18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szeryf level expert

~Angel • 2019-12-03, 15:29
to już chyba najwyższy poziom sp***olenia umysłowego


pankruk

2019-12-03, 20:31
PieronJasnySzlag napisał/a:

Tak jak tajność umowy i tak jak blokowanie (gangsterskimi metodami) budowy alternatywnych dróg konkurencyjnych z Krakowa na Śląsk (trasa przez Jaworzno). Ta A4 jeden wielki wał. W normalnym państwie za to powinny lecieć głowy i to dosownie.



Wał to jest A2 Świecko-Konin. Mam 6 cylindrów w benzynie i taniej mi wychodzi paliwo niż opłata za ten odcinek.

LaChupacabra

2019-12-03, 20:48
Ma ktoś jeszcze wersję z nie zakrytą twarzą?

grauper

2019-12-03, 21:11
Tak to k***a jest jak sie z YT wstawia zamiast pobrać....

mygyry

2019-12-03, 21:43
DMT napisał/a:

Na tym polega cały myk, żeby sp***olić z podatków i opłaty za używanie gruntów... Autostrada nigdy oficjalnie nie została oddana do użytku, dlatego ciągle są "remonty" znalazła się luka, napisana chwilę wcześniej.. Przypadek? Nie sądzę...



Jeszcze do tego klauzula w umie, że nie może być wybudowana droga konkurencyjna na tej trasie ;-) Kulczyk nie bez powodu był bogaty...

~DMT

2019-12-03, 22:46
mygyry, śmiem twierdzić, że jest nadal, ale to tylko moje przypuszczenia.. Coś jak z samobójem pewnego dość znanego Austriaka... ;)

atomboy

2019-12-04, 00:51
no tak jest, cwaniaki cisną tym pasem a na koniec wbijają na pas do opłat bez A4 GO ja się już przyzwyczaiłem, że mnie blokują a mam GO ....

siwy142490

2019-12-04, 10:26
Codziennie przynajmniej 2 razy przejeżdżam na bramkach na Autostradzie A1 (Bursztynowa).

Z doświadczenia powiem, że trzeba uważać bo często jak stoi większa ilość aut do tej bramki gdzie nie trzeba płacić gotówką tylko Apką . Stoi przynajmniej JEDEN Janusz, który myśli ze jest jest mistrzem i tylko on wpadł ze stanie w krótszej kolejce a cała reszta frajerów stoi w kolejkach do innych. Oczywiście po podjechaniu do bramki okazuje sie ze nie może zapłacić bo nikogo nie tam nie ma i zaczyna się wycofywanie i wszystkich aut za nim ! Często trwa to 2x dłużej niż wyjeżdzajać w innych bramkach

cogito25

2019-12-04, 10:28
=CAMEL= napisał/a:

Gość wygląda jak "dziki trener"






Sonal

2019-12-04, 12:35
=CAMEL= napisał/a:

Gość wygląda jak "dziki trener"



Masz rację - Dziki już umieścił filmik, w którym przeprasza za swoje szeryfowanie.

zonk

2019-12-04, 13:08
No i co? Mógł chociaż powiedzieć dlaczego to zrobił skoro widzi pas ekspresowy.