18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Szczątki ludzkie w warszawie

Ha...........ng • 2012-08-23, 16:09
Nie wiem jak was, ale mnie zszokowało to i jestem ciekaw czy to prawda

adiemus36

2012-08-23, 20:13
Po prostu chodzi im o to, że po znalezieniu szczątków, na budowę wchodzą historycy, histerycy i archeolodzy - przez to budowa metra przeciągnie się o jakiś rok/dwa - tak było z wszystkimi ekspresówkami itp itd.

Czyn niehumanitarny, to fakt, komuś się na pewno do dupy dobiorą za to.

Cytat:

...niestety nie, wojna to syf, to upodlenie człowieka, wyzucie się z jakichkolwiek zasad...i lepiej abyśmy nazywali to wojną.. tak dla własnego sumienia..



Wojnę się wypowiada, Niemcy Polskę najechali z zaskoczenia.
BongMan, nie tylko Niemcy mieli wyj***ne na Genewską, Ruskie mieli wyj***ne na wszystkie konwencje.

Roszp

2012-08-23, 20:28
"przekazał nam - niezależnym dziennikarzom obywatelskim"
Już widzę, jak ten gość ich znajduje. Jeśli coś takiego by się zdarzyło to od razu by taki budowlaniec z grubej rury walił, nie po szarych płotkach. I niech mi nikt nie pie**oli, że wyborcza, polsat, tvn czy chociażby rmf czy k***a radio złote przeboje by nie podchwyciły tematu "bo manipulacja".

dumad

2012-08-23, 20:40
co wy w ogóle pie**olicie o wojnie. Wojna to wojna, bitwa o przetrwanie. Jakby Ci jakaś k***a do domu weszła chcąc Cię zniszczyc podejrzewam że zrobiłbyś wszystko aby się obronic i zabic intruza i wtedy nie ma żadnych granic ani zasad!
Więc... Mi metro nie jest potrzebne ale niech budują żeby się cebulaki nie czepiali że jedną linię mamy tylko...

xts

2012-08-23, 20:43
polityczny bullshit wymyślony przez pisowców, prawie jak łańcuszek na gg

mjr

2012-08-23, 20:48
adiemus36 napisał/a:

Wojnę się wypowiada, Niemcy Polskę najechali z zaskoczenia.
BongMan, nie tylko Niemcy mieli wyj***ne na Genewską, Ruskie mieli wyj***ne na wszystkie konwencje.



No właśnie - wojnę należy prowadzić w sposób kulturalny. Nie można od tak wjechać sobie czołgami na teren obcego państwa, jeśli nie wyrazi ono zgody z przynajmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem!

Co do konwencji, to w tej chwili na kilka z nich wyj***ne mają USA. Zresztą Polska też ma w dupie fakt, że zgniła zachodnia cywilizacja wyrzeka się broni kasetowej. Dobrze, że chociaż w tej sprawie nie daliśmy dupy.



A pie**olenie o lajkowaniu na FB lub szukaniu prawników to jakaś pomyłka. Już więcej sensu miałoby poinformowanie (pisemnie, nie jakimś j***nym anonimem/mailem) prokuratury. Państwo ciągle szuka bzdur, do których się dopie**olić. k***a, kogo obchodzą jakieś trupy. Cmentarze też powinno się likwidować, ew. pielęgnować jako parki.

Coliber

2012-08-23, 20:53
Zobaczę jakieś zdjęcie czy film to uwierzę.
Z drugiej stronie walczenia o Polskę, lajkami na pejsbuku jeszcze nie było :D

killerZeWsi

2012-08-23, 20:54
Gimbazo mentalna, weźcie się k***a douczcie... Całe Centrum, Śródmieście, Muranów - są zbudowane na gruzach dawnej Warszawy. W czasie powstania wszędzie kopana mogiły, nawet w podwórkach. Potem kamienice zostały zrównane z ziemią - myślicie, że ktoś wywoził ten gruz? Część, owszem, została wywieziona pod stadion - ale większość została i na niej zbudowano nową Warszawę. Więc, nie pie**olcie, bo jak mieszkacie w Warszawie - to na 80% walicie sobie konia (branzlujecie się) w miejscu czyjegoś pochówku, a przechodząc naj***ni przez centrum mijacie przynajmniej kilka tablic upamiętniających mordy. Tyle w temacie.

Radoslaf

2012-08-23, 21:01
Rozsyłajcie poniższy tekst wszędzie, profanowanie ludzkich szczątków jest zbrodnią zakazaną przez prawo krajowe i międzynarodowe! Mamy szansę skompromitować władze III RP, z Hanką bufetową na czele.
Na dole macie ikonę Facebooka – rozpowszechniajcie ten tekst przez ten portal na różnych profilach, grupach, stronach. Piszcie także maile do organizacji patriotycznych, kombatanckich, politycznych, do IPNu itp.

cyt. “Podczas budowy warszawskiego metra robotnicy codziennie odkrywają ludzkie szkielety i ludzkie szczątki w różnych fazach rozkładu. Ilość zwłok można szacować w setkach, nikt nie prowadzi dokładnej statystyki. Informacje te potwierdza pracownik nadzoru budowy pragnący zachować anonimowość. O znaleziskach tych nie są powiadamiane służby archeologiczne, a kości i czaszki ładowane są wprost na ciężarówki i wywożone na składowisko śmieci. Robotnikom nakazano całą sprawę utrzymywać w tajemnicy pod rygorem zwolnienia dyscyplinarnego. Np. bardzo płytko zaledwie pod warstwą asfaltu znaleziono kilka doskonale zachowanych zwłok, których wygląd świadczył na pochodzenie znacznie późniejsze niż druga wojna światowa.

Równocześnie dziwnym zbiegiem okoliczności w tym samym czasie nagłaśnia się sprawę tajemniczej kwatery na warszawskich Powązkach. Co się takiego stało, że prace te rozpoczęto właśnie teraz? Przypadek? Wątpię”

Źródło

gjpk

2012-08-23, 21:09
Czyli, że to robotnicy kopią to metro szpadlami i metodą odkrywkową? Całe to gadanie o wiertłach TBM to kit? :shock:

majkel1615

2012-08-23, 21:22
Ten z filmiku @Radoslaf 'a , z prawej strony, kiedyś reprezentował Kononowicza... Niedoszły wielki historyk, uczący swego czasu w moim byłym gimnazjum... więc myślę, że to pic na wode to wszystko :D

rockface123

2012-08-23, 21:22
lajkujcie na fejsie :D napewne to coś da jeszcze k***a na nk wpisy dodawajcie :shock:

czy wy jesteście popie**oleni? to jest jakiś fake zapewne i skąd wiedzą że to zwłoki polaków?

Ratilt

2012-08-23, 21:30
W takiej sytuacji stosuje się pewną zasadę:

pics or didn't happen


Chcecie wmówić że niby przy setkach osób pracujących przy budowie, tylko jedna zgłosiła to do jakiegoś niezależnego pismaka? Że mimo że wie gdzie i jak wywozi się te szkielety, to nie wpadła na pomysł żeby chociaż strzelić fotkę aparatem? Że 'zwalniają z pracy za rozpowszechnianie info' a anonimowo to nie da rady na policję zadzwonić?
Ludzie na prawdę z roku na rok stają się coraz większymi debilami. A już przecież Piłsudski mówił "Nie wierz we wszystko co przeczytasz w internecie"


PS. Bongman i cała reszta antyniemieckich napinaczy - czy jakiś Niemiec zrobił osobiście wam albo waszej rodzinie coś, że żywicie takiego hejta, że szufladkujecie wszystkich Niemców pod tym samym względem? Powiem wam coś ciekawego: nie wszyscy Niemcy z II WŚ byli totalnymi bestiami, lubiącymi się w mordowaniu cywilów. Z drugiej strony, nie wszyscy Polacy to ultra-bohaterzy którzy z okrzykiem rzucali się na pewną śmierć. Kij ma dwa końce i zawsze znajdowali się tacy i inni.

djpolb

2012-08-23, 21:36
Dodatkowo żeby ukręcić łeb sprawie Ruch sprzedał budynek w którym znajdował się IPN. Ludzie zamiast troszczyć się o historię muszą się zajmować się szukaniem nowej lokalizacji o ile IPN całkowicie nie zostanie zamknięty ze wzlędu na brak finansów. W porannym WF śpiewali o Jarku "Po trupach do celu" ale tą zasadę również pięknie przestrzega PO, SLD i ten przygłup z Biłgoraja.

Masther

2012-08-23, 21:40
Niezalezne media pisowskie - w standardzie poruszani sa patrioci, powstancy, rzad jest zly - zrobmy cos itp itd. Ogarnijcie k***a dupy. Ktos ma bardziej napie**olone we lbie, kto takie gowno nie poparte zadnymi faktami tworzy i wstawia na portale, niz Macierewicz i Kaczynski razem wzieci

BongMan

2012-08-23, 21:48
mjr napisał/a:

No właśnie - wojnę należy prowadzić w sposób kulturalny. Nie można od tak wjechać sobie czołgami na teren obcego państwa, jeśli nie wyrazi ono zgody z przynajmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem!


Nie pie**ol. Pokaż mi przykład w historii kiedy podczas jakiejś wojny zamordowano tyle ludności cywilnej co niemcy podczas drugiej wojny światowej.

adiemus36 napisał/a:

BongMan, nie tylko Niemcy mieli wyj***ne na Genewską, Ruskie mieli wyj***ne na wszystkie konwencje.


Wiem, ale mówimy w tej chwili o niemcach. Co to w ogóle za argument? Niemcy są git, bo Ruscy zabili więcej niż oni? Równie dobrze można powiedzieć, że np. Sagawa Issei jest w porządku bo zabił tylko jedną osobę, podczas gdy Ted Bundy zabił ponad 30.
Niemcy jako pierwsi dokonali ludobójstwa na tak dużą skalę. Oni zbudowali pierwszy na świecie obóz koncentracyjny, w Afryce, w 1904 roku. Wybili dwa plemiona, ponad 100 000 ludzi. http://pl.wikipedia.org/wiki/Ludob%C3%B3jstwo_Herero_i_Namaqua
Było to na długo przed Hitlerem, więc tłumaczenia że niemcy to dobry naród a wszystko co złe to wina nazistów, są bezsensowne. Te ch*je od zawsze miały ciągoty do zabijania.
Ratilt napisał/a:


PS. Bongman i cała reszta antyniemieckich napinaczy - czy jakiś Niemiec zrobił osobiście wam albo waszej rodzinie coś


Tak. Te k***y zabrały mojej rodzinie wart wiele milionów majątek - dworek szlachecki i w ch*j ziemi dookoła. Niech oddadzą mi równowartość tego, a może trochę zmienię do nich nastawienie.