18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szpilka nokautuje Mollo

raistpol • 2013-02-02, 06:23
Solidny ch*j w dupe dla tych co nie kibicowali Szpilce!


prkrx

2013-02-02, 14:28
Ktoś tam na górze napisał, gdzie Ci wszyscy hejterzy Artura.. Tutaj już masz jednego. Ok cieszę się, że wygrał Polak, to oczywiste, ale nie ma się nad czym zachwycać. Spójrzmy tylko na realia, walczył z gościem który nie walczył od prawie 3 lat, a i to był w stanie znokautować go 2 razy !! Szpilka ma szklaną szczękę, to jest fakt. Dlatego dzisiaj widząc powtórkę uśmiałem się bardzo jak przypomniały mi się słowa Artura "Jestem jak Tyson", to teraz idź i włącz jakiś filmik Tysona jak miał 20 lat i porównajcie. Mam pianie tylko z Was pseudo znawcy, coś co jest na TOPie to nagle tylu znawców, pooglądaj trochę walk, zainteresuj się, dopatrz szczegóły i wtedy komentuj. W jego kolejnej walce życzę mu zaś porażki. Dlaczego ? A bo Krzysiek jest z mojego miasta, bardzo chciałbym żeby utarł nosa Arturowi, no i czasem tak jest, że kibicuję sie komuś, a nie drugiemu tak ? ale jak wyjdzie w realiach to zobaczymy, tego nie wiem :) Pozdrawiam "normalnych".

KKdemona

2013-02-02, 14:28
Eh przecież Szpilka dominował całą walkę wystarczy porównać ich ryje. Szpilka zaliczył dwa razy liczenie przez swoje roztargnienie i kozacką gardę (ostatnio złamaną szczękę miał przez to). Ma silną tubę ,gibkość oraz serce do walki i jak będzie trenował to na pewno osiągnie dużo. A co do tego ,że ma mentalność dresa to odpowiedź brzmi przecież nie jest szachistą :) Wiem ,że zdaniem niektórych wszystkich dresów i innych ludzi różniących się od nich trzeba wysłać do nowo powstałego obozu zagłady w Sosnowcu, ale zapewniam ,że oni też by tam trafili za bezużyteczność XD

PS.prkrx ty chyba masz naj***ne w głowie szklana szczęka ?? Przecież Szpila ze złamaną szczęką zdołał wygrać pojedynek a ty zapewne z takim uszkodzeniem mordy płakał byś gdzieś w kącie!

raistpol

2013-02-02, 14:29
solid112 napisał/a:

"raistpol" a ty co w zyciu osiągnołes ? Pewnie jestes grubasem żrącym chipsy i lezacym przed laptopem ktoremu mamusia podaje kaczke i basen bo sam nie mozesz sie wylac ani wysrac .... pamietaj kazdy ma własne zdanie na pewne tematy. A koleś ktory na siłe pokazuje w tv jaki to on nie jest kozak i wali rywala na konferencji w ryj to dla mnie zero totalne. Mogłby trafic na konkretnego przeciwnika ktory połamał by mu szczene i dał lekcje moze wtedy by sie czegos nauczył...



Ja, bambusiku, w porównaniu do ciebie, zapie**alam na siebie i na siostrę od 18 roku życia, mieszkając wpierw z dziadkiem który był w posiadaniu bardzo zaawansowanym alzhimerem, a po śmierci dziadka z ciotką, która ma schizofrenie paranoidalną i po wyjściu ze szpitala nie bierze prochów.
Chcesz się jeszcze przypie**olić do mojego cudownego leniwego życia? A to ze jestem gruby? A no jestem i ch*j ci szczerze do tego, krypto pedale.

Trafić pewnie w końcu trafi, ktoś go zoperuje w 2 rundy i Szpilka będzie w szoku. Zawsze tak jest, zawsze trafia się ktoś silniejszy.
Ale do k***y nędzy, Ty nic w życiu głupiego nie zrobiłeś??

Jesteś takim specjalistą, że wiesz, co czuje bokser na ważeniu, patrząc swojemu przeciwnikowi prosto w twarz?
No tak...pogardka że mu wyj***ł, ty pewnie byś od razu się zesrał ze strachu.

Cytat:

(...)W 1986 r. został mistrzem świata wagi ciężkiej organizacji WBC. W 1987 r. był już najlepszym pięściarzem wagi ciężkiej wszystkich federacji. Tyson wygrał swoje pierwsze 19 zawodowych walk przez nokaut, z czego 12 walk wygrał w pierwszej rundzie.
W lutym 1990 r. w Tokio przez KO w 10. rundzie przegrał z Jamesem “Busterem” Douglasem.
Dwa lata później został oskarżony o gwałt i skazany na trzy lat więzienia. Wyszedł na wolność w 1995 r. Wrócił na ring, odzyskał część pasów wagi ciężkiej, po czym stracił je w walce z Evanderem Holyfieldem w 1996 r. Ich rewanż w 1997 r. zakończył się w szokujący sposób, Tyson został zdyskwalifikowany za odgryzienie części ucha. Udało mu się jednak wrócić na ring.(...)



Wiecie o kim to jest?

O żelaznym Mike'u, ale o nim trutnie złego słowa nie powiecie bo to mistrz, legenda itp. ch*j z tego że przy gwałcie Tysona, wpie**ol i dziesiona od Szpilki wygląda blado....

Poza tym k***a! Wymagacie od boksera, który przyjmuje niezliczoną ilość strzałów potężnych na ryj, by w wywiadach recytował Poe'go, po treningu grał w teatrze sztukę Sheakspeara a na wieczór z balkonu grywał poezje śpiewaną własnego autorstwa ku waszej żałosnej uciesze?

To jest pie**olony bokser!! Ma wyzwalać w sobie agresje, zapanować nad nią i bić i lać i bić, aż z przeciwnika zostanie gruz dla cygana!



Ale jak już wcześniej mówiłem, w was to jak grochem o sciane....

Cytat:

"(...)tylko ludzie k***y"


prkrx

2013-02-02, 14:36
@KKdemona
Ty chyba też masz mentalność dresa, a do tego nie umiesz się normalnie wysłowić, pewnie bym padł po tym, ale gdzie ja napisałem, że jestem bokserem ? Wiesz co to jest konstruktywna krytyka ? Pewnie nie.. pisz dalej te swoje wypociny zawodowcu

solid112

2013-02-02, 14:40
raistpol już ? moge zaczac ci wspołczuć czy jak ? bo nie wiem ..... ogladałes jedna walke i juz znawca... poczytaj posty wyzej . Jedyne co ci moge powiedziec to tez uprawiałem sporty walki i stałem z goscmi oko w oko . A dla mnie gość twojego pokroju użalajacym sie nad soba mówiac ze pracuje na siebie i na kogos tam to spoko .... twoja sprawa. Tak jak wczesniej napisałem Szpilka powinien spotkac na swojej cudownej drodze do kariery kogos kto mu wpier*** tak ze nie bedzie pamietał co sie stało. Widze ze to samo sie robi co w tej smiesznej pseudo federacji KSW . Podkładanie przeciwników Pudzianowi i reszczcie ... jedyna nadzieja to w Mamedzie i Materli. Wracajac do Szpilki, zdania nie zmienie .

damua

2013-02-02, 14:42
Życzę Szpili jak najlepiej ,ale to była słaba walka z jego strony i ch*j

prkrx

2013-02-02, 14:44
raistpol napisał/a:




To jest pie**olony bokser!! Ma wyzwalać w sobie agresje, zapanować nad nią i bić i lać i bić, aż z przeciwnika zostanie gruz dla cygana!





Jest mały problem Szpilka nie umie zapanować nad swoją agresją :P

dominha

2013-02-02, 14:49
Walka emocjonująca. Gratki dla Szpilki, tylko jestem ciekaw czy dalej jest zdania, że może pokazać Adamkowi parę "myczków". Mollo techniki nie ma za grosz i dlatego ledwo mógł trafić. Adamek punktowałby Szpilkę raz za razem. Dłuuuuuuga droga jeszcze przed nim, ale trzymam za chłopa kciuki i życze powodzenia.

skurwysyn666

2013-02-02, 15:01
bijcie sie, bijcie, to w koncu sadistic i tu wypada sie zle zachowywac


o ch*j sie klocicie, czy wygra zimnoch, czy szpilka jeden ch*j w dupe i tak bogaci nie bedziecie :trollencjusz:

Snejku

2013-02-02, 15:28
Ej dobra jest jaki jest... Ale może zmądrzeje niedługo a zapowiada się z niego dobry bokser. Tyson też był popie**olem a pewnie nie było na niego tyle hejtów z jego kraju co u nas na szpilę. Mnie też wk***ia np. to jak wchodzi w tej czapce odwróconej na bok... Wygląda wtedy jak upośledzony Maciek.

madinho1990

2013-02-02, 15:35
Zapowiada się bardzo obiecujący Polski zawodnik . Jest młody , cała kariera przed nim . Puki co pnie się w górę co dobrze mu to wychodzi . Oby tak dalej ! A Ci co nie wierzą w człowieka niech się nie wypowiadają , bo albo chcą zabłysnąć albo nie znają się na boksie i smieją się z ludzi którzy mają pasje i zawziętość do walki .

dadus150590

2013-02-02, 15:49
jak nie wiecie kim jest Szpila to zjedzcie jaja :D

aro06

2013-02-02, 15:57
co to k***a jest? sadistic do ch*ja czy serwis sportowy z plotkarskim na przemian gdzie śledzą poczynania pana żyłki który spina struny ciągle... a wy idioci jeszcze piwa dajecie jakbyscie nie ogladali tego.
Ja odwiedzam ta strone zeby zaczerpnać sadyzmu a w tym filmiku takowego nie znalazłem...
Wk***ia mnie to ze robicie burdel niedługo zaczniecie wrzucać gole z 4 ligi piłki nożnej...


WujaszekStalin

2013-02-02, 15:58
yongjunior napisał/a:

do autore tematu,czlowieku wez ochłoń. Co pokazal w tej walce szpilka,no co??? Chyba to ze ma szklana szczenke i pada po kazdym,nawet takim pierdnieciu jak uderzyl go Mollo,ze klenka przy kazdej mozliwej okazji i daje sie liczyc,ze ma dziury w obronie wielkosci tych w naszych drogach??? Mollo wyszedl do tej wali wogole nie przygotowany a mimo to do tej 5 rundy wygrywal ja....Śmiech na sali,niech wreszcie dostanie godnego rywala w podobnym wieku to zobaczymy jego umiejetnosci,bo narazie to jedynie pompowany jest jego rekord.



Jaką słabą szczękę? Pierwszego liczenia nie powinno być być bo to było ściągnięcie do ziemi. A drugi nokdaun był po czystym ciosie na szczękę. A taki cios kładzie każdego. Szpilka wstał i nie był nawet zamroczony. Jakby miał szklaną szczękę to by nie wstał.

prkrx napisał/a:

Ktoś tam na górze napisał, gdzie Ci wszyscy hejterzy Artura.. Tutaj już masz jednego. Ok cieszę się, że wygrał Polak, to oczywiste, ale nie ma się nad czym zachwycać. Spójrzmy tylko na realia, walczył z gościem który nie walczył od prawie 3 lat, a i to był w stanie znokautować go 2 razy !! Szpilka ma szklaną szczękę, to jest fakt. Dlatego dzisiaj widząc powtórkę uśmiałem się bardzo jak przypomniały mi się słowa Artura "Jestem jak Tyson", to teraz idź i włącz jakiś filmik Tysona jak miał 20 lat i porównajcie. Mam pianie tylko z Was pseudo znawcy, coś co jest na TOPie to nagle tylu znawców, pooglądaj trochę walk, zainteresuj się, dopatrz szczegóły i wtedy komentuj. W jego kolejnej walce życzę mu zaś porażki. Dlaczego ? A bo Krzysiek jest z mojego miasta, bardzo chciałbym żeby utarł nosa Arturowi, no i czasem tak jest, że kibicuję sie komuś, a nie drugiemu tak ? ale jak wyjdzie w realiach to zobaczymy, tego nie wiem :) Pozdrawiam "normalnych".



Od kiedy w walce mogą być dwa nokauty? Widać jaki z Ciebie znawca. A Mollo miał walczyć w czerwcu z Arreolą ale na tydzień przed walką Chris się wycofał, więc może nie walczył 2,5 roku ale na pewno trenował. Co do szklanej szczęki patrz wyżej. Tyson przegrał przez KO z Douglasem który jakimś mistrzem boksu nie był. To jest HW tu sie pada po jednym czystym ciosie. A Krzysiek Zimnoch moim zdaniem przegra z Arturem. Na rozkładzie ma jeszcze większych kelnerów.

mo...........et

2013-02-02, 16:06
Petardę ma, mózgu za grosz.Do Tysona to nie ma co się Szpila porównywać, w jego wieku Tyson bronił mistrza, Szpila młóci ogórów póki co. Na razie to długa droga przed nim, dużo treningów i rozmów na kozetce żeby mu w głowie poukładać, niemniej życzę Szpilce jak najlepiej. A niech obija mordy za grubą kasę, a co.