18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Szpital gorszy niż KL Auschwitz

hajnel • 2015-06-13, 11:52
Witajcie Sadole ;)

W ramach frustracji chciałbym się podzielić historią którą opowiedzieli mi chwilkę temu rodzice i ciotka. W sumie miałem szczęście że akurat wczoraj nie było mnie w szpitalu. Otóż! Moja leciwa babcia już nieuchronnie zbliża się do końca swoich dni. Leży w szpitalu, na zwykłej sali. Nie podam nazwy szpitala, jeśli ktoś bardzo chcę wiedzieć to może do mnie w tej sprawie napisać.

Wczoraj, około godziny 11:00 rodzice przybyli do szpitala. Wiadomo, upał jak sk***iel. Zauważyli że u kobiety która leży bezpośrednio obok babci stan drastycznie się pogorszył, zaczęła się dusić itp.

Ok. godzinny 12:00 kobieta zaczęła umierać, tak przy wszystkich, moi rodzice stoją obok łóżka mojej babci i widzą wszystko co się dzieje. I kobiecina tak sobie konała w samotności do godziny 15:30. Teraz sobie pomyślicie "i o ch*j mu k***a chodzi?", czytajcie dalej.

Doktor przyszedł, stwierdził zgon i tak po prostu personel zostawił zwłoki na łóżku. W tym 30-iesto stopniowym upale do godziny 18:00. Pielęgniarka stwierdziła że ona nie ma gdzie, tu cytat, "tego" dać i poszła. Ojciec powiedział grzecznie pani salowej że nawet w Auschwitz wywożono zwłoki na co strzykawa odpowiedziała "jest pan bezczelny!" i z fochem sobie poszła.

Co najgorsze moja babcia, która niekontaktowana przez ostatnie dni, dostała takiego wstrząsu że nie dość że zaczęła coś kojarzyć to na dodatek widząc zwłoki tak się przestraszyła że chciała sp***alać ze szpitala na piechotę.

No burdel na kołach! I na co idą nasze składki...

Mnie osobiście ręce opadły do kostek...

Uprzedzam pytania:
- nikt nie robił zdjęć
- nikt nie dymał denatki
- nikt nie włożył jej palca w odbyt
- nikt nie robił z nią innych, dzikich wyuzdanych eksperymentów
Wiem że w miarę "normalny" użytkownik tego portalu nie zada takich głupich pytań ale... pozdrawiam gimbosadoli i odsyłam na harda.

modzgi

2015-06-13, 12:01
Dzień jak codzień, czekać tylko aż nieboszczyki będą zsypem do pieca zjeżdżać.

Trzeba było policję wezwać.

nelbox

2015-06-13, 12:07
no to jak stwierdzili zgon bez wkładania palca w odbyt??

a tak na poważnie, szpitale w Polsce - to straszna umieralnia. Mam nadzieję, że w wieku 80 lat, będąc jeszcze w pełni sił, zostanę zabity przez żonę, która przyłapię mnie w pracy na seksie z sekretarką.

Insaner

2015-06-13, 12:32
Pomijając to, że zgadzam się co do stanu większości naszych szpitali - mieli ją reanimować? W pewnym wieku po prostu się umiera.

roodyeo

2015-06-13, 12:34
Można by to zgłosić do Rzecznika Praw Pacjenta i do NFZu W najlepszym przypadku zleciliby kontrole, może nawet ktoś dostałby upomnienie, ale nie liczyłbym na to.

Mam tylko nadzieję, że ludzie w naszym kraju kiedyś w końcu zrozumieją, że nic się w służbie zdrowia nie zmieni dopóki każdy sam nie będzie decydował gdzie idą jego składki. Jak sami wybieralibyśmy ubezpieczalnie, to one dbałyby żeby szpitale z którymi podpisują umowy spełniały pewne standardy, bo zależałoby im na zadowoleniu KLIENTA. A w obecnym systemie możemy co najwyżej sobie ponapie**alać w klawiature bo nie mamy żadnej możliwości wyboru.

Hary2305

2015-06-13, 12:38
I tak wiadomo że nic się nie zmieni więc zamiast narzekać jak to w Polsce jest źle, lepiej i rozsądniej jest spakować swoje rzeczy i sp***alać na zachód. Pozdrawiam ;P

hajnel

2015-06-13, 12:39
@Insaner

Jesteś debilem? Nie chodzi mi o reanimacje a o wywiezienie zwłok z sali... szczególnie w takim upale

Wilkweb

2015-06-13, 12:43
Polska k**wa Polska, maja tak wy**bane w tych szpitalach na wszystko ze bajka..

W............R.

2015-06-13, 12:49
Bo widzisz, pewnie gdyby ją wypisali wcześniej, to by nie dostali pełnej stawki za dobę pacjenta.

Podróże po polskich szpitalach to sport ekstremalny. Właśnie dlatego przed moją następną wizytą zaopatrzę się w GoPro :D

koniosraj

2015-06-13, 13:33
Jak widzę te kurewskie, leniwe piguły i cwanych i durnych doktorków, to mam nadzieję, że ktoś w końcu zlikwiduje tą "służbę zdrowia". Ale za chwilę przypominam sobie gdzie mieszkam i wiem, że płonne moje nadzieje.

uho82

2015-06-13, 13:33
Trzeba było zadzwonić po karetkę

royal_ziemniak

2015-06-13, 13:41
Ok***a moja babcia też tam leży, LKR nieprawdaż ? :D opowiadała mi to wczoraj... nie sądziłam, że dojdzie to na sadola... eh, pie**olona umieralnia. Pozdro dla babci i ch*j w dupe wszystkim konowałom!

SnieżnyPyton

2015-06-13, 13:49
Jak k***a bezdusznym trzeba być żeby stać od 12 do 15:30 i patrzeć jak baba umiera zamiast iść po jakiegoś lekarza...

WIELKI ch*j W DUPĘ AUTOROWI I JEGO RODZINIE.

HaSz23

2015-06-13, 13:51
Szpital ma obowiazek posiadania klimatyzowanych pomieszczeń "poe morte" gdzie zwłoki są przetrzymywane min 2 godz przed zwiezieniem do prosektorium.

DickSet

2015-06-13, 13:52
Tak trochę do dupy samemu umierać.. Tak to jest jak w tych czasach ma się wyj***ne w rodziców,dziadków i pradziadków, niech umierają, byle spadek zostawili..