18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczątki ludzkie w warszawie

Ha...........ng • 2012-08-23, 16:09
Nie wiem jak was, ale mnie zszokowało to i jestem ciekaw czy to prawda

ko...........iu

2012-08-23, 16:21

iPoCoTaRejestracja

2012-08-23, 16:27
Równie dobrze mógłby to napisać ktoś z firmy konkurującą z tą, która zlecenie wykonuje.

ko...........iu

2012-08-23, 16:33
j***ne sk***ysyny a to wszystko dlatego ze jezeli zgloszą odnalezienie zwłok, szczatków ludzkich to musza przerwac prace na całym odcinku wposcic archeologów czekac na wyniki badan itd... i znow beda mieli ''1000 - letnie'' opoznienie z budowa metra.
CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!!!

sory ze sie uniosłem

BongMan

2012-08-23, 16:55
Powinno się zawlec w to miejsce tylu szwabów ile znaleźli ciał i ich odj***ć. Powinno się tak zrobić w każdy miejscu, gdzie szwaby zabijały ludzi.

vanditte

2012-08-23, 16:56
Zszokowało? To jest sadistic, a nie forum onetu. Tu się podziwia czarności, wyrzucać swoje żale możesz gdzieś indziej. Jak mam szanować naród, w którym co druga osoba myśli o piątkowej najebce, w którym starsi ludzie to wiktoriańskie k***a matrony, a ksenofobia jest tu religią? Jak mam szanować kraj, który już dawno się sprzedał zachodowi i istnieje tylko na mapie?

Mam w dupie kraj, w którym nawet poszanowania godności dla symboli państwowych przez osoby publicznie nie ma (tutaj odnoszę się do materiału porównującego traktowanie flagi podczas uroczystości przez Polaków i Chamerykanów, który jakiś czas temu się tu pojawił). Mam także w głębokim poważaniu szczątki tych wszystkich ludzi, którzy gineli za to, żebym miał teraz co do garnka włożyć. Nie prosiłem ich oto, żeby za mnie zdychali więc to ich sprawa. Skoro już to zrobili, to co najwyżej mogę o nich pamiętać. Im więcej takich "szokujących skandali" z tymi szczątkami, tym więcej contentu dla sadistica będzie. Liczy się pamięć o tych ludziach, a nie ich truchła. Im bardziej się będziecie spuszczać nad klękaniem przed j***nymi grobami ludzi tak samo grzeszących jak my, w tym głębszej dupie ten kraj będzie. Zamiast tego weźcie się k***a za robotę. :kawa:

marna

2012-08-23, 17:02
lajkować na fejsbuku, że ktoś znajduje szczątki powstańców, ale tego nie zgłasza..
boże co za czasy :-|

pakicito

2012-08-23, 17:17
Cytat:

zainteresować tym prawników, itd.


chłopie, myślisz, że tacy prawnicy czy lekarze chcą popełniać samobójstwa?

orzeszwmorde

2012-08-23, 17:30
BongMan napisał/a:

Powinno się zawlec w to miejsce tylu szwabów ile znaleźli ciał i ich odj***ć. Powinno się tak zrobić w każdy miejscu, gdzie szwaby zabijały ludzi.


Co Ty chrzanisz....
....to była wojna, ludzie ginęli po obu stronach.
Nieważne czyje to szczątki, ważne ze ludzkie, należy im się odrobina szacunku i powinny być przeniesione na byle jaką nekropolię i złożone w zbiorowej mogile.
Ale widocznie warszawska syrenka ma to głęboko w dupie...

Czyli...
...czarny worek...gnaty do worka...dziura pod płotem na cmentarzu..odklepana zdrowaśka ..splunąć na ręce..złapać łopatę.. zakopać... i może w przyszłości ktoś sobie przypomni o krzyżu ze stosowną tabliczką...
...ale lepsze to niz wysypisko za miastem.

rockface123

2012-08-23, 17:55
Czas na napinaczy piszących jacy to niemcy byli źli ale powiem tyle


równie dobrze mogliśmy napaść na niemców i ich palić byliśmy by w tej samej sytuacji co oni teraz.... więc nie pie**olcie jacy to oni są źli bo to była wojna nie zabijali potajemnie ludzi tylko była wojna a na wojnie nie ma zasad

ale polaczek tego nie zrozumie a prawdziwy polak lajknie to na fejsa :D patrioci k***a pfff

BongMan

2012-08-23, 18:13
orzeszwmorde napisał/a:

Co Ty chrzanisz....
....to była wojna, ludzie ginęli po obu stronach.


Na wojnie walczą i giną żołnierze. Mimo to jednak obowiązują pewne zasady, np. konwencja genewska.
Szwaby miały na to wyj***ne. Wywlekali z domów całe rodziny i wywozili do obozów albo rozstrzeliwali na miejscu. Tego nie można wytłumaczyć tym, że była wojna.

orzeszwmorde

2012-08-23, 18:40
BongMan napisał/a:


Na wojnie walczą i giną żołnierze. Mimo to jednak obowiązują pewne zasady, np. konwencja genewska.
Szwaby miały na to wyj***ne. Wywlekali z domów całe rodziny i wywozili do obozów albo rozstrzeliwali na miejscu. Tego nie można wytłumaczyć tym, że była wojna.



Zabrzmiało to jakby wojna miała jakąś definicję, narzucenie sztywnych zasad i wywiązanie się z nich...
...niestety nie, wojna to syf, to upodlenie człowieka, wyzucie się z jakichkolwiek zasad...i lepiej abyśmy nazywali to wojną.. tak dla własnego sumienia....

bartekmmm

2012-08-23, 18:52
Wszędzie tak jest. Jak budowali Orliki koło szkół (które w czasie wojny adaptowano na szpitale) było to samo.

adamgl

2012-08-23, 19:12
Panie i Panowie !
Komu się chciało kopać w tych czasach na taką głębokość ? Zastanówcie się !
Zwłoki jak zakopywali max na 3 metrach to był już wyczyn ! Ale na kilku metrach ? Koparki mieli może ? Co za brednie ktoś wymyślił !