18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczątki ludzkie w warszawie

Ha...........ng • 2012-08-23, 16:09
Nie wiem jak was, ale mnie zszokowało to i jestem ciekaw czy to prawda

slash12411241

2012-08-23, 21:59
Komitet Podlasie XXI wieku :) dziękuję do widzenia

skandal89

2012-08-23, 22:07
k***a BongMan Ty jednak jestś zj***ny, Hiszpanie wybili Maów i Azteków, Amerykanie, zamkneli rdzennych amerykanów w rezerwatach albo zabijali, a teraz panoszą sie po całym świecie, nikt nie wiem ile ludzi wybili ruscy. Niemcy mieli też swoje tragiczne 5 minut. Nie bronie nikogo, ale czasy sie smieniły, ludzie sie zmienili, niemcy obecnie to inny naród, czego nie można powiedzieć o rosji bo to dalej sk***ysyny.
Wracając do Niemców, tak Ci zależy to szukaj byłych hitlerowców (takich sam bym dopadł) ale ludzi żyjący teraz co mieli poradzić że są potomkami zbrodniarzy, mieli sobie odrazu w łeb jebnąć bo dziadek ss-man? Przecież sami sobie k***a go nie wybrali.
Na świecie jest tyle wojen, tylu ludzi ginie, a Ty napie**alasz na szwabów.

Co do samego tematu to nie zdziwiłbym sie gdyby faktycznie cos wykopali, ale te setki ciał to raczej przekolorowany obraz, druga sprawa jest taka, że przydały by sie jakieś dowody a nie durny łańcuszek z fejsbuka.

BongMan

2012-08-23, 22:25
skandal89 napisał/a:

k***a BongMan Ty jednak jestś zj***ny


Następny buc, który nie potrafi dyskutować i musi wyzywać...

skandal89 napisał/a:

Hiszpanie wybili Maów i Azteków


W taki sam sposób jak niemcy? Taką samą ilość? Nie sądzę. Prowadzili z nimi wojnę i zabijali swoich przeciwników na polach bitew, a nie bezbronnych cywilów, kobiety i dzieci. Poza tym cywilizacja Majów była na skraju upadku kiedy przypłynęli Hiszpanie. Prowadzili wojny domowe i zabijali się nawzajem. Zresztą sporą część Indian z Ameryki Południowej wybiła ospa, którą Hiszpanie przywieźli. To fakt, ale i tak nie było to aż takim sk***ysyństwem jak to co robiły szwaby.

skandal89 napisał/a:

Amerykanie, zamkneli rdzennych amerykanów w rezerwatach albo zabijali


Też zabijali podczas walk, kilka razy też dostali solidnie po dupie, np. nad Little Bighorn. Było kilka przypadków że zabili niewinnych ludzi, ale nie na taką skalę jak szwabstwo i nie tak metodycznie. Poza tym jest spora różnica między rezerwatem Indian a obozem koncentracyjnym, nie sądzisz?

skandal89 napisał/a:

ludzie sie zmienili, niemcy obecnie to inny naród, czego nie można powiedzieć o rosji bo to dalej sk***ysyny.


Ok, ja cisnę szwabów i jestem według ciebie zj***ny. Ty ciśniesz Ruskich argumentując to "bo to dalej sk***ysyny". Z tego wynika, że jesteś równie zj***ny jak ja.

skandal89 napisał/a:

Wracając do Niemców, tak Ci zależy to szukaj byłych hitlerowców (takich sam bym dopadł)


Ostatnio złapali jednego na Węgrzech. Csatary się nazywa. Mieszkał sobie spokojnie przez wiele lat, nawet się nie ukrywał. Wszyscy o nim wiedzieli, nikt nic nie zrobił. No i nawet jak takiego złapiesz to co mu zrobią? Ma około 90 lat, mogą go osądzić ale go nie zamkną nawet.

skandal89 napisał/a:

Na świecie jest tyle wojen, tylu ludzi ginie, a Ty napie**alasz na szwabów.


A morduje ktoś cywili w taki sposób i w takich ilościach jak szwaby? Chyba tylko Korea Północna.

gywer1

2012-08-23, 22:42
a jak Ci powiem że duchy tych szkieletów straszą robotników robiąc uuuuuuuuuaaaaaaaaaaa i dzwoniąc łańcuchami to tez będziesz zaszokowany????????????
Setki szkieletów i żaden robotnik zarabiający 100 na dzień nie zrobił komórką zdjęcia które by sprzedał do Faktu albo innego gówna za swoje dwie miesięczne pensje??????? albo jesteś kretynem albo takiego udajesz...

Brega

2012-08-23, 22:42
No tak, przecież warszawskie metro jest kopane dwa-trzy metry pod ziemią ;D nie wiem jak można spamować takimi bzdurami sadola. Typowy łańcuszek, którym podniecają sie ignoranci. A gwoli ścisłości to branża budowlana pełna jest restrykcyjnych przepisów, na każdej większej budowie są dyżurni archeolodzy, którzy przerywają budowe na cały dzień ze względu na gliniany garnek, szkielet byłby sensecją. Poza tym poczytajcie sobie chociażby z ciekawości jak wygląda szkielet, leżący bez trumny w wilgotnej ziemi przez niespełna 70 lat, wcale nie wygląda bo juz sie rozłożył. Sprzeciwiajmy sie spamowaniu sadola takimi debilizmami, a autor tego powinien dostać ch*jem w zęby!

Magnus

2012-08-23, 22:51
BongMan, jeśli sądzisz, że naziści wynaleźli ludobójstwo albo jakieś szczególne okrucieństwo wobec cywili, to jesteś w wielkim błędzie - doucz się. Co do obozów koncentracyjnych - wymyślili (zastosowali) je po raz pierwszy, pod sam koniec XIX w., albo Brytyjczycy w czasie wojen burskich, albo Hiszpanie, podaje się różne roczniki od 1896, różnie jest to oceniane w zależności od tego co pod tym pojęciem się rozumie.



Co do szczątków, zbadanie tego to kolejny problem w budownie metra, sprawa wydaje się prosta. Ale jeśli ktoś chce, żeby zrobić z tego kolejną "procesję", to byłaby to jednak przesada.

Ratilt

2012-08-23, 22:56
BongMan napisał/a:

Tak. Te k***y zabrały mojej rodzinie wart wiele milionów majątek - dworek szlachecki i w ch*j ziemi dookoła. Niech oddadzą mi równowartość tego, a może trochę zmienię do nich nastawienie.



A mi zabrali zwierzchnictwo nad Imperium Rzymskim, koronę najwyższego kapłana Nanautzin i ponad 3 tony złotych zębów i sakiewek z żydowskim złotem które szabrowałem po obozach...
Ale z drugiej strony Niemcy zwrócili mojej babce krowę, którą parę dni temu czerwonoarmiści ukradli, a następnie >poprosili< czy mogą przenocować w stodole.
A nie, czekaj. Wg. ciebie to pewnie nie byli Niemcy, przecież oni wszyscy są źli :emo:

BongMan

2012-08-23, 23:17
Magnus napisał/a:

BongMan, jeśli sądzisz, że naziści wynaleźli ludobójstwo albo jakieś szczególne okrucieństwo wobec cywili, to jesteś w wielkim błędzie - doucz się.


No k***a mać, trzeci raz piszę. Napiszę dużymi żeby wreszcie dotarło.
Nie twierdzę, że niemcy wynaleźli ludobójstwo. Twierdzę, że jako pierwsi dokonali go na tak dużą skalę.
Dotarło? Jeśli jest inaczej, udowodnij. I nie naziści, tylko niemcy. O nazistach wtedy jeszcze nikt nie słyszał. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

Magnus napisał/a:

Co do obozów koncentracyjnych - wymyślili (zastosowali) je po raz pierwszy, pod sam koniec XIX w., albo Brytyjczycy w czasie wojen burskich, albo Hiszpanie, podaje się różne roczniki od 1896, różnie jest to oceniane w zależności od tego co pod tym pojęciem się rozumie.


Możliwe. Chciałbym jednak zobaczyć jakieś źródło historyczne. Te niemieckie w Afryce były jednymi z pierwszych.

Ratilt napisał/a:

A mi zabrali zwierzchnictwo nad Imperium Rzymskim, koronę najwyższego kapłana Nanautzin i ponad 3 tony złotych zębów i sakiewek z żydowskim złotem które szabrowałem po obozach...


Na ch*j pajacujesz? Nie jesteś na jakichś zasranych demotywatorach, tylko na sadisticu i prowadzimy tu poważną dyskusję.

CarlosPOL

2012-08-23, 23:21
Ostatnie szczątki po Powstaniu znaleziono ok.20 lat po wojnie ...
...nadal pływały w kanałach.

skandal89

2012-08-23, 23:28
BongMan napisał/a:


Następny buc, który nie potrafi dyskutować i musi wyzywać...




Jak czytam to co piszesz to mnie zalewa, ale tylko w tym temacie ogólnie raczej sie z Tobą zgadzam.


Cytat:

W taki sam sposób jak niemcy? Taką samą ilość? Nie sądzę. Prowadzili z nimi wojnę i zabijali swoich przeciwników na polach bitew, a nie bezbronnych cywilów, kobiety i dzieci. Poza tym cywilizacja Majów była na skraju upadku kiedy przypłynęli Hiszpanie.



Oj ktoś tu sie nie uczył bo przecież Historia nudna... Człowieku oni ich wybijali, zarzynali wręcz, Hiszpanie mieli broń palną a plemiona bumerangi... wróg jak ch*j nie ma co, wybili ich do nogi łącznie z kobietami i dziećmi w dodadku w imie Boga.


Cytat:

Też zabijali podczas walk, kilka razy też dostali solidnie po dupie, np. nad Little Bighorn. Było kilka przypadków że zabili niewinnych ludzi, ale nie na taką skalę jak szwabstwo i nie tak metodycznie. Poza tym jest spora różnica między rezerwatem Indian a obozem koncentracyjnym, nie sądzisz?



Sądzę że wsadzanie rdzennych mieszkańców do rezerwatu a samemu nazywanie sie Amerykaninem to hipokryzja, kraj toczący największe wojny obecnych czasów, chyba nie wiesz ilu ludzi przez to ginie, oczywiście wina lerzy po obu stronach, ale zastanówmy sie po ch*j oni tam pojechali?

Podczas II wojny też sie wykazali ze zrzucieniem bomb atomowych na cywili, wiem, że na wyspach pacyfiku mogło by zginąć więcej ludzi, ale byli bo to żołnierze a nie cywile i najwyzej dostali by kulke ale nie odbiło by im sie to na zdrowiu i potomstwie, juz nie mowiąc o zniszczonym mieście, nie można było zdetonować ich pokazowo na jakiejś wyspie Japońskiej?


Cytat:

Ok, ja cisnę szwabów i jestem według ciebie zj***ny. Ty ciśniesz Ruskich argumentując to "bo to dalej sk***ysyny". Z tego wynika, że jesteś równie zj***ny jak ja.




Nie mówie, że nie jestem, ale zauważ, że u ruskich jak był zamordyzm za Stalina tak jest za Putina. niemcy jak zajmowali terytorium potrafili oddac jakis tam hołd obrońcom westerplatte itp, Ruscy jak coś zajmowali to był gwałt i mord, zawsze i na każdej wojnie, spójż jeszcze na polityke jaką prowadzimy z Niemcami a Rosją. Po za tym Niemcy nie siedzieli w moim ukochanym kraju pół wieku wyniszczając go i powodując, że z przedwojennej potencjalnej potęgi teraz mamy gówno.

Cytat:

Ostatnio złapali jednego na Węgrzech. Csatary się nazywa. Mieszkał sobie spokojnie przez wiele lat, nawet się nie ukrywał. Wszyscy o nim wiedzieli, nikt nic nie zrobił. No i nawet jak takiego złapiesz to co mu zrobią? Ma około 90 lat, mogą go osądzić ale go nie zamkną nawet.




Jeśli mordował to też zamordować, proste. I ch*j mnie obchodzi ile ma lat.

Cytat:

A morduje ktoś cywili w taki sposób i w takich ilościach jak szwaby? Chyba tylko Korea Północna.



Inne czasy, to była wojna totalna, front nie oszczędzał nikogo i nic, teraz wojny prowadzi sie inaczej, przynajmniej cywilizowane państwa prowadzą je inaczej, atakuje sie cele militarne a nie wszystko co sie rusza, niestety nie tyczy sie to dzikusów w afryce i brudasów na wschodzie.


Warto jeszcze dodać, że żal powinieneś mieć raczej do Francji i Anglii które deklarowały pomoc, a następnie do Rosji ktora zablokowała pomoc powstańcom, prawda jest taka, że wydymano nas na wszystkie strony w tej europie a my jej tak broniliśmy przed różnym sk***ysyństwiem.

Napisze jeszcze raz, nie bronie Niemców to był dramat i zbrodnia, ale przynajmniej zrobili coś, aby poprawić stosunki z europą po wojnie.

BongMan

2012-08-23, 23:54
Ma sens to co piszesz, ale mam tak głęboko zakorzenioną awersję do szwabów, że chyba nic tego nie zmieni. Wiem, że dzisiejsi niemcy nie są tacy sami, ale to co piszę jest dyktowane prostą chęcią zemsty. Naczytałem się i naoglądałem o tym co szkopy robiły. W książce "Pięć lat kacetu" Stanisława Grzesiuka jest dokładnie opisane co robili z ludźmi. Jak ją znajdę to może powrzucam fragmenty na harda. Chociaż nie chciałbym tego znowu czytać, bo to naprawdę bardzo makabryczne i wstrząsające. To jedna z takich książek, które zmieniają spojrzenie człowieka na pewne sprawy.

skandal89 napisał/a:

Jeśli mordował to też zamordować, proste. I ch*j mnie obchodzi ile ma lat.


Tu się zgadzam jak najbardziej, masz za to browara.

skandal89 napisał/a:

ale przynajmniej zrobili coś, aby poprawić stosunki z europą po wojnie.


Fakt, zrobili. Ale wk***ia mnie to, że cały czas mówią, że to naziści a nie niemcy. A kto nazistów dopuścił do władzy? Społeczeństwo niemieckie. A niemieccy cywile wyłapywali zbiegłych więźniów obozów i pomagali SS-manom ich zabijać. Nazywali to polowaniem na zebry.

skandal89

2012-08-24, 00:15
Tak ale obecni niemcy nie mają nic wspólnego z tamtymi wydażeniami, chyba, że jakieś żyjące niedobitki hitlerowskie. Ja w sumie bardziej mam pretensje do Angoli i Francji bo nie dosc ze obiecali pomoc i dali dupy to potem nasz oddali stalinowi. Gdyby ruszyli wcześniej na Niemców to nie było by tej wojny, Hitler postawił wszystko na jedną kartę i wygrał, nie miał wtedy jeszcze szans walczyć na dwóch frontach, a w sumie to we wrześniu 39 sama Anglia by dała radę, niestety potem Hitler uruchomił maszynkę przemysłową i rozbujał sie na dobre. Co ciekawe gdybyśmy sie skumali z nim to mogło by do tego wszystkiego nie dojść, mogło by być inaczej, świat bez komunizmu, może to źle brzmi, ale kumanie sie z aliantami nam wyszło jak wyszło, straciliśmy wszystko i jeszcze nas wydymali, tak to może było by tu jak w skandynawii. Teraz to już zwykłe gdybanie, zrobili co zrobili i ludzie odpowiedzialni powinni ponieść karę, szkoda tylko, że ich wieszali albo rozstrzeliwali, powinni ich oddać w ręce swoich ofiar, juz oni by wiedzieli co z nimi zrobić.

fhMichaelo

2012-08-24, 02:07
Będąc szczerym mówię, że czekam na zdjęcia/video.

Kakutniaczek

2012-08-24, 09:10
marnotrawna napisał/a:

lajkować na fejsbuku, że ktoś znajduje szczątki powstańców, ale tego nie zgłasza..
boże co za czasy :-|


bo to są ch*je psze księdza - ja ich znam...

mjr

2012-08-24, 10:50
BongMan napisał/a:


Nie pie**ol. Pokaż mi przykład w historii kiedy podczas jakiejś wojny zamordowano tyle ludności cywilnej co Niemcy podczas drugiej wojny światowej.


Chociażby wojna Stalina z własnym narodem - dużo więcej cywilów poszło do piachu.