18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpilka nokautuje Mollo

raistpol • 2013-02-02, 06:23
Solidny ch*j w dupe dla tych co nie kibicowali Szpilce!


skurwysyn666

2013-02-02, 16:22
Zamknąć pyski k***a, nie róbcie spamu

Mathii90

2013-02-02, 17:19
teken napisał/a:

Kto to właściwie jest szpilka ?



Taki bokser.

kiki_riki

2013-02-02, 17:36
Szpilka to ten co z włosów na głowie ma tylko brwi ??

EdmundKemper

2013-02-02, 18:09
No niestety Szpila nie wyglądał za dobrze w tej walce. Po liczeniu miał moment jakby osłabł kondycyjnie, na szczęście Mollo ma jeszcze gorszą kondycję w dodatku obijany przez Artura nie dał rady. No, ale w każdym nie wyglądało to dobrze ze strony Szpilki. Musi popracować nad gardą, bo takie lekceważenie może się zemścić na nim w każdej chwili.

Matuch90

2013-02-02, 18:13
Solidny ch*j w dupę wszystkim tym, którzy nie znają się na boksie i podniecają Szpilką, pie**oląc, że to talent na miarę mistrza świata. ch*j a nie talent. Walkę fajnie się oglądało, ale poziom żałosny.

CichaWoda

2013-02-02, 18:21
coś mi się wydaje że se pierdnoł

luxik1988

2013-02-02, 18:37
Powiem tylko, że Gołota rozj***ł Mollo kilka lat temu w wieku bodajże 37 lat. To, że Szpilka leżał dwukrotnie na deskach w potyczce z Mollo świadczy tylko o jego mizernym poziomie. Dobrze, że wygrał, bo to w końcu nasz rodak, ale z całego serca będę kibicował Zimnochowi, który w przeciwieństwie do Szpilki jest człowiekiem ułożonym, myślącym taktycznie. Mam nadzieję, że znajdzie się w końcu ktoś, kto sprowadzi Szpilkę na ziemię, bo do tej pory nie miał on godnego siebie rywala z którym mógłby przegrać.

Zachowanie Szpilki bardzo przypomina zachowanie Haye'a, Chisory, Najmana. Do tej pory nie widziałem ważenia na którym Szpilka nie odj***łby czegoś kontrowersyjnego. To kretyn nie szanujący swoich przeciwników. Brak mu tej klasy, którą reprezentowali wybitni bokserzy z czasów mojej młodości - Evander Holyfield, Lennox Lewis czy Mike Tyson. Tak - nawet bestia potrafił się zachować na konferencji i ważeniu.

Szpilka musi tęsknić za przyjmowaniem ku*asów w dupę i prosi się, o to, aby wrócić do więzienia.

Bongman - czy Boks Twoim zdaniem to też sport dla ciot ?

WujaszekStalin

2013-02-02, 19:58
luxik1988 napisał/a:

Powiem tylko, że Gołota rozj***ł Mollo kilka lat temu w wieku bodajże 37 lat. To, że Szpilka leżał dwukrotnie na deskach w potyczce z Mollo świadczy tylko o jego mizernym poziomie. Dobrze, że wygrał, bo to w końcu nasz rodak, ale z całego serca będę kibicował Zimnochowi, który w przeciwieństwie do Szpilki jest człowiekiem ułożonym, myślącym taktycznie. Mam nadzieję, że znajdzie się w końcu ktoś, kto sprowadzi Szpilkę na ziemię, bo do tej pory nie miał on godnego siebie rywala z którym mógłby przegrać.

Zachowanie Szpilki bardzo przypomina zachowanie Haye'a, Chisory, Najmana. Do tej pory nie widziałem ważenia na którym Szpilka nie odj***łby czegoś kontrowersyjnego. To kretyn nie szanujący swoich przeciwników. Brak mu tej klasy, którą reprezentowali wybitni bokserzy z czasów mojej młodości - Evander Holyfield, Lennox Lewis czy Mike Tyson. Tak - nawet bestia potrafił się zachować na konferencji i ważeniu.

Szpilka musi tęsknić za przyjmowaniem ku*asów w dupę i prosi się, o to, aby wrócić do więzienia.

Bongman - czy Boks Twoim zdaniem to też sport dla ciot ?






Pięknie się zachował na konferencji.

Pierwszego liczenia nie powinno być. Każdy upadnie po czystym ciosie na szczękę. Co do tych ku*asów w dupe to wątpię że ktoś kto siedzi za rozbój był cwe*ony, tym bardziej grypsujący. W boksie trzeba mieć jaja a nie być c*pką. Zimnoch wcale nie jest lepszym bokserem od Artura i raczej przegra przez KO.

matgol55

2013-02-02, 19:58
teken napisał/a:

Kto to właściwie jest szpilka ?


chyba bokser

romanbomba

2013-02-02, 20:40
Szpila zalał się tym fetem jak świnia..

soadfan

2013-02-02, 21:03
Cytat:

Kto to właściwie jest szpilka ?



Taki sławny kibol Wisły i awanturnik

KANIBAL22

2013-02-03, 00:17
ja pie**ole, współczuje niektórym postrzegania świata ... Walka była ch*jowa to fakt szpilka nic ciekawego nie pokazał ale wystarczyło posłuchać co ma do powiedzenia po walce, zacytuje: "widziałem lukę nie biłem, nie wiem czemu, chciałem trochę prawym prostym poboksować...",troch wyrwane z kontekstu ale to zdanie było najważniejsze z całej jego wypowiedzi zwłaszcza że miało odzwierciedlenie w walce. Ta walka mogła sie zakończył dużo wcześniej gdyby Artur na prawdę tego chciał moim zdaniem zlekceważył przeciwnika widział ze ma obydwa łuki brwiowe rozj***ne to sądził, że przetestuje samego siebie i po prostu chciał z Mollem pobokosować na spokojnie, bo z kimś jego pokroju jeszcze nie miał do czynienia.Druga sprawa że tak go trener ukierunkowuje. Z jeden strony to miało sens bo w takim stylu jeszcze nie walczył(i takie doświadczenie też mu potrzebne), natomiast z drugiej strony to mimo wszystko nie był dobry pomysł ponieważ szpilka nie ma techniki(już intelekt nie jest tak istotny), wiec siła rzeczy w "rozpracowywaniu" zawodników nie będzie dobry jak np. Adamek czy bracia Kliczko. Dużo jeszcze przed nim nauki, no i przede wszytkim przydała by sie zmiana stylu walki bo aktualny nie pasuje do osobowości i nie wykorzystuje potencjału. Miejmy nadzieje ze to niebawem nastąpi...


Aikenlól

2013-02-03, 03:31
nawet nie czytałem wszystkich hejtów bo są żałosne, każdy kogo dupa boli odwołuje się do bicia kelnerów, i innych gówien, pie**oli coś o tym jaki on jest nieokrzesany i jaki jest bandyta i w ogóle. Mieszkam w Wieliczce całe życie, pamietam rozmowe z nim zaraz po tym jak dostał prace na bramce w klubie na rynku w Krakowie tj. "wiesz, dobrze płacą, posłucham muzyki, pogadam z ludźmi, i czasem moge sobie kogoś ponapie**alać". Ktoś napisał że bałby się go spotkać wieczorem na ulicy, czego byś się bał? Podać mu rękę i pogadać ?

btw, jak was boli dupa że z niego taki bandyta to poczytajcie k***a o Tysonie co wyprawiał, a przecież w wieku 20 lat mistrzem wagi ciężkiej już został. Ogarnijcie się, seeeerio.

dyrbus

2013-02-03, 11:14
teken napisał/a:

Kto to właściwie jest szpilka ?



szpilka

pa...........66

2013-02-03, 11:57
Aikenlól napisał/a:

nawet nie czytałem wszystkich hejtów bo są żałosne, każdy kogo dupa boli odwołuje się do bicia kelnerów, i innych gówien, pie**oli coś o tym jaki on jest nieokrzesany i jaki jest bandyta i w ogóle. Mieszkam w Wieliczce całe życie, pamietam rozmowe z nim zaraz po tym jak dostał prace na bramce w klubie na rynku w Krakowie tj. "wiesz, dobrze płacą, posłucham muzyki, pogadam z ludźmi, i czasem moge sobie kogoś ponapie**alać". Ktoś napisał że bałby się go spotkać wieczorem na ulicy, czego byś się bał? Podać mu rękę i pogadać ?

btw, jak was boli dupa że z niego taki bandyta to poczytajcie k***a o Tysonie co wyprawiał, a przecież w wieku 20 lat mistrzem wagi ciężkiej już został. Ogarnijcie się, seeeerio.


jestes kolejnym idiotą porownujacym tego sredniaka do tajsona. Kolejnym baranem co nauczyl sie slowa hejt i tak perdoli bo argumentow brakuje. szpilka jest cienki nie ma obrony a jedyne co umie to cepować. kazdy kto zna sie na boksie to powie ale tu jest banda dresow i j***nej gownazerii ktorej imponuje zwykly sredniak z pustka w glowie.
a tyson zostal mistrzem zanim wyladowal w pierdlu i dopoki nie wyladowal wychodzl na prosta pod okiem damato. a szpilka na prosta nie wychodzi bo jest na tyle poj***ny ze chwali sie ze siedzial z podobnymi mu malpami.
I tak bije k***a kelnerow to jest fakt i to ty sie ogarnij bo znasz se chyba na naperdalaniu a nie boksie