18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SZERYFOWIE na drodze Lubin-Polkowice-Głogów

kamerondijaz • 2017-07-01, 11:53
Może ktoś z was mi to wytłumaczy po jaką cholerę te cymbały blokują lewy pas???


krzyks

2017-07-01, 11:58
kamerondijaz napisał/a:

Może ktoś z was mi to wytłumaczy po jaką cholerę te cymbały blokują lewy pas???



Bo to cymbały :kawa:

grudzin7

2017-07-01, 12:15
Na takiego szeryfa wymuszającego jego "widzimisię" skuteczny jest tylko inny szeryf, który mu wpie**oli i odjedzie. Pewnie jakby mu policja mandat doj***ła to też by pie**olił, że on praworządny obywatel i wcale nie chciał złamać prawa...

omgłomatkobosko

2017-07-01, 12:19
Jeżdżę często tą drogą, więc ci odpowiem. Robią tak po to, żeby cwaniaczki kopidoły nie wpie**alały się na niby zamek błyskawiczny.

DavidYi

2017-07-01, 12:23
omgłomatkobosko napisał/a:

Jeżdżę często tą drogą, więc ci odpowiem. Robią tak po to, żeby cwaniaczki kopidoły nie wpie**alały się na niby zamek błyskawiczny.



Z przykrością stwierdzam, że jesteś debilem.

krzyks

2017-07-01, 12:47
DavidYi napisał/a:



Z przykrością stwierdzam, że jesteś debilem.



Ja bez przykrości :kawa:

korinogaro

2017-07-01, 14:04
Ja dzwonię na policję jak takiego widzę. On dostaje mandat, wszyscy stojący za palantem poczucie sprawiedliwości na świecie.

Montechris

2017-07-01, 14:19
omgłomatkobosko ma rację

~Velture

2017-07-01, 14:46
W fachowej terminologii medycznej to są typowe obawy niedoj***nia mózgowo-rdzeniowego połączone z bolesnym rakiem odbytnicy.
Bardzo często towarzyszy temu zacny wąs pod nosem albo rudy kolor włosów.
Wspólną cechą tej choroby, bez względu na kolor owłosienia, jest bardzo małe prącie i kompleksy wynikające z wieloletniego bycia wyśmiewanym przez płeć przeciwną.

tycho

2017-07-01, 16:33
krzyks napisał/a:



Ja bez przykrości :kawa:


A ja z satysfakcją.

Velture napisał/a:

W fachowej terminologii medycznej to są typowe obawy niedoj***nia mózgowo-rdzeniowego połączone z bolesnym rakiem odbytnicy.
Bardzo często towarzyszy temu zacny wąs pod nosem albo rudy kolor włosów.
Wspólną cechą tej choroby, bez względu na kolor owłosienia, jest bardzo małe prącie i kompleksy wynikające z wieloletniego bycia wyśmiewanym przez płeć przeciwną.


I co jeszcze Ci Pan Doktor powiedział? :D

~Velture

2017-07-01, 16:43
tycho napisał/a:



I co jeszcze Ci Pan Doktor powiedział? :D


Że po receptę musisz zgłosić się osobiście.

tycho

2017-07-01, 16:50
Velture napisał/a:


Że po receptę musisz zgłosić się osobiście.


Hamuj synek bo do twojej matki zadzwonię, dostaniesz szlaban na komputer i tylko pamięciówka ci zostanie.

Wstalodziany

2017-07-01, 18:01
@Tycho

Tycho czy "Tacho" ?
Patrz na drogę drogę szmato zamiast na Sadolu się odgryzać bo jak zaraz wyjebiesz zestawem o bariery to ci Kuboty pospadają i bedziesz zimny trup

Dexterous

2017-07-01, 18:28
tycho napisał/a:


Hamuj synek bo do twojej matki zadzwonię, dostaniesz szlaban na komputer i tylko pamięciówka ci zostanie.



Oho, sebixy dostały internet na wakacje, w nagrodę za przejście do następnej klasy :amused:

tycho

2017-07-01, 19:31
Wstalodziany napisał/a:

@Tycho

Tycho czy "Tacho" ?
Patrz na drogę drogę szmato zamiast na Sadolu się odgryzać bo jak zaraz wyjebiesz zestawem o bariery to ci Kuboty pospadają i bedziesz zimny trup


Po twojej wypowiedzi wnioskuje, że jesteś prostym polaczkiem na angielskiej ziemi więc skup się na zmywaniu talerzy.