18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf level expert

~Angel • 2019-12-03, 15:29
to już chyba najwyższy poziom sp***olenia umysłowego


=CAMEL=

2019-12-03, 15:36
Gość wygląda jak "dziki trener"

RadzioC

2019-12-03, 15:42
Czy ktoś mądrzejszy ode mmnie wytłumaczy co tu się odj***ło? Domyślam się że ten pas jest pasem dla uprzywilejowanych np karetek, ale dlaczego szlaban puścił tą osóbówkę?

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-03, 15:45
RadzioC napisał/a:

Czy ktoś mądrzejszy ode mmnie wytłumaczy co tu się odj***ło? Domyślam się że ten pas jest pasem dla uprzywilejowanych np karetek, ale dlaczego szlaban puścił tą osóbówkę?



Coś na wzór Viatoll. Angel opisał konkretnie.
Szeryfowi wielki h*j w dupę.

~Angel

2019-12-03, 15:45
RadzioC napisał/a:

Czy ktoś mądrzejszy ode mmnie wytłumaczy co tu się odj***ło? Domyślam się że ten pas jest pasem dla uprzywilejowanych np karetek, ale dlaczego szlaban puścił tą osóbówkę?



Ten pas jest dla posiadających urządzenie a4 GO elektroniczny system opłat jak Viatol. Podjeżdżasz robi pik i ściąga kasę z konta urządzenia.

https://www.karta4go.pl/

~DMT

2019-12-03, 15:48
Dlaczego hamował? Walisz w typa i jest jego wina.... :roll:

Hajs za ubezpieczenie się zgadza i szeryf ma nauczkę...

dżonyłojlker

2019-12-03, 15:56
DMT napisał/a:

Dlaczego hamował? Walisz w typa i jest jego wina....

Hajs za ubezpieczenie się zgadza i szeryf ma nauczkę...



Nie każdy jeździ AR, niektórzy mają dobre auta i szkoda im je rozj***ć.

;-)

silwerbalk

2019-12-03, 15:56
Tego szeryfa j***ć prądem..... :roll:

siwybis

2019-12-03, 16:08
Że tez mi się taki ch*j nie trafił, mam prawy przedni błotnik do zrobienia :(

~DMT

2019-12-03, 16:10
patitati ,bla bla bla

crossdressphyxia

2019-12-03, 16:15


Ja pie**olę, jakoś mi to nie może się zmieścić w łbie, no k***a, dlaczego ten ch*j w czerwonym go blokuje? Koleś mia viaTOLL i zapie**ala pasem dostępnym dla niego, tego pie**olonego buraka zżera zazdrość, że musi stać w korku, a ktoś ogarnięty ma taki bajer w aucie? Jak mu tak żal dupę ściska, że musi w korku stać, to niech ogarnie sobie to samo i będzie śmigał jak mu się śpieszy. Nigdy w życiu by mi nie przyszło do głowy blokować kogoś, kto załatwił sobie coś, dzięki czemu nie kisi się w upale. Prędzej szanowałbym kolesia za pomysł i próbował iść w jego ślady, a nie jeszcze mu utrudniał, czy ludzie to faktycznie takie debile?

dżonyłojlker

2019-12-03, 16:22
DMT, spokojnie Maciek, nie trzymasz ciśnienia.

Henboh

2019-12-03, 16:40
Szeryf jak szeryf (choć chyba coś z ciśnieniem ma problem), ale nie wziął się tak od czapy, bo zawsze znajdzie się j***na k***a co będzie się bez kolejki wpie**alać (nawet jeśli nie wiedział, że to pas "ekspresowy", to cisnął do samego końca):


Azzurri

2019-12-03, 16:41
Pewnie nie jeden cwaniak próbuje tym pasem wj***ć się na początek kolejki dla biedaków :)