18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SZERYFOWIE na drodze Lubin-Polkowice-Głogów

kamerondijaz • 2017-07-01, 11:53
Może ktoś z was mi to wytłumaczy po jaką cholerę te cymbały blokują lewy pas???


Tarab85

2017-07-02, 18:47
Ten temat się już pojawiał tyle razy i nic się nie zmienia. Ale dobrze, instruujcie, może raz na 10 takich filmików do jednej osoby coś dotrze i już za 200 lat wszyscy będą jeździć na suwak.

pSTANLEY

2017-07-02, 19:07
Ją zawsze konsekwentnie wpuszczam jedną osobę z lewego pasa. Co do zasadności blokowania lewego pasa przez takich... Trudno znaleźć łagodniejsze słowo niż idiotów to całkiem niedawno ja i sporo osób z mojej zmiany (pracuje u nas kilkaset osób) spóźniliśmy się do pracy ponad 30 minut jadąc właśnie za takim "kierowca". Korek był na długości około 5 kilometrów... Cały ten czas prawy pas był blokowany przez tira a korek kończył się na rondzie na którym 99% osób jechało w lewo oprócz nas.... I pewnie kilkudxiesieciu innych kierowców którzy musieli spóźnić się do pracy lub do szkoły po dziecko lub odpoczywać w domu 30 minut krócej przez idiotę który nie zna przepisów i nigdy nie powinien siedzieć za kierownicą. Czekam na wypowiedź jakiegoś idioty z tira który objaśni nam zasadność takich poczynań.... Pewnie sobie jeszcze poczekam bo nie ma dobrego powodu żeby tak się zachowywać na drodze.

BaranR

2017-07-02, 19:37
Wszystkich którzy twierdzą, że w Polsce nie da się prawidłowo jeździć na suwak chciałbym serdecznie zaprosić do Krakowa na al. Powstańców Śląskich bo tam od długiego czasu wszystko wygląda tak jak należy. Ale trzeba chcieć i myśleć.

lordindycznik

2017-07-02, 22:27
Jazda na suwak jet problemem, a co dopiero jazda na warkocz ? Wyobraźcie to sobie jak by to wyglądało w Polsce :D

bodzio667

2017-07-02, 23:27
Jako matematyk, jeżdżę na suwak logarytmiczny. I kij w oko szeryfom.

Wiewór

2017-07-03, 09:43
W Krakowie jazda na suwak się sprawdza. Zapraszam do osobistego przetestowania jak wygląda perfekcyjny płynny suwak.

HackerAGD

2017-07-03, 22:14
korinogaro napisał/a:

@Jeadong, nie to ty k***a jesteś za głupi żeby zrozumieć że 2km korek na 1 pasie to 1km korek na dwóch pasach. Im dłuższy korek robisz tym większa szansa że blokujesz inne wjazdy/zjazdy i rozprzestrzeniasz korek na kolejnych nitkach drogi. k***a trochę myślenia.



Przez przypadek dałem Ci piwo..

Korek nie tworzy się z powodu samego natężenia ruchu, tylko k***a braku płynności ruchu. Dlatego jazda na suwak potrafi stworzyć większy zator niż jazda na jednym pasie, szczególnie kiedy cwaniaczki wpie**alają się tak jak ktoś wyżej pisał "na trzeciego".
Suwak ma sens jeżeli pojazd z lewego pasa zjeżdżając na prawy pas nie wymusi na pojeździe poruszającym się prawym pasem wyhamowania do 0km/h czy też ze 100km/h do 50km/h. Więc jeżeli widzisz na jezdni znaki poziome które informują Cię o zwężeniu pasa to po prostu k***a zjedź na ten prawy pas a nie dopie**alaj do samego końca aż zobaczysz przeszkodę przed swoją maską.