18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szprotawa. Potrącenie

maciekszprotawa • 2023-05-06, 20:14
Z dzisiaj. Sami oceńcie.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-05-08, 08:11 ]

Apolityczny

2023-05-07, 00:31
No instynktem samozachowawczym się nie wykazała, ale dziada w kilkutonowej, rozpędzającej się do dużej prędkości blaszanej puszce też to dotyczy.

Folur

2023-05-07, 00:59
Makulata napisał/a:

Tak ma być masz się bać jeździć samochodem, aż go porzucisz i przesiądziesz się do komunistycznej komunikacji zbiorowej.



hahahaha no to dalej głosuj tępaku za Unią!!!

Bartosz2410

2023-05-07, 01:42
Ten w kurtce już nawet z wieńcem czekał

Majles

2023-05-07, 01:56
mygyry napisał/a:

Co to oceniać, okazało się, że pierwszeństwo nie zapewnia nietykalności.



Kierowca debil i to wszystko.

OdbytBiskupa

2023-05-07, 03:31
Pisiaki uchwalili nowe prawo, po czym odtrąbili sukces, jak teraz niby jest bezpiecznie. Ale zapomnieli wyedukować pieszych i dlatego wg policyjnych statystyk liczba wypadków śmiertelnych na pasach wzrosła.
A wystarczyło wbić ludziom do głów, że przed wejściem na pasy trzeba się ROZEJRZEĆ i POCZEKAĆ aż kierowca zareaguje i się zatrzyma.

OpenStreetMaps napisał/a:

Przecież to ewidentna wina kierowcy. Prawo jady zabrać mu dożywotnio jak mógł nie widzieć osoby na przejściu? Jestem w stanie zrozumieć ze kobieta samochodu nie zauważyła który jedzie i nie zwalnia , ale żeby kierowca kobiety nie dostrzegł to już jest przegięcie na maksa. Wój w dupę wszystkim tym którzy obwiniają tą biedną niczemu winną ofiarę debila za kierownicą.


Kierowca też debil, to fakt. Hamował chyba dopiero 15 metrów po uderzeniu. Ale to nie znaczy, że należy bezmyślnie włazić na pasy bo "mam pierwszeństwo". Wystarczy stanąć i poczekać. Kierowcy mają obowiązek się zatrzymać, ale zdarzają się debile. Poza tym, 30 tonowy TIR ma dość długą drogę hamowania...

loky

2023-05-07, 07:03
mygyry napisał/a:

Co to oceniać, okazało się, że pierwszeństwo nie zapewnia nietykalności.



Kierowca z dupy? Ale p*zdy z sadistica wiedzą lepiej XD

danielxc717

2023-05-07, 07:05
Przecież to tempa baba ,czego wymagać od dziurawca

darayavahus

2023-05-07, 08:18
Wspaniały popis bezrefleksyjnej niechęci do życia.

smc

2023-05-07, 08:42
Moja ocena to mocne 3.

Kidl3r

2023-05-07, 08:49
Ewidentnie wina obupólna. Ślepa, zaudufana nieśmiertelniczka i dziadek z refleksem szachisty co nawet nie skumał że auto z przeciwka już stoi.

royal86

2023-05-07, 10:00
OpenStreetMaps napisał/a:

Przecież to ewidentna wina kierowcy. Prawo jady zabrać mu dożywotnio jak mógł nie widzieć osoby na przejściu? Jestem w stanie zrozumieć ze kobieta samochodu nie zauważyła który jedzie i nie zwalnia , ale żeby kierowca kobiety nie dostrzegł to już jest przegięcie na maksa. Wój w dupę wszystkim tym którzy obwiniają tą biedną niczemu winną ofiarę debila za kierownicą.



Prawnie tak. Ale w wielu krajach pieszy nie ma bezwzględnego pierwszeństwa i jest tam mniej wypadków. Trzeba nie mieć prawa jazdy lub mieć zerowe doświadczenie za kółkiem by nigdy nie spotkać się z sytuacją, gdy pieszy nawet się nie oglądając wyskakuje przed auto i trzeba wbijać hamulec w podłogę. Wg mnie ci którzy twierdzą, że piesza była bez winy to ten sam sort co ona - a wchodze mam pierwszenstwo, bez rozglądania się i myślenia. Ameba...

Geraldinio

2023-05-07, 10:33
korni131 napisał/a:

Jestem motop*zdą i nigdy nie przepuściłem nikogo na pasach



Jestem świadom istnienia takich niepełnosprawnych kierowców, dlatego na pasach, na drodze jednokierunkowej zawsze rozglądam się w obie strony.

killua

2023-05-07, 12:15
Sztruks napisał/a:

Lewa, prawa, lewa… mam znajomego ciagle się wpie**ala na pasy i nie patrzy bo on ma „pierwszeństwo” tak i ja będę ryzykował zdrowie i życie bo Ja mam pierwszeństwo! No k***a



jak to się mówi: "Im więcej samobójców tym mniej samobójców"

Antypolak666

2023-05-07, 22:19
Polskie zwierzęta w gównowozach, jeszcze gorsze od ruskich.