18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf nie puszcza karetki na A4

Wiewór • 2018-12-10, 11:58
Poniższy filmik przedstawia akt typowego polactwa drogowego na autostradzie A4.
Załoga karetki pędzi na złamanie karku z Rzeszowa do Krakowa z sercem do przeszczepu dla dziecka i tracą cenne sekundy bo o to pewien polski dzikus z Wieliczki postanowił, że ich nie puści i ch*j bo on jest najlepszy i najszybszy kierowca.
Na szczęście widejo już jest w rękach policji, która zapowiedziała, że kierowca ma przej***ne.

Niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego ocenzurowano tablice rejestracyjne.
W jakim celu ludzie oszczędzają taka kreaturę przed linczem w internecie?



Źródło

TB303

2018-12-10, 15:16
Abraxus napisał/a:

Mi się czasem wydaje, że on się zgrywa.
Myślimy, że jest takim idiotą a on jest po prostu królem trolli.


Też bym chciał, żeby tak było, ale niestety - poznałem w tym kraju tylu idiotów jego pokroju, że powątpiewam w faktyczność jego trollingu. Gdyby nie ten fanatyczny "antysemityzm", to normalnie mógłby należeć do takiego KOD-u.

garota

2018-12-10, 15:55
A może byśmy tak dojechali tą firmę. Płacę prywatnie 100 zł za to co ukrywa się pod "zamazaniem". Więcej nie dam bo aż tak mi nie zależy.

Keli

2018-12-10, 17:29
Typowego polactwa? Szczerze mowiac ja zauwazylem zgola inne zachowanie Polakow, ten tu to jakiś odmieniec, nie nazywanym jego zachowania typowym, bo jest to dosyc rzadkie.

No chyba, ze ekstrapolujesz zachowania ze swojego srodowiska/rodziny/siebie aczkolwiek zaznaczam, ze wiekszosc Polakow (z osobistego doswiadczenia) ladnie ustepuje miejsca karetce i sluzbom medycznym itp.

Powiem wam że na sadisticu jakaś plaga lewakow i gniazdo plujow sie zagniezdzila, z joemonstera, wp, onetu i innych wykopów.

Smutne ze nawet tak elitarny portal padł ofiarą zidiocenia...

TB303

2018-12-10, 17:31
Keli napisał/a:

Powiem wam że na sadisticu jakaś plaga lewakow


No i debilów :kawa:
Z tego co zauważyłem, to jest tu najwięcej prawactwa, widzącego wszędzie lewactwo. Żeby nie było: Poglądowo jestem prawicowcem-wolnościowcem.

Keli

2018-12-10, 17:34
Wszędzie to to się namnaza eh. Jeszcze tylko na portalach biznesowych tego chamstwa nie ma...

Tb303

Racja, mozna bylo krocej napisac, ale debile to ogolna nazwa zbioru w ktoym zawieraja się wyzej wymienione osobniki.

St...........on

2018-12-10, 17:38
wójt napisał/a:

... Janusz to kierowca karetki... dojedzie jak p*zda do dupy I szuka szczęścia... A gość zapewne sie bal zjechać zeby nie przytrabila w niego karetka jak by też zjechał w bok. Kareciarze mistrzowie prostej ...

A jechał mój sąsiad Zbyszek. Zbyszek sie spieszy na południowy agrobiznes.



A ty co tu kumpli zwąchałeś? Won trolu pod kamień spod którego wylazłeś.

Inaczej bedziesz kwiczał jak ci dziecko na bombach do szpitala bedzie wiózł twój "Zbyszek" a taki Janusz go skutecznie przyblokuje.

camson

2018-12-10, 17:43
Oby szmatę wycisnęli z ostatniego grosza.

Kosmodysk

2018-12-10, 17:48
Już Policja namierza gościa. Ponadto Policja nie będzie go karać mandatem, tylko kieruje od razu sprawę do sądu. Sąd za takie wybryki może ukarać kolesia do 5000zł.

UWAGA:Dziś zasłyszane w radio:Policja poszukuje świadków tego zdarzenia, tak wiec tego, proszę podesłać nagranie bez zamazanych nr rej.

janlew

2018-12-10, 17:52
TB303 napisał/a:

Żeby nie było: Poglądowo jestem prawicowcem-wolnościowcem.


Jesteś jesteś, pełną gębą.

O ile to nazwiemy konserwatywnym/prawicowym podejściem:



A to liberalnym/wolnościowym:


Ti...........ch

2018-12-10, 18:24
janlew napisał/a:


Nie musisz być żydem, możesz być lewackim szabesgojem, to też cię wyklucza. Naród Polski, tu grupa ludzi o wspólnej historii, kulturze, języku i etyce. Grupa która ma wspólne cele i wartości. Wartości pozostałych obywateli RP, o celach i wartościach przeciwnych, sprawia że nie są członkami historycznego narodu Polskiego.



Co ty pie**olisz sfrustrowany cymbale? Zdefiniuj mi historyczny naród polski (przymiotniki pisze się z małej litery panie historyczny Polak)

konował

2018-12-10, 19:00
Polaczek na drodze jakie to jest k***a typowe. Założę się że jest z pokolenia 50-60 najbardziej zj***ne pokolenie jaki świat widział.

TB303

2018-12-10, 20:18
janlew napisał/a:


Jesteś jesteś, pełną gębą.

O ile to nazwiemy konserwatywnym/prawicowym podejściem:

Obrazek

A to liberalnym/wolnościowym:

Obrazek


Rozbawiłeś mnie :piwo:

PieronJasnySzlag

2018-12-10, 23:35
Abraxus napisał/a:

Poniższy filmik przedstawia akt typowego polactwa drogowego na autostradzie A4.


Typowy czyli często spotykany albo charakterystyczny dla danej grupy. Tu na filmiku widzimy że wszyscy grzecznie zjeżdżają tylko jeden wyjątek zachował się nagminnie. Więc to nie typowy.
Reasumując, skończ pie**olić tą swoją antypolską propagande typowy buraku.

nnvmen

2018-12-11, 00:28
Dannybow napisał/a:

Tak w ogóle to z tymi tablicami to bzdura. Tablica rejestracyjna nie jest prawnie chroniona przed upublicznianiem. To, że je zamazują to po prostu jakieś durne kopiowanie zachowań bo 10 lat temu handlarz na allegro zamazał, żeby ludzie nie szczaili, że sprzedaje złom.
A tego sk***ysyna bym zlinczował. Inaczej by śpiewał jakby ludzie wiedzieli kim jest. Takie k***y powinno się zamykać w obozach pracy.



Nie można upubliczniać nagrań z elementami, które mogą pośrednio bądź bezpośrednio wskazywać na daną osobę. No, ale w czym problem? Ano taki, że sąsiad może pamiętać twoje numery rejestracyjne. Dlatego prewencyjnie numery są zamazywane, bo nikt nie określił jasno do tej pory jak do tej sytuacji odnoszą się przepisy.

ol...........re

2018-12-11, 19:13
Musze przyznać rację janlew w każdym słowie.Sami nie wiecie kim jestescie.