18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczepienia - historia prawdziwa

Jad Kiełbasiany • 2012-09-22, 13:20
Marta Władymirow, matka dwuletniego synka opowiada o powikłaniach, które wystąpiły u chłopca po podaniu szczepionki na gruźlicę.



Komu szczepionkę? :hitler:

ziomka22

2012-09-22, 13:36
I znowu Ruscy :D

CarolOtyła

2012-09-22, 14:53
A juz szykuja ustawe o obowiazkowych szczepieniach nie tylko dzieci. Dadza uprawnienia sanepidowi do wejscia z drzwiami do domu i wj***nia strzykawki z jakims syfem. Koncerny farmaceytyczne juz zacieraja rece.

SzokAT

2012-09-22, 14:55
Tak, nikt nie chce nic z tym robić. Zmienili definicję choroby zakaźnej i nawet na katarek mogą teraz zaszczepić.
Najbardziej rozpie**ala reklama o szczepieniach na ospę, bo przecież na to się umiera :F

Roszp

2012-09-22, 15:08
Weź mamuśka nie pie**ol, wyrzuć tego dzieciaka, zrobię Ci nowego.

CarolOtyła

2012-09-22, 15:14
Roszp napisał/a:

Weź mamuśka nie pie**ol, wyrzuć tego dzieciaka, zrobię Ci nowego.



Masz fart, że twoja stara ma autyzm bo jej to samo proponowali 14 lat temu

dirty_pig

2012-09-22, 15:19
ludzie i tak beda uwazali ze zaklad zdrowia jest potrzebny... "bo najbiedniejsi nie mieli by sie gdzie leczyc " :D

k18t

2012-09-22, 17:25
To jest efekt głosowania na lewicowe partie: PO, PIS, PSL, SLD, RP

Prokurator

2012-09-22, 21:44
Kolejny materiał dla cholernych maniaków teorii spiskowych, szczepionka tak jak każde lekarstwo posiada możliwe skutki uboczne to znaczy, że lekarstwa mają zostać wycofane z rynku bo jednej osobie na milion wyrósł szósty palec u ręki?! Bez przesady

BPSnatta

2012-09-22, 22:02
Najbardziej lubię stwierdzenie: "takie są procedury". Wszelkie urzędy, zakłady i co tam jeszcze powoływane nie wiem po co (za to za jakie pieniądze) to wylęgarnie j***nych robotów. Działają tak, jak mają napisane w regulaminie/skrypcie, jak szefunio kazał - co odpowiadać na konkretne pytanie (spróbuj zapytać o coś innego), co robić. Ale żeby k***a samemu ruszyć mózgownicą i do ch*ja ruszyć p*zdę sprzed ciasta, kawy, fejsbuczka choć na 3 minuty i zrobić co należy, a nie co jest napisane w przepisach sprzed 40 lat to ni ch*ja k***a nigdy.

K-...........an

2012-09-22, 22:11
Szczepienia uratowały tą pie**oloną ludzkość od wymarcia, a to, że zdarzają się ciężkie przypadki to jest wkalkulowane w naturę, medycynę, technologię i ŻYCIE.

Mój kolega kiedyś zmarł po super gwałtownej 1dniowej sepsie, a dostał jej, bo nie zaleczył grypy, czy to jest dowód na to, że grypa to choroba ZAWSZE śmiertelna, tak samo jak szczepienia są ZAWSZE groźnie.

pie**olone new ageowe, jehowe, nowobogackie podejście.

emka01

2012-09-22, 22:12
Obowiązkowy kalendarz sczepień po co i dlaczego ? Uważam ,że decyzja powinna należeć do rodziców .Jestem w Uk od 4 lat tutaj szczepienia nie są obowiązkowe dostaję informacje i zawsze mogę odmówić . Mój syn ma 6 lat i mimo iż zglosiłam wszędzie gdzie się dało ,że jestem poza granicami kraju nadal dostaję listy z "pogróżkami" z przychodni z sanepidu bo nie stawiłam się na szczepienie .Koncerny farmaceutyczne się dorabiają mimo iż stwierdzono ,że niektóre szczepienia są szkodliwe np ; są katalizatorami jeśli chodzi o autyzm u dzieci tu mamy kolejny przykład .Pytanie czemu nikt z tym nic nie robi ? Polacy nie gęsi swój język mają ale przygryzają go i siedzą cicho .

LarryFoulke

2012-09-22, 22:15
Prokurator napisał/a:

Kolejny materiał dla cholernych maniaków teorii spiskowych, szczepionka tak jak każde lekarstwo posiada możliwe skutki uboczne to znaczy, że lekarstwa mają zostać wycofane z rynku bo jednej osobie na milion wyrósł szósty palec u ręki?! Bez przesady



Tu nie chodzi o wycofane, tylko, że to jest obowiązkowe - inaczej płacisz karę.

wojas30

2012-09-22, 22:21
Prokurator napisał/a:

Kolejny materiał dla cholernych maniaków teorii spiskowych, szczepionka tak jak każde lekarstwo posiada możliwe skutki uboczne to znaczy, że lekarstwa mają zostać wycofane z rynku bo jednej osobie na milion wyrósł szósty palec u ręki?! Bez przesady



Masz dziecko? Nie? To zamknij ryj. Tak? To się k***a zastanów co piszesz kretynie.
Nie chodzi o wycofywanie szczepionek tylko o kurewsko olewające podejście lekarzy do sprawy. Dodatek stanowi wspaniała postawa tak zajebistej instytucji w tym poj***nym kraju jaką jest sanepid.

Skoro kobiecie w rodzinie się zdarzyło 3 razy że po szczepieniu jakieś jaja wynikły to dlaczego ma narażać dzieciaka w dalszym ciągu? Przez j***ny system? Przez nieróbstwo lekarzy?
Zastanów się czy jak masz j***ną alergię pokarmową na fistaszki to uprawiasz sado maso wpie**alając na przekór orzeszki i wszystko co je zawiera czy tego unikasz?
Nie pie**ol mi więc o skrajnych działaniach jak wycofanie szczepionek bo ch*ja to ma do rzeczy.

Tak na marginesie to niedługo nas rządy światowe zgnębią i przejmą kontrolę nad wszystkim. Nawet czy spłukamy po sobie gówno we własnym mieszkaniu.