18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Syreny

BurbonPL • 2013-06-18, 18:55
Niedawno wypłynęła jedna z teorii, jakoby syreny, czyli tak zwane małpy wodne, było odrębnym gatunkiem człowiekowatych, który z biegiem czasu wyewoulował na ssaka wodnego.
Najpierw kości, czaszki, zwłoki, teraz prawdziwe nagrania tych stworzeń.

Tutaj dokładni widać pewne cechy dokładnie opisywane w już kiedyś wstawianym tu dokumencie(np. wielkie oczy):


Jak myślicie drodzy Sadole, czy możliwe jest istnienie inteligentnego gatunku pod wodą?

Pogos

2013-06-19, 15:32
wojan81 napisał/a:

Mi to wygląda na jakiegoś aliena, który z jakichś powodów preferuje życie pod wodą.



na miejscu kosmity też bym wolał żyć pod wodą patrząc na to co się dzieje na tym poj***nym świecie

Neuro

2013-06-19, 15:48
Aż się zarejestrowałem, bo takiej beki dawno nie miałem. Mam otwarty umysł i jestem gotów uwierzyć w wiele rzeczy. Np.: w to że nie poznaliśmy do końca wszystkiego na tej ziemi i jak było już wyżej wspomniane bardziej znamy powierzchnię znajdujących się w pobliżu naszej planety ciał niebieskich niż dna oceanów, ale na pewno nie uwierzę w autentyczność tych filmików od których na kilometr wieje fakiem. I aż mnie rozpie**ala ze śmiechu od środka kiedy czytam Burbon jak Ty się o to ciskasz i bronisz do upadłego tej głupoty. Powiedz Ty mi, czy tylko udajesz, czy naprawdę w tak uparcie wierzysz? No chyba że jesteś trolem, którego właśnie nakarmiłem...

Wredny Pan Musztarda

2013-06-19, 16:18
I co z tego, że fejk. Fajny paranormalny klimacik. Lepsze to niż wasze suche dowc**y, polityczne spinanie dupy, albo beznadziejne filmiki. Piwko poleciało.

thekedzior

2013-06-19, 17:12
Beka jak trzeba nagrać jak ktoś robi kupe w bloku naprzeciwko to wszystko jest w ful hd a ufo i morskie potwory z głębin zawsze rozmazane.

BurbonPL

2013-06-19, 17:55
k***a bando debili w co tu k***a wierzyć? Wierzycie k***a w kanapkę z serem? NIE - BO ONA k***A ISTNIEJE, wiadomo, że jest więc po ch*j w to wierzyć. Ludzie nie zbadali dokładnie nawet 1% tego świata w wy będziecie pie**olić że wszystko jest fejkiem.

Angius

2013-06-20, 01:21
1. Włosy. Na ch*j humanoidom pod woda włosy? My, na powierzchni, mamy je, bo to jakaś forma atawizmu, z czasów, kiedy cali bylismy futrem porośnięci, bo zimno było, a nie było gdzie futer z szynszyli czy innych norek kupić. Ale pod wodą? No k***a, czy ryby mają włosy? Nie, bo nie są im potrzebne - izoluje je warstwa tłuszczu i łuski. Włosy u syren wykształciłyby się, gdyby kiedyś jakaś małpa zauważyła, że lepiej jej się pod wodą żyje i w tym kierunku wyewoluowała. A tak się nie stało, bo łatwiej było o banana, niż rybę. Więc po cholerę małpie pchać się pod wodę?

2. Dlaczego to coś wygląda jak alien? Stereotypowo, szara skóra, duże czarne oczy, brak nosa, cienkie ręce, cienka szyja... No ok, dołożyli błonę między palcami. I tym sposobem z szaraka z archiwum X zrobili syrenę... I nie sądzę, żeby walnął w batyskaf będąc tam samym, jeśli jest inteligentny. Inteligentne formy życia atakują i sprawdzają nieznane, duże obiekty grupą.

Gdyby pod wodą wyewoluowała jakaś rasa humanoidów, to raczej z ośmiornic, niż z ryb. Ośmiornice są bardziej inteligentne i już mają odnóża chwytne. Humanoid taki miałby galaretowate ciało (duże głębokości, wysokie ciśnienie) pozbawione szkieletu, albo posiadające szkielet szczątkowy, a także kilka macek, nie ręce i nogi. Prawdopodobnie poruszałby się jak kałamarnica, wyrzucając zassaną uprzednio wodę, posiadałby macki zamiast nóg, a także wokół ciała, pod głową osadzoną na cienkiej, długiej szyi.
Tak, moi drodzy Sadole, wyglądałyby syreny.

MrAdamovSky

2013-06-20, 20:22
ja powiem tak ;D
Byli se kurde kosmici no i ten nudziło im sie i se kurde Skrzyżowali maupe z Iwanem delfinem. czy ch*j tam Butlonosem. Inna opcja to k***a kolejny pocisk absurdu - Atlantyda. Może i była, ale mieszkańcy musieli se jakoś poradzić, a że baby marudne to postanowili pukać delifiny i tadaaaam mamy syrene :)
Matka Natura ma różne jazdy po własnym dziełem maryjanny i taki nam zrobiła numer :) chociaż to już dawno byśmy sie skapneli

Legwan220

2013-07-01, 16:24
Nie wiem czy ktokolwiek z wierzących w te syreny oglądał ten program, ale pod koniec lektor wyraźnie mówi, że to wszystko fikcja ;)