18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczepienia - historia prawdziwa

Jad Kiełbasiany • 2012-09-22, 13:20
Marta Władymirow, matka dwuletniego synka opowiada o powikłaniach, które wystąpiły u chłopca po podaniu szczepionki na gruźlicę.



Komu szczepionkę? :hitler:

gangstareso

2012-09-23, 12:03
co rok w zakładzie mamy szczepienia przeciw grypie w ubiegłym roku dałem się nabrać i poszedłem z myślą że to dla mojego zdrowia po szczepieniu zacząłem chorować gdzie nigdy wcześniej nie miałem bólu gardła czy też innych świństw

szponiasty

2012-09-23, 15:29
Odkryto, iż naukowiec blisko współpracujący z WHO, który namówił do ogłoszenia H1N1 globalną pandemią, otrzymywał sowite wynagrodzenie od korporacji farmaceutycznych:
* http://abcnews.go.com/Health/SwineFlu/swine-flu-pandemic-world-health-organization-scientists-linked/story?id=10829940
* http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/06/04/AR2010060403034.html

Szczepienia przeciw polio w Indiach przyczyną paraliżu u dzieci. Więcej przypadków paraliżu po zaszczepieniu niż przed:
* http://www.telegraphindia.com/1120116/jsp/frontpage/story_15011108.jsp

Zaprzestano szczepień przeciw HPV (znów Indie) po śmierci 6 dzieci, oraz wielu przypadkach raka:
* http://www.thaindian.com/newsportal/health1/after-deaths-cervical-cancer-vaccine-trials-stopped_100348969.html

I trochę o farma-korpach i udowodnionych przestępstwach:
* http://www.reuters.com/article/2012/07/02/us-glaxo-settlement-idUSBRE8610S720120702

Tu więcej, z linkami do artykułów w mass mediach - jakby komuś przyszło do głowy piszczeć że ktoś sobie jakieś bzdury wypisuje na blogach:
* http://www.naturalnews.com/036417_Glaxo_Merck_fraud.html

Wierzcie dalej w to co opłacony przez korporacje farmaceutyczne lekarz wam powie.

dlugowieczny

2012-09-23, 19:30
retardinio napisał/a:


I dlatego są takie instytucje jak sanepid żeby take decyzje nie zaprzątały głów takich mędrków co to wiedzą wszystko najlepiej, jest procedura wyłączenia z kalendarza szczepień gdy ryzyko wystąpienia powikłań jest zwiększone, jednak spora część rodziców nie che szczepić dzieci od tak bo uważa że wie lepiej od lekarza czy trzeba to robić czy nie. testem jest podanie pierwszej dawki szczepionki, a według ostatnich wytycznych wystarczy podanie 1 dawki BCG w pierwszej dobie życia. Do szanownego Długowiecznego pewnie i tak to nie dotrze, bo jak większość Polaków uważa że wszystko wie najlepiej, naczyta się jakiegoś szitu w internecie a potem w szpitalu się ze mną wykłóca jaki to on obeznany w temacie swojej choroby. medycyna internetowa do prawdziwej ma się jak hulajnoga do bolidu f1 ktoś coś gdzieś słyszał, jakiś szarlatan wygłosił jakąś spiskową teorię a ludzie biorą to za pewnik i ostateczną wyrocznie wiedzy. w dup pie byłeś gów no widziałeś.



Kolejny cymbał, co wie lepiej od samego producenta. Każdy producent do szczepionki załącza ulotkę, która zawiera miedzy innymi: przeciwskazania i skutki uboczne. Otóż nie ma takiego leku, czy też szczepionki, która na każdego działa tak samo. Miliony dany lek może wyleczyć, a tego jednego na milion zabić, bo jest np uczulony. To samo dotyczy szczepionek i producenci są tego świadomi, dlatego umieszczają ostrzeżenia o możliwości wystąpienia powikłań. Niektóre szczepionki w ostrzeżeniach mają wpisane nawet zgon osoby. No ale co ja tam wiem, przecież ty jesteś k***a ekspertem, który twierdzi, że tak nie jest. Weź się gościu jebnij w ten durny łeb, to może coś w nim zaskoczy. Jeśli jesteś naprawdę pracownikiem szpitala, to powiedz nam którego, to będziemy trzymać się z dala od niego.

javal

2012-09-23, 19:32
To spiseg kosmitów i amerykańskiego rządu mówię wam! Ale co mam mówić sami już to rozpracowaliście przecież.

Nie zaprzeczam że robi się z igły widły i przesadza z niektórymi chorobami szczepionkami lekami, faszerujemy się niepotrzebnie itp. Ale do k***y nędzyy ludzie jesteście upośledzeni czy po prostu nie lubicie używać mózgu? Nie bez powodu obecnie żyje na ziemi najwięcej ludzi, bo do k***y nędzy umieralność wśród dzieci dzięki medycynie lekom i szczepionkom spadła z hmm 30-40%~~ w średniowieczu? do kilku procent.

To jest jak ta j***na paniką ze ptasią grypą tylko że tu chodzi o coś odwrotnego, jedno dziecko na xxx ma powikłania i olaboga co się dzieje zmuszają nas, tam przy ptasiej grypie w ciągu kilku lat na całym świecie umarło kilkaset ludzi i jest panika, rocznie w samych stanach (innych danych nie znalazłem) ginie od powikłań po zwykłej grupie 40 tyś ludzi.

Oczywiście większość z was pewnie myśli że nazywam się tusk i dla tego mogę się z wami zgodzić, leczenie i szczepionki nie powinny być obowiązkowe, selekcja naturalna by wtedy zadziałała jak powinna

szponiasty

2012-09-23, 19:36
dlugowieczny napisał/a:



Kolejny cymbał, co wie lepiej od samego producenta. Każdy producent do szczepionki załącza ulotkę, która zawiera miedzy innymi: przeciwskazania i skutki uboczne. Otóż nie ma takiego leku, czy też szczepionki, która na każdego działa tak samo. Miliony dany lek może wyleczyć, a tego jednego na milion zabić, bo jest np uczulony. To samo dotyczy szczepionek i producenci są tego świadomi, dlatego umieszczają ostrzeżenia o możliwości wystąpienia powikłań. Niektóre szczepionki w ostrzeżeniach mają wpisane nawet zgon osoby. No ale co ja tam wiem, przecież ty jesteś k***a ekspertem, który twierdzi, że tak nie jest. Weź się gościu jebnij w ten durny łeb, to może coś w nim zaskoczy. Jeśli jesteś naprawdę pracownikiem szpitala, to powiedz nam którego, to będziemy trzymać się z dala od niego.



Pośród udowodnionych przestępstw karteli farmaceutycznych jest fałszowanie wyników badań (nie tylko odnośnie skuteczności szczepień).

http://gaia-health.com/gaia-blog/2012-07-10/7-shameful-examples-of-big-pharma-fraud/

dlugowieczny

2012-09-23, 20:23
javal napisał/a:

To spiseg kosmitów i amerykańskiego rządu mówię wam! Ale co mam mówić sami już to rozpracowaliście przecież.

Nie zaprzeczam że robi się z igły widły i przesadza z niektórymi chorobami szczepionkami lekami, faszerujemy się niepotrzebnie itp. Ale do k***y nędzyy ludzie jesteście upośledzeni czy po prostu nie lubicie używać mózgu? Nie bez powodu obecnie żyje na ziemi najwięcej ludzi, bo do k***y nędzy umieralność wśród dzieci dzięki medycynie lekom i szczepionkom spadła z hmm 30-40%~~ w średniowieczu? do kilku procent.

To jest jak ta j***na paniką ze ptasią grypą tylko że tu chodzi o coś odwrotnego, jedno dziecko na xxx ma powikłania i olaboga co się dzieje zmuszają nas, tam przy ptasiej grypie w ciągu kilku lat na całym świecie umarło kilkaset ludzi i jest panika, rocznie w samych stanach (innych danych nie znalazłem) ginie od powikłań po zwykłej grupie 40 tyś ludzi.

Oczywiście większość z was pewnie myśli że nazywam się tusk i dla tego mogę się z wami zgodzić, leczenie i szczepionki nie powinny być obowiązkowe, selekcja naturalna by wtedy zadziałała jak powinna



Czy ja gdzieś zanegowałem postępy w medycynie? NIE do k***y nędzy. Twierdzę, że jest możliwe wyeliminowanie tych tragicznych powikłań, poprzez wnikliwe badania osób u których one wystąpiły i porównywanie wyników, bo musi być jakaś biologiczna zależność, tak samo jak np w przypadku uczuleń. Tymczasem ludzie tacy jak ty i ten drugi baran, twierdzicie: ch*j Z TYMI JEDNOSTKAMI (co widać w zaznaczonym u ciebie tekście), ich życie nie ma znaczenia. Otóż ma znaczenia cholerny idioto, dla nich i ich rodziców. Przez takich ludzi jak wy, temat powikłań jest zamiatany pod dywan. Jako że jest to zjawisko marginalne, z ekonomicznego punktu widzenia dalsze badania nad wyeliminowaniem powikłań u tak małej ilości osób, jest nieopłacalne, a że istnieje społeczne przyzwolenie na taki stan rzeczy, kolejne tysiące ludzi zostaną skrzywdzone.

javal

2012-09-23, 21:00
Up

Czy ja pisałem do Ciebie?

Ja się zwracam do ludzi, którzy wszędzie widzą spisek i uważają że szczepionki w ogóle nie są potrzebne bo jest to drogie placebo wymysł korporacji albo wręcz trucizna po to, by kupować jeszcze więcej leków.

Nigdzie też nie napisałem że jednostkami nie należy się przejmować, pisze jedynie że gdyby nie szczepionki to by nie było jednostek, a statystyka.

Dodam tylko że na pewno jest dużo ludzi, którzy chcą eliminować wspomniane przez Ciebie efekty uboczne, ale oczywiście ludzie tacy wolą nazywać innych idiotami i baranami niż coś zrobić, np założyć organizację, strone, fundację, zrzeszać ludzi zbierać datki na takie cele. Rozumiem że powinno robić to państwo i się z tym w pełni zgadzam, jednego tego nie robi i samo darcie ryja na internecie tego nie zmieni.

wojas30

2012-09-23, 21:30
Skoz napisał/a:

Może zacznę od tego ze jestem lekarzem...[bla,bla,bla]



Ale teraz na tej medycynie kit wciskają. Nawet tacy wykształceni ludzie jak lekarze już nawet w to wierzyć zaczynają.

Człowieku - po co nam układ immunologiczny? Żeby się bronić.
Nieosłabiony powinien nas chronić bezbłędnie. Niestety gówno które jemy go osłabia i wychodzi tak że trzeba szczepić bo byśmy pozdychali. Ale po co bombardować dziecięcy układ immunologiczny w okresie jego rozwoju? Nie pie**ol mi żeby poszerzyć spektrum jego działania. Bo szczepi się również starszych i szczepionki są skuteczne również w późniejszym wieku.
Na szczepieniach i wszelkiej maści lekach na "ch*jwieco" zarabiają koncerny farmaceutyczne i lekarze bo mają profity z wciskania pacjentom leków od danego wytwórcy, podczas gdy lek o tym samym składzie jest o 30,50,70 % niekiedy tańszy niż to drogie gówno które nam każecie kupować żeby potem dostać bonus od wspaniałomyślnych magików tworzących swoje leczące nas chemie.
Jest to granie na uczuciach rodziców, którzy troszczą się o swoje dzieci. Bo przecież nikt nie zaryzykuje groźnego zakażenia meningokokami. Ja k***a nie mam pieniędzy na tak drogą szczepionkę. Bo w przeciwieństwie do Was - wiecznie nienażartych k*** w fartuchach nie pływam w luksusach i nie wożę się salonowym Jaguarem.

Wracając do filmiku i krótko podsumowując o co mi się najbardziej rozchodzi - bo może poprzedniego posta nie zrozumiałeś doktorze habilitowany zwyczajny nadzwyczajny itp itd.
Jak kobiecie dziecko źle toleruje szczepionki to nie debatuj nad dobrem ogólnym tylko zastosuj się k***a jego mać do zaistniałej sytuacji i wystaw pie**olony papierek który go zwolni ze szczepienia dla jego bezpieczeństwa i żeby matkę j***ny sanepid nie gnębił. A nie jak wielka pani doktor z filmu, odroczenie na 14 dni. I co k***a nietolerancja miała mu w te 2 tygodnie przejść? A przy następnym szczepieniu co? Zgon?
Ja pie**ole k***a z kosmosu jesteś? :idzwch*j:

Prokurator

2012-09-25, 00:21
@wojas3

Zaprawdę powiadam, gadasz a raczej piszesz jak poj***ny. A zatem, gdyby nie szczepionki dalej zdychalibyśmy na dżumę, albo inną cholere tak jak wieki temu nasi przodkowie, więc nie pie**ol smutów. Znasz kogoś, kogo dosięgły skutki uboczne szczepionek ? Bo dziwnym trafem ja też nie, ani nie słyszałem o tysiącach ofiar chemii ze strzykawki, dziwne skoro tak to demonizujesz. Ty wiesz w ogóle jaki ma cel szczepienie, co jest wprowadzane tym maluchom i na jakich zasadach?

szponiasty

2012-09-25, 10:51
Prokurator napisał/a:

@wojas3

Zaprawdę powiadam, gadasz a raczej piszesz jak poj***ny. A zatem, gdyby nie szczepionki dalej zdychalibyśmy na dżumę, albo inną cholere tak jak wieki temu nasi przodkowie, więc nie pie**ol smutów. Znasz kogoś, kogo dosięgły skutki uboczne szczepionek ? Bo dziwnym trafem ja też nie, ani nie słyszałem o tysiącach ofiar chemii ze strzykawki, dziwne skoro tak to demonizujesz. Ty wiesz w ogóle jaki ma cel szczepienie, co jest wprowadzane tym maluchom i na jakich zasadach?



A ja Ci powiadam że szczepionki kiedyś, to zupełnie inna historia niż szczepionki dziś. Dziś szczepionki to tylko i wyłącznie biznes. A jak powodują skutki uboczne, to nawet lepiej - będzie zapotrzebowanie na więcej leków, do leczenia skutków ubocznych. Szczepionki dziś robione, przygotowywane są ze szczepów mających po 40-50 lat, czyli odmian chorób których dawno nie ma. Jako konserwantów używa się związków rtęci i aluminium, i później to wstrzykuje bezpośrednio w krwiobieg. O ile dorosły człowiek z wykształconym systemem immunologicznym nie będzie miał z tego powodu za dużych problemów (zazwyczaj), o tyle noworodek dla którego zwykłe przeziębienie może być śmiertelne, może mieć ogromne problemy... Znam kogoś kogo dosięgły skutki uboczne. Kilka lat temu cała firma w której pracowałem, była szczepiona przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Wszyscy mieli po szczepieniu różnego rodzaju problemy, ja również. Rok później szczepienie przeciw grypie. Połowa firmy następnego dnia na zwolnieniu: chorzy na grypę.

Asteroth

2012-10-14, 18:02
W Niemczech zaprzestali szczepien na gruzlice "Bo nie wolno ludzi zmuszac" I zarejestrowali nowe zachorowania w ciagu ostatniej dekady. Szczepienia ktore pozwola drastycznie zredukowac ilosc zachorowan powinny byc obowiazkowe po dokladnym ustaleniu potencjalnego ryzyka zwiazanego z samym szczepieniem. Jak wprowadzali obowiazkowe szczepienia na gruzlice, to nikt nie wrzucal bzdur typu zmuszaja nas! I choroba na ktora ludzie umierali praktycznie zniknela - teraz wraca.
Od tego powinien byc lekarz, zeby ustalic czy dana osoba moze dostac szczepienie czy nie i jezeli nie ma przeciwwskazan, to MA byc zaszczepiona i koniec. I to powinna byc odpowiedzialnosc lekarza, ze jezeli sie pomyli i ktos na tym ucierpi, to organy lekarza sa zabezpieczone na poczet odszkodowania.

szponiasty

2012-10-16, 08:02
Asteroth napisał/a:

W Niemczech zaprzestali szczepien na gruzlice "Bo nie wolno ludzi zmuszac" I zarejestrowali nowe zachorowania w ciagu ostatniej dekady. Szczepienia ktore pozwola drastycznie zredukowac ilosc zachorowan powinny byc obowiazkowe po dokladnym ustaleniu potencjalnego ryzyka zwiazanego z samym szczepieniem. Jak wprowadzali obowiazkowe szczepienia na gruzlice, to nikt nie wrzucal bzdur typu zmuszaja nas! I choroba na ktora ludzie umierali praktycznie zniknela - teraz wraca.
Od tego powinien byc lekarz, zeby ustalic czy dana osoba moze dostac szczepienie czy nie i jezeli nie ma przeciwwskazan, to MA byc zaszczepiona i koniec. I to powinna byc odpowiedzialnosc lekarza, ze jezeli sie pomyli i ktos na tym ucierpi, to organy lekarza sa zabezpieczone na poczet odszkodowania.


Niby czemu ma być to obowiązek? Szczep się sam jak chcesz, skoro szczepionki są takie skuteczne to przecież nie zarazisz się od osoby niezaszczepionej.