18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf nie puszcza karetki na A4

Wiewór • 2018-12-10, 11:58
Poniższy filmik przedstawia akt typowego polactwa drogowego na autostradzie A4.
Załoga karetki pędzi na złamanie karku z Rzeszowa do Krakowa z sercem do przeszczepu dla dziecka i tracą cenne sekundy bo o to pewien polski dzikus z Wieliczki postanowił, że ich nie puści i ch*j bo on jest najlepszy i najszybszy kierowca.
Na szczęście widejo już jest w rękach policji, która zapowiedziała, że kierowca ma przej***ne.

Niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego ocenzurowano tablice rejestracyjne.
W jakim celu ludzie oszczędzają taka kreaturę przed linczem w internecie?



Źródło

Red_Devil_1878

2018-12-10, 12:01
Co za debil. Pewnie j***ny Janusz Wąsacz chciał się "podłączyć" i szybciej na warsztat dojechać.

dashadow

2018-12-10, 12:25
Abraxus napisał/a:


Niezrozumiałe jest dla mnie dlaczego ocenzurowano tablice rejestracyjne.
W jakim celu ludzie oszczędzają taka kreaturę przed linczem w internecie?



a to jak zobaczysz rejestrację, to będziesz wiedział kto dokładnie jest kierowcą? ciekawe

ag...........th

2018-12-10, 12:25
Abraxus napisał/a:

akt typowego polactwa drogowego



Mam mieszane uczucia. Z jednej strony jebłem ze śmiechu, a z drugiej to nadal wyzywanie Polaków od polaków przez Polaków.

janlew

2018-12-10, 12:57
Cytat:

akt typowego polactwa drogowego


Red_Devil_1878 napisał/a:

Co za debil. Pewnie j***ny Janusz Wąsacz chciał się "podłączyć" i szybciej na warsztat dojechać.


Wiesz to okolice Krakowa, więc całkiem możliwe że to Janusz Wąsacz, który oczywiście pokolenie temu miał jeszcze Berman, Bauman czy inny Wonsblum.
Bo Janusz Wąsacz to taki polak-niepolak, anytpolak. Jedyne co to po polsku gada ze specyficznym hrrrrr, i polskie nazwisko sobie przyjął. Pełno takich wszędzie. Kaprawe oczka, krzywe zęby, i do wykrywania innych "przyzwoitych" specjalny nos:


Dannybow

2018-12-10, 13:00
Tak w ogóle to z tymi tablicami to bzdura. Tablica rejestracyjna nie jest prawnie chroniona przed upublicznianiem. To, że je zamazują to po prostu jakieś durne kopiowanie zachowań bo 10 lat temu handlarz na allegro zamazał, żeby ludzie nie szczaili, że sprzedaje złom.
A tego sk***ysyna bym zlinczował. Inaczej by śpiewał jakby ludzie wiedzieli kim jest. Takie k***y powinno się zamykać w obozach pracy.

TB303

2018-12-10, 13:07
janlew napisał/a:


Wiesz to okolice Krakowa, więc całkiem możliwe że to Janusz Wąsacz, który oczywiście pokolenie temu miał jeszcze Berman, Bauman czy inny Wonsblum.
Bo Janusz Wąsacz to taki polak-niepolak, anytpolak. Pełno takich wszędzie. Kaprawe oczka, krzywe zęby, i do wykrywania innych "przyzwoitych" specjalny nos:

Obrazek


Ech, janlew... Reprezentujesz najbardziej znienawidzoną przeze mnie wadę tego narodu - egocentryzm. pie**oleni panowie świata, których nawet nie możesz skrytykować, bo są zbyt dumni, by wypominać im złe cechy. Tym bardziej, że nie mamy powodów, by tacy być.

wójt

2018-12-10, 13:37
... Janusz to kierowca karetki... dojedzie jak p*zda do dupy I szuka szczęścia... A gość zapewne sie bal zjechać zeby nie przytrabila w niego karetka jak by też zjechał w bok. Kareciarze mistrzowie prostej ...

A jechał mój sąsiad Zbyszek. Zbyszek sie spieszy na południowy agrobiznes.

Wiewór

2018-12-10, 13:51
dashadow napisał/a:



a to jak zobaczysz rejestrację, to będziesz wiedział kto dokładnie jest kierowcą? ciekawe


Nie wierzę, że można być aż tak głupim.

janlew

2018-12-10, 14:02
TB303 napisał/a:

Ech, janlew... Reprezentujesz najbardziej znienawidzoną przeze mnie wadę tego narodu - egocentryzm. pie**oleni panowie świata, których nawet nie możesz skrytykować, bo są zbyt dumni, by wypominać im złe cechy. Tym bardziej, że nie mamy powodów, by tacy być.


Ty zaś reprezentujesz grupę najbardziej obrzydliwą dla mnie, złośliwą narośl na tym narodzie.

TB303

2018-12-10, 14:14
janlew napisał/a:


Ty zaś reprezentujesz grupę najbardziej obrzydliwą dla mnie, złośliwą narośl na tym narodzie.


Ze mnie taki żyd, jak z ciebie inteligentny człowiek. W ogóle to się nie odzywaj, bo tylko "robisz" z siebie debila. Tylko potwierdziłeś to, co napisałem wcześniej.

lm65

2018-12-10, 14:20
Rejestracja nie potrzebna, ale nazwa firmy na budzie by się przydała.
Albo ten debil nie patrzy w lusterka, albo ktoś mu robił gałę.

janlew

2018-12-10, 14:59
TB303 napisał/a:


Ze mnie taki żyd, jak z ciebie inteligentny człowiek. W ogóle to się nie odzywaj, bo tylko "robisz" z siebie debila. Tylko potwierdziłeś to, co napisałem wcześniej.


Nie musisz być żydem, możesz być lewackim szabesgojem, to też cię wyklucza. Naród Polski, tu grupa ludzi o wspólnej historii, kulturze, języku i etyce. Grupa która ma wspólne cele i wartości. Wartości pozostałych obywateli RP, o celach i wartościach przeciwnych, sprawia że nie są członkami historycznego narodu Polskiego.
Już pomijam oczywiste wartości definiowane przez Cywilizacje Łacińską, bo sama wartość i wspólne dążenie jaką jest czysta niepodległość, skreśla zwolenników międzynarodówki socjalistycznej (globalizm w wersji lewackiej), czy zwolenników federalizacji unii - likwidacji państw narodowych. Czyli na starcie odpadają żydzi i ich szabesgoje, folksdojcze i inni pronaziści, czy bolszewicy. Nie są oni Polakami, mimo że są obywatelami RP. Generalnie cała totalitarna opozycja i jej zwolenicy to 75-80lat temu zostali by ogoleni na łyso, jako k***y nazistów, i odesłani mocodawcom. Już za samą jedyną wartość jaką jest niepodległość. A tych wartości jest dużo więcej

TB303

2018-12-10, 15:06
Dobra, zamknij się, jełopie. Napisałem, co sądzę na twój temat. A, że w swoim narodowym egocentryzmie próbujesz temu za wszelką cenę zaprzeczyć, już mnie nie obchodzi. Odejdź w pokoju.

Wiewór

2018-12-10, 15:07
TB303 napisał/a:


Ze mnie taki żyd, jak z ciebie inteligentny człowiek. W ogóle to się nie odzywaj, bo tylko "robisz" z siebie debila. Tylko potwierdziłeś to, co napisałem wcześniej.



Mi się czasem wydaje, że on się zgrywa. :-D
Myślimy, że jest takim idiotą a on jest po prostu królem trolli. :-D
Siedzi teraz taki spocony owłosiony grubas w slipkach u babki w mieszkaniu w bloku z wielkiej płyty i śmieje się do rozpuku, że łykamy bajta za bajtem. :amused: