18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Szeryf level expert

~Angel • 2019-12-03, 15:29
to już chyba najwyższy poziom sp***olenia umysłowego


dżuma

2019-12-03, 16:41
crossdressphyxia napisał/a:

czy ludzie to faktycznie takie debile?



Tak

bakus1233

2019-12-03, 16:49
Azzurri napisał/a:

Pewnie nie jeden cwaniak próbuje tym pasem wj***ć się na początek kolejki dla biedaków



Biedaki nie jeżdżą A4, tylko bocznymi :mrgreen:

~DMT

2019-12-03, 16:50
patitati, była świeża dostawa z AP... :amused:

No...........iX

2019-12-03, 16:56
Dziki szeryf robi sobie reklamę wirusową.

mygyry

2019-12-03, 16:59
A ja z innej beczki, kobietka musiała cofać a ja z uśmiechem na ustach chętnie wpuściłem :D

Presty

2019-12-03, 16:59
Sam korzystam z urządzenia A4Go, mimo, że mam osobówkę. Skrajnie lewy pas jest dla takich co go mają.
Reszta stoi w korku, czasem długo.
Ale z takim sp***oleniem umyslowym jak na filmiku jeszcze się nigdy nie spotkałem.


bleblebator1

2019-12-03, 17:00
To była ćwikła w bmw? Dobrze widziałem?

Wiewór

2019-12-03, 17:20
O k***a az poczułem ten smrod cebuli przez ekran.

impressa88

2019-12-03, 17:47
Pomyśl sobie minę tego gościa w BMW jak blokuje typ pięknym autem pas i nagle się okazuje że ma 2 elementy do malowania plus lusterko :P

Sonal

2019-12-03, 17:51
~Angel napisał/a:

Ten pas jest dla posiadających urządzenie a4 GO elektroniczny system opłat jak Viatol. Podjeżdżasz robi pik i ściąga kasę z konta urządzenia.



Sam korzystam z tego pasa - i nie trzeba mieć żadnych poj***nych urządzeń jak A4Go. A4Go to przeżytek - nie dość, że trzeba jakieś urządzenie mieć (i zapłacić za nie), doładowywać itp.

Wystarczy - intensywnie promowana od wakacji - zwykła aplikacja na telefon.
k***a 2 minuty instalowania i dopisania karty - i jedziesz jak król - a plebs stoi jak idioci. Tyle reklam wszędzie, nawet przy samej autostradzie, a plebs dalej stoi i narzeka.

W ogóle nie rozumiem tych debili, którzy nie korzystają z aplikacji autopay… A4Go jest dobre dla tych którzy bardzo dużo jeżdżą - bo jest rabat 10%.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-12-03, 18:10
Wiadomo: ślunsk :) nie tylko rodzą się takie bezmózgowce ale nawet dostają prawko.
Pinkne rzeczy w tym Stalinogrodzie

PieronJasnySzlag

2019-12-03, 18:28
Warto nadmienić że A4 Katowice Kraków to największe drogowe sk***ysyństwo od upadku komuny. Autostrada droga jak sk***ysyn a od poczatku w permanentnym remoncie. Czy komukolwiek, kiedykolwiek udało się nią przejechać bez zwężki na jeden pas czy remontów?

~DMT

2019-12-03, 18:39
PieronJasnySzlag napisał/a:

Warto nadmienić że A4 Katowice Kraków to największe drogowe sk***ysyństwo od upadku komuny. Autostrada droga jak sk***ysyn a od poczatku w permanentnym remoncie. Czy komukolwiek, kiedykolwiek udało się nią przejechać bez zwężki na jeden pas czy remontów?




Na tym polega cały myk, żeby sp***olić z podatków i opłaty za używanie gruntów... Autostrada nigdy oficjalnie nie została oddana do użytku, dlatego ciągle są "remonty" znalazła się luka, napisana chwilę wcześniej.. Przypadek? Nie sądzę...

PieronJasnySzlag

2019-12-03, 19:09
Tak jak tajność umowy i tak jak blokowanie (gangsterskimi metodami) budowy alternatywnych dróg konkurencyjnych z Krakowa na Śląsk (trasa przez Jaworzno). Ta A4 jeden wielki wał. W normalnym państwie za to powinny lecieć głowy i to dosownie.

Smokw

2019-12-03, 20:07
I to jest właśnie przykład jak ludzie nie kumają nowych informacji. WYSTARCZY APLIKACJA. APLIKACJA. APLIKACJA WYSTARCZY. Wystarczy, że masz konto bankowe i na nim kasę i smartfona. Wpisujesz w google Amber Go no i "go" korek Cię nie obchodzi. Tylko tak samo jak ludzie nie patrzą na zanki tak samo na aoutstradzei byłem świadkiem jak się co chwila jeden z drugim pakował do tej bramki i musiał cofać. "ale jak to nie ma kasjerki?" No ja mam ubaw dopoki mi "pinda jedna", albo "przech*j wielki" nie wjedzie w moje auto.