małego Adolfa i jego samego, dając tym początek jego nienawiści. Ale to nie potwierdzona informacja.

mjolnir

2012-04-29, 23:35
No bardziej debilnych historyków dawno nie widziałem poczytajcie trochę o Adolfie dlaczego nie lubił żydów a nie jakieś brednie piszecie masakra jakaś ojciec żyd-alkoholik :idzwch*j: :homer: