18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SZERYFOWIE na drodze Lubin-Polkowice-Głogów

kamerondijaz • 2017-07-01, 11:53
Może ktoś z was mi to wytłumaczy po jaką cholerę te cymbały blokują lewy pas???


slig01

2017-07-01, 20:00
Zaraz Was pogodzę.
Po jaką cholerę? Już tłumaczę. Lewy pas jest dla prawdziwych złodupców, a nie cipek w kombi-kartoflowozach jadących na giełdę rolną. Macie znać swoje miejsce w szeregu i czekać cierpliwie aż złodupce pojadę. Może Pan Szeryf po prostu miał nadzieję, że chłopaki z kombiaków mu worek ziemniaczków spylą promocyjnie...

zomos

2017-07-01, 20:34
"Bo mogą" Ty też jak możesz to uwzględnij takiego debila na wszelakich portalach by pokazać że kierowca tego oto pojazdu z tymi numerami to p*zda i ch*j do sześcianu i można "walić śmiało" jak ktoś ma do robienia zderzak albo ma zgniłego fiata.

rondżeremi

2017-07-02, 10:52
bo u nas nie ma takiej tradycji że za takie cos wpie**ol mozna zebrac albo wleciec do rowu a powinna byc

kenzol

2017-07-02, 11:00
W takich sytuacjach mamy do czynienia z dwoma rodzajami cymbałów:
1. Szeryfowie blokujący lewy pas,
2. Stado baranów jadących jednym pasem zamiast korzystać z obu.

czytała Krystyna Czubówna

józekdeluxe

2017-07-02, 11:53
To wynika z polskiej mentalności. Jest źle bo stoimy, ale niech będzie przynajmniej sprawiedliwie. Oczywiście dla osoby z zewnątrz logicznym wydawałoby się zajęcie obu pasów i jazda na tzw. zamek. Ale wtedy wszyscy, nawet ci z prawego pasa musieliby tego zamka przestrzegać, a to już nie wydaje się takie oczywiste w naszych realiach. Parę pokoleń musi zemrzeć, żeby coś się w tej kwestii zmieniło. Szkoda pilować mordę, lepiej wypić piwko. Pozdro.

hackme

2017-07-02, 11:56
I to jeszcze kretyn busem, gdzie ludzie się parują jak cholera i tylko czekają żeby wrócić z pracy do domu i nogi rozprostować...

e4sYy_

2017-07-02, 12:05
Co za typ.

Dobrutro

2017-07-02, 12:12
W Polsce jazda na suwak się nie sprawdza, bo zazwyczaj wygląda w proporcjach 3 z lewego 1 z prawego. Widzisz, że ludzie ustawiają się w kolejce do zwężenia, to ustawiaj się na końcu. Próba wymijania całego korowodu lewym pasem to jak wpie**alanie się do kolejki przy kasie. Dzięki temu przejazd trwa szybciej, dokładnie SZYBCIEJ. Bo nikt nie musi ciągle hamować jak jakiś cymbał wpierdziela się na pałę z lewego, tak byś nawet nie odczuł tego, jedynie ograniczył prędkość.

jarekddz

2017-07-02, 14:24
@up
pie**olnięty jesteś i tyle. Jazda na suwak zmniejsza korek i jazda jest płynniejsza trepie.

Du...........77

2017-07-02, 14:37
I oczywiście k***a pieprzony symbol statusu, szczyt marzeń i bycia prawdziwym polakiem - na wsi - passeratti!.
Ulubiony rydwan wszelkiej maści spasłych januszy z wąsem, w poplamionych szortach, rozpiętych koszulach do pępka bezwstydnie prezetujących nabrzmiały od taniego piwska z biedronki bojler i klapkach z białymi niegdyś skarpetkami do kompletu.
Boże, kiedy to polskie pospólstwo się nieco ogarnie, ja wiem, że pospólstwo niezależnie od szerokości geograficznej jest mało ciekawe, ale to polskie to wyjątkowo żałosny element.

Jeadong

2017-07-02, 15:13
józekdeluxe napisał/a:

To wynika z polskiej mentalności. Jest źle bo stoimy, ale niech będzie przynajmniej sprawiedliwie. Oczywiście dla osoby z zewnątrz logicznym wydawałoby się zajęcie obu pasów i jazda na tzw. zamek. Ale wtedy wszyscy, nawet ci z prawego pasa musieliby tego zamka przestrzegać, a to już nie wydaje się takie oczywiste w naszych realiach. Parę pokoleń musi zemrzeć, żeby coś się w tej kwestii zmieniło. Szkoda pilować mordę, lepiej wypić piwko. Pozdro.



Nie tylko z polskiej, uwierz mi, że w innych krajach Europy jest to samo.

Dobrutro napisał/a:

W Polsce jazda na suwak się nie sprawdza, bo zazwyczaj wygląda w proporcjach 3 z lewego 1 z prawego. Widzisz, że ludzie ustawiają się w kolejce do zwężenia, to ustawiaj się na końcu. Próba wymijania całego korowodu lewym pasem to jak wpie**alanie się do kolejki przy kasie. Dzięki temu przejazd trwa szybciej, dokładnie SZYBCIEJ. Bo nikt nie musi ciągle hamować jak jakiś cymbał wpierdziela się na pałę z lewego, tak byś nawet nie odczuł tego, jedynie ograniczył prędkość.



Dokładnie, pisałem już o tym, ale cwaniaczki na tym portalu nie pojmą tego swoimi małymi mózgami. Dopóki nie wprowadzą tego na egzaminie teoretycznym to nic się nie zmieni. Dalej będą się wpie**alać w proporcjach 3 do 1. Tak to niestety wygląda w praktyce, zapytajcie któregokolwiek zawodowego kierowcy. Nie bez powodu pas blokuje ciężarówka.

korinogaro

2017-07-02, 15:28
@Jeadong, nie to ty k***a jesteś za głupi żeby zrozumieć że 2km korek na 1 pasie to 1km korek na dwóch pasach. Im dłuższy korek robisz tym większa szansa że blokujesz inne wjazdy/zjazdy i rozprzestrzeniasz korek na kolejnych nitkach drogi. k***a trochę myślenia.

krzyks

2017-07-02, 17:07
Dobrutro napisał/a:

W Polsce jazda na suwak się nie sprawdza, bo zazwyczaj wygląda w proporcjach 3 z lewego 1 z prawego. Widzisz, że ludzie ustawiają się w kolejce do zwężenia, to ustawiaj się na końcu. Próba wymijania całego korowodu lewym pasem to jak wpie**alanie się do kolejki przy kasie. Dzięki temu przejazd trwa szybciej, dokładnie SZYBCIEJ. Bo nikt nie musi ciągle hamować jak jakiś cymbał wpierdziela się na pałę z lewego, tak byś nawet nie odczuł tego, jedynie ograniczył prędkość.



Tak k***a, a korek zamiast kilometra, ma dwa kilometry. Po drodze zablokowane dwa skrzyżowania, albo zjazd na autostradzie, którym pewnie wielu by zjechało. Problemem są właśnie kierowcy, którzy na siłę ustawiają się na końcu. Gdyby oba pasy były równomiernie zapchane, byłoby sprawiedliwie i bez bólu dupy, że ktoś lewym pomyka. Płynność? Zakłócają ją właśnie tacy, którzy zbyt wcześnie zjeżdżają na prawy. Nie trzeba się zatrzymywać na końcu zwężki, wystarczy zostawić trochę luzu. I nie, nie puszczać trzech z lewej, ale tej zasady potrafią się nauczyć ludzie na zwężkach w miastach, gdzie codziennie te same osoby pokonują ten sam, odcinek drogi. Na drogach krajowych, przy zwężkach przypadkowych robi się chaos, bo mamy zbieraninę kierowców z różnych rejonów. :kawa:

dozek

2017-07-02, 17:46


Echh ten ból dupy januszów :amused:

Ja jestem za suwakami i tyle. Normalnie myślący się zgodzi.