18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf nie puszcza karetki na A4

Wiewór • 2018-12-10, 11:58
Poniższy filmik przedstawia akt typowego polactwa drogowego na autostradzie A4.
Załoga karetki pędzi na złamanie karku z Rzeszowa do Krakowa z sercem do przeszczepu dla dziecka i tracą cenne sekundy bo o to pewien polski dzikus z Wieliczki postanowił, że ich nie puści i ch*j bo on jest najlepszy i najszybszy kierowca.
Na szczęście widejo już jest w rękach policji, która zapowiedziała, że kierowca ma przej***ne.

Niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego ocenzurowano tablice rejestracyjne.
W jakim celu ludzie oszczędzają taka kreaturę przed linczem w internecie?



Źródło

Bojawiem4

2018-12-11, 20:50
Jak taki mądry to się sam powinien zgłosić po mandat a nie jeszcze mu tablice zasłaniać

LordVIP

2018-12-11, 22:59
Ten śmieć powinien trafić do komory gazowej. Jak k***a można nie przepuścić karetki, którą za kilka dni możesz jechać ty albo twoi bliscy? No k***a mać. Gnój powinien zostać zesłany do Korei Północnej

SpijaczWymiotów

2018-12-12, 23:50
Abraxus napisał/a:


Nie wierzę, że można być aż tak głupim.



No mozna...ty jesteś...
To tak jak te słynne śmieci w lasach gdzie jest faktura jana kowalskiego i polaczki stwierdzają, że one na pewno należą do jana kowalskiego. A kowalski ma sąsiada janusza nosacza co mu je podpie**olił i wysypał aby kowalski miał przej***ne bo skoro jego dane na fakturze były w śmieciach to na pewno on wysypał, cy teraz rozumiesz porównanie bo narysować się nie da...
Dobra pomogę ci z myślenie...moim samochodem np jeździ żona, samochód zarejestrowany na mnie, zonę nagrywają na takim incydencie i co ja dostaje mandat bo rejestracja samochodowa?

:homer:
Tak działa wieloletnie zaniżanie poziomu nauczania w polszy...