18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpilka nokautuje Mollo

raistpol • 2013-02-02, 06:23
Solidny ch*j w dupe dla tych co nie kibicowali Szpilce!


zonk

2013-02-02, 11:57
To że dwa razy go liczyli to ch*j. Lepiej podniecać się napakowanym bandytą który napie**ala kelnerów.

innyczlowiek

2013-02-02, 12:03
Proszę was, kiedy on zacznie brać przeciwników minimum w swoim wieku, bo gość był 13 lat starszy od niego i bił się jak zwykły kelner. Moim zdaniem walka opłacona, to było show na zamówienie. Nic do Szpili nie mam, ale fajnie żeby ktoś postawił go do pionu bo sam uważa się za mistrza świata, a jest zwykłym bokserem z paroma walkami z mało znaczącymi bokserami. Jeszcze za wcześnie.

Artis23

2013-02-02, 12:39
Oplacona walka to raczej przesada ale mozna powiedziec ze bardzo, bardzo slaby Mollo byl rownorzednym przeciwnikiem dla Szpilki.

bioder

2013-02-02, 13:42
02:18 Wypełmniałbym jak PIT za 2012...

borisklinga

2013-02-02, 13:45
typowy mordobijca z osiedla,

ale tak samo bylo z Tysonem, oby tylko sobie Artur kariery nie spieprzyl bo ma potencjał

yongjunior

2013-02-02, 13:45
do autore tematu,czlowieku wez ochłoń. Co pokazal w tej walce szpilka,no co??? Chyba to ze ma szklana szczenke i pada po kazdym,nawet takim pierdnieciu jak uderzyl go Mollo,ze klenka przy kazdej mozliwej okazji i daje sie liczyc,ze ma dziury w obronie wielkosci tych w naszych drogach??? Mollo wyszedl do tej wali wogole nie przygotowany a mimo to do tej 5 rundy wygrywal ja....Śmiech na sali,niech wreszcie dostanie godnego rywala w podobnym wieku to zobaczymy jego umiejetnosci,bo narazie to jedynie pompowany jest jego rekord.

professorG

2013-02-02, 13:45
Dziś rano od razu po przebudzeniu obejrzałem powtórkę tej walki. Moim zdaniem dystans ma bardzo dobrze opanowany i czuje się w nim swobodnie, mógłby jedynie spróbować wydłużyć kombinacje, kiedy ciosy rozbijają gardę przeciwnika. Problem zaczyna się, kiedy ma się bronić w półdystansie, takie mam wrażenie. Kibicuję mu, oczywiście

borisklinga

2013-02-02, 13:45
podoba mi sie ze wchodzi na ring z Polską flagą, oby sie nie sprzedal nigdy jak ten folksdojcz co dla niemcow walczyl..

joystik1337

2013-02-02, 13:46
Ja mu nie kibicuje bo jest zerem intelektualnym. Ma tak pusty łeb, że aż mu pewnie dzwoni. Siedział za pobicie i kradzież telefonu. To, że jest już w miarę rozpoznawanym bokserem nic nie zmienia - i tak jest marginesem. Przyrównajcie sobie go do takiego Kliczki. Facet ma łeb na karku, wykształcony no i rozpie**ala. A tutaj Szpilka - bije się po wsiórskich knajpach i kradnie telefony. Śmiech na sali

solid112

2013-02-02, 13:49
Troglodyta wyciagniety z pierdla i napalony na siano... kolejny karierowicz pokroju Najmana. Tyle w tym temacie.

skurwysyn666

2013-02-02, 13:49
Szpilka to totalny debil i kropka, oby mu Z. rozj***ł paszczęke .

raistpol

2013-02-02, 14:01
Ja nie wiem, wy pajacami jesteście czy co??

Sami k***a ministranci się znaleźli, sędziowie sądu ch*jowego.

Was po prostu zazdrość wpie**ala że, wy ludzie którzy nic w życiu nie zrobili totalnie, nawet jak was w szkole napie**alali, to pewnie nie oddaliście, siedzą przed kompem i są totalnymi zerami, a chłopak mimo tego że z kryminału wyskoczył bo narozrabiał, to jeszcze go w TV pokazują i zarabia takie pieniądze że mógłby na własność wasze wioski wykupić....

żal się dla was pajace produkować, bo to i tak bezowocne działanie

solid112

2013-02-02, 14:09
"raistpol" a ty co w zyciu osiągnołes ? Pewnie jestes grubasem żrącym chipsy i lezacym przed laptopem ktoremu mamusia podaje kaczke i basen bo sam nie mozesz sie wylac ani wysrac .... pamietaj kazdy ma własne zdanie na pewne tematy. A koleś ktory na siłe pokazuje w tv jaki to on nie jest kozak i wali rywala na konferencji w ryj to dla mnie zero totalne. Mogłby trafic na konkretnego przeciwnika ktory połamał by mu szczene i dał lekcje moze wtedy by sie czegos nauczył...

Nobsonik

2013-02-02, 14:09
Oglądałem dzisiaj całą walke, trwała 25 min, Szpilka leżał 2 razy na dechach w chyba 1 i 5 rundzie, ale mimo wszystko Wygrał. To była ciężka walka,ale pokazał na co go stać !