18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szprotawa. Potrącenie

maciekszprotawa • 2023-05-06, 20:14
Z dzisiaj. Sami oceńcie.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-05-08, 08:11 ]

Pawehan

2023-05-06, 21:03
Ja myślę że jeśli chodzi o uszkodzenia, to lekko zderzak i maska przednia , szyba chyba cała jest.

Geraldinio

2023-05-06, 21:12
ma w dupie, że ją zabiją, zgodnie z przepisami to ona ma pierwszeństwo, więc niech mnie rozsmarują po asfalcie, ale i tak ja mam rację.
a za kierownicą pewnie też baba, bo to kobieta więc trzeba ją przepuścić, i ch*j, że pasy.

Jako nałogowy pieszy prowadziłem kiedyś statystyki: 8/10 facetów zatrzymywało mi się na pasach żeby przepuścić, a jakieś 7/10 kobiet miało to w dupie, bo jest kobietą i ma pierwszeństwo. Dlaczego miałaby faceta przepuścić? bez sensu.
To nie jest stereotyp, to czyste fakty.

JanJankowski

2023-05-06, 21:30
Od dzisiaj obróci ten gupi łeb przed wejściem na pasy. Zakład? No chyba ze w szyi jej blokadę zrobili to całe ciało obróci

Cipczan

2023-05-06, 21:50
Geraldinio napisał/a:

Jako nałogowy pieszy prowadziłem kiedyś statystyki: 8/10 facetów zatrzymywało mi się na pasach żeby przepuścić, a jakieś 7/10 kobiet miało to w dupie, bo jest kobietą i ma pierwszeństwo. Dlaczego miałaby faceta przepuścić? bez sensu.
To nie jest stereotyp, to czyste fakty.



Skup się na r*chaniu. Zdrowiej, a na pewno przyjemniej.

Higaro

2023-05-06, 21:54
ukartowane z kierowcą, przecież typek w czerwonej kurtce niósł już przygotowany wieniec

hipitutu

2023-05-06, 22:08
zubek25 napisał/a:

No co oceniam wyjście z progu 8na 10 a sam lot 10/10 lądowanie trochę sp***olił nie ustal .... Kryształowej kuli nie będzie ale jakieś drewniane albo z alu dostanie

na połamne kopyta jak znalazł

perun14

2023-05-06, 22:25
A rozejrzała się w ogóle? czy jak widzi pasy to jak to krówsko bo ma pierwszeństwo? No miałaś dodatkowo pobyt w szpitalu gratis. Selekcja naturalna

35i

2023-05-06, 22:27
Geraldinio napisał/a:

ma w dupie, że ją zabiją, zgodnie z przepisami to ona ma pierwszeństwo, więc niech mnie rozsmarują po asfalcie, ale i tak ja mam rację.
a za kierownicą pewnie też baba, bo to kobieta więc trzeba ją przepuścić, i ch*j, że pasy.
Jako nałogowy pieszy prowadziłem kiedyś statystyki: 8/10 facetów zatrzymywało mi się na pasach żeby przepuścić, a jakieś 7/10 kobiet miało to w dupie, bo jest kobietą i ma pierwszeństwo. Dlaczego miałaby faceta przepuścić? bez sensu.
To nie jest stereotyp, to czyste fakty.



A wziąłeś pod uwagę czeczeńskich uberowców?

brylski11

2023-05-06, 22:39
Facet z wieńcem już czekał ??? :(

Mister64

2023-05-06, 23:03
W szkołach podstawowych kiedyś uczyli ,że trzeba spojrzeć w lewo, w prawo i w lewo.No szkoda jej w ch*j.

OpenStreetMaps

2023-05-06, 23:19
Przecież to ewidentna wina kierowcy. Prawo jady zabrać mu dożywotnio jak mógł nie widzieć osoby na przejściu? Jestem w stanie zrozumieć ze kobieta samochodu nie zauważyła który jedzie i nie zwalnia , ale żeby kierowca kobiety nie dostrzegł to już jest przegięcie na maksa. Wój w dupę wszystkim tym którzy obwiniają tą biedną niczemu winną ofiarę debila za kierownicą.

Siriuz

2023-05-06, 23:24
Makulata napisał/a:

Tak ma być masz się bać jeździć samochodem, aż go porzucisz i przesiądziesz się do komunistycznej komunikacji zbiorowej.



Dokładnie tak. Dlatego jak usłyszycie, że jakiś dekiel zamierza głosować na partie popierającą ten zamordyzm to wybijcie mu to z głowy.

dżonyłojlker

2023-05-06, 23:26
OpenStreetMaps napisał/a:

Przecież to ewidentna wina kierowcy. Prawo jady zabrać mu dożywotnio jak mógł nie widzieć osoby na przejściu? Jestem w stanie zrozumieć ze kobieta samochodu nie zauważyła który jedzie i nie zwalnia , ale żeby kierowca kobiety nie dostrzegł to już jest przegięcie na maksa. Wój w dupę wszystkim tym którzy obwiniają tą biedną niczemu winną ofiarę debila za kierownicą.



Oni tego nie pojmą, bronią tego ch*ja w pie**olonym spalinowym gównie. Powiesić k***a dziada za jaja, sk***ysyn powinien autobusem jechać. Dziewczyna niczemu winna, skąd mogła wiedzieć, że auto się nie zatrzyma...

korni131

2023-05-07, 00:05
Geraldinio napisał/a:

ma w dupie, że ją zabiją, zgodnie z przepisami to ona ma pierwszeństwo, więc niech mnie rozsmarują po asfalcie, ale i tak ja mam rację.
a za kierownicą pewnie też baba, bo to kobieta więc trzeba ją przepuścić, i ch*j, że pasy.
Jako nałogowy pieszy prowadziłem kiedyś statystyki: 8/10 facetów zatrzymywało mi się na pasach żeby przepuścić, a jakieś 7/10 kobiet miało to w dupie, bo jest kobietą i ma pierwszeństwo. Dlaczego miałaby faceta przepuścić? bez sensu.
To nie jest stereotyp, to czyste fakty.



Jestem motop*zdą i nigdy nie przepuściłem nikogo na pasach