18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sylwester z TVPis

djted • 2018-01-03, 16:30


Poziom telewizji w Pl właśnie sięgnął dna....

Wiewór

2018-01-05, 13:37
Spiderowski napisał/a:



Dokładnie tak!!!
Jak zwykle przy każdym twoim poście4 można się podpisać rękami i nogami bo nawet tak zacne grono jak sadistic jest pełne cebulowej sp***oliny. Ty jako jeden z nielicznych jesteś ponad tą masową cebula umysłową. Brawo!

despatico, jakby zaśpiewał nie z playbacku to by cebula płakała że za taki hajs niewypadało w szaliku i rękawiczkach wystąpić...itd
Cebula zawsze bedzie narzekała na rodaków(i tylko na rodaków bo obce gówno chłonie jak pampers).
Od tego jest cebula;
śpiewa Zenek to wiocha ale grają opa gamgman stajl to już się bawimy bo światowe.
Cały Polski rodzimy folklor zrównać z czymś najgorszym ale całe popularne gówno z każdego innego zakątka ziemi wychwalać jak się da - oto kwintesencja cebuli.

Niestety ale mentalność niewolnicza to teraz ukryta domena tych wielce postępowych. Wszystko co Polskie to wstyd a wszystko co inne to fajne, nowoczesne, właściwe. Upłynie jeszcze czasu aż wyzbędziemy się tych kompleksów.


Gam Gam stajl to jest rak na poziomie disco polo. Z reszta 90% zachodniej muzyki. Jesteś debil jak uważasz że ludzie uważają się za szlachtę jak słuchają zachodniej masówki.
Disco polo to nie jest żaden folklor. To jest rynsztok. Pisząc o tym że Disco Polo to folklor obrażasz polskie dziedzictwo kulturowe.
Ja tam znam polskich artystów na poziomie którzy mogli dać czadu.

mygyry

2018-01-05, 15:50
Abraxus napisał/a:

Ja tam znam polskich artystów na poziomie którzy mogli dać czadu.


Mogli by dać, ale w twoim mniemaniu, disco polo jak już pisałem jest obecnie popularne i ma większą oglądalność i zapotrzebowanie na rynku i dlatego było wkomponowane w to widowisko i dlatego między innymi odnieśli taki sukces jeżeli chodzi o oglądalność, bo każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
I skończ z tym twoim "bo ja podatki płace" dlaczego twoim zdaniem twoje podatki są ważniejsze od podatków ludzi, którzy lubią disco polo?
Zazwyczaj piszesz jak to kościół wpie**ala się w życie innych i chce je urządzać a tutaj ciągle się produkujesz na swoją modłe co kto i gdzie ma słuchać, przecież ci nikt nie każe tam jechać albo tego oglądać, zluzuj trochę...

Wiewór

2018-01-05, 20:05
Odmienne zdanie to jest wpie**alanie się? Kościół używa wpływów dla swoich korzyści z polityki.
Ja tylko pisze co uważam na portalu miłośników lasek z ch*jami. Taka subtelna różnica.