18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sylwester z TVPis

djted • 2018-01-03, 16:30


Poziom telewizji w Pl właśnie sięgnął dna....

MadDave

2018-01-03, 22:47
Kurna jakie "gwiazdki" taki pokaz :D co się dziwić. Szkoda że jeszcze pies tam nie nasrał, tylko tego brakowało. Kurna rząd tutaj nie ma znaczenia. Czy to pis, peo czy fpp. ch*jnia była by taka sama gdyby nawet organizowali to najmądrzejsi mędrcy sadola. k***a ogarnijcie to że prości ludzie lubią taką muzykę, mają to w dupie czy jest z playbacku czy nie. Taki Heniek z Grażyną po kilku kielichach nie zastanawiają się nad wykonaniem ale jest umcy umcy i można tupać nóżką. Okazuje się że od ch*ja naszych rodaków słucha tego gówna- sam znam kilku, lubią sobie puścić dosco polo bo jak twierdza - takie to fajne, przyjemne a nie to twoje darcie ryja (w odniesieniu np do ac/dc) Kurna wystarczy się przejść po żabkach, leviatanach czy innych miejscach pracy to co tam napirdala? k***a Vox fm - więc jest zapotrzebowanie na taki produkt. Jak muzyka z najniższych warstw jakiejś przyzwoitości. Mnie osobiście strasznie wk***ia.
Uważam że ci goście z tego filmiku (bo artystami ich nie nazwę) powinni dostać ch*ja a nie 450.000zł. Równie dobrze klientowi mogę zrobić projekt zerżnięty z neta w całości, podpisać jako moje i wmawiać mu ze jest zajebiście.

wigan77

2018-01-03, 22:58
k***a brak slow aby opisac niedoj***nie mozgowe autora tego tematu

Wiewór

2018-01-03, 23:29
mygyry napisał/a:


A to zabawne, to zaraz możemy się jeszcze kłócić nad wyższością HIP-HOP'u nad Metalem, wiecie dlaczego puszczali disco polo? Bo jest k***a popularne, bo ma w ch*j odsłon na youtubie i sporo obecnie zarabiają wszystkie festiwale i ichsze gwiazdy, co wy k***a chcecie, żeby na zakrapianej imprezie Chopina grali 6 godzin?
Hah już to widzę jacy z was melomani z cygarem i szklanką whisky. Wszyscy którzy się tam zebrali i którzy oglądali ten TVPis wiedzieli co będą grać, bo od miesiąca o tym pie**olili, więc skąd taka wyj***na frekwencja? Bo tego właśnie ludzie chcieli i to im dali, więc widać jak się spisali. To samo dotyczy wykupienia przez nich możliwości emisji kopania piłki, wielki ch*j mnie to obchodzi, ale zrobili dobry ruch, żeby zagwarantować sobie oglądalność i po to to jest.
Gdyby zapłacili za gwiazdy waszym zdaniem dużego formatu, którzy by ograli jakieś snobistyczne kawałki, ludzie by się przed 22 rozeszli a oglądalność była by rzędu 100tys to wtedy byście płakali, jaki tvpis ch*jowy, bo rynku nie zna...
Dobrze, że ja mam w domu pilota i więcej niż 2 kanały i mogłem bez marudzenia włączyć inny kanał, żeby nie narzekać, wam też polecam ;-)


Rząd i media publiczne nie są od dawania ludziom tego czego chcą tylko od dawania tego co jest najlepsze dla narodu. Tym się charakteryzuje prawdziwy lider. Potrafi się sprzeciwić i podejmować trudne decyzje a nie popularne. Media powinny tak kształtować móżdżki obywateli żeby napiętnować to jest gówniane i pokazywać w pozytywnym świetle to co jest na poziome. Nikt nie każe puszczać w Sylwestra Chopina. Jest bardzo dużo muzyki popularnej na wysokim poziomie.
Disco polo powinno zostać tam gdzie jest jego miejsce czyli w remizach strażackich a nie w telewizji publicznej k***a jego mać

qvcx

2018-01-04, 00:24
djted napisał/a:

k***a ale za j***ny TVN czy Polsat nie płacimy... Płacimy za telewizję publiczną, która z naszych pieniędzy pokrywa wykon z playbaku ... z 500 tys poszło się j***ć...



Tvp chyba nie płaciła wykonawcom tylko sponsorzy.

nnvmen

2018-01-04, 01:06
Niektórzy się ch*jami na łby pozamieniali. Pół narodu się bawi do disco i innej, podobnej maści muzyki, a jak się napie**oli to jeszcze więcej. To j***ny sylwester- ma być prosto, ładnie, skocznie i przyjemnie. Te gówniane pseudo dywagacje, w których poruszacie inne, zbędne kwestie, kompletnie niezwiązane z jedynym dniem w roku, gdzie cały naród praktycznie może wyluzować wsadźcie sobie w dupę.

~Velture

2018-01-04, 03:45
Poziom zj***nia umysłowego w komentarzach bije rekordowy poziom.

Po pierwsze każdy kto narzeka na tvp i na to ile pieniędzy idzie Z JEGO KIESZENI niech mi pokaże, że opłaca abonament rtv i wtedy z każdym z was się zgodzę.

Po drugie każdy kto narzeka na ilość pieniędzy która idzie na tvp niech zda sobie sprawę, że tvp to nie jedna stacja tylko 12 stacji.

Po trzecie jeśli nie macie pojęcia jak działają wszelkiej maści koncerty festiwalowe (w tym sylwester) to uświadomię was, że wykonawcy mają dwie stawki.
Niższą stawkę mają na playback a wyższą za śpiewanie na żywo.
Logiczne, że telewizja woli oszczędzić a szczególnie w piosenkach których nie da się zaśpiewać na żywo bo mają doj***ne w ch*j efektów zmieniających głos.
Po prostu jest to niewykonalne i musi lecieć z playbacku albo chociaż z pół playbacku gdzie wykonawca śpiewa tam gdzie nie ma syntezatorów a reszta z playbacku.

Po czwarte ludzie mają wyj***ne czy poleci z playbacku czy nie bo przyszli się bawić a nie robić za krytyków aby pisać później recenzje.
Jak idziecie na imprezę gdzieś to narzekacie, że muzyka leci wam z radia/płyty/mp3?

Po piąte tvp zarobiło na tym z smsów i reklam sponsorów więc o ch*j wam chodzi?
Zarobili? Zarobili!

A po szóste to jak chcesz śpiewu na żywo to idź na koncert, zapłać za bilet i wtedy narzekaj jeśli twój idol nie potrafi śpiewać i zapie**ala z playbacku.

mygyry

2018-01-04, 07:31
Abraxus napisał/a:

Tym się charakteryzuje prawdziwy lider. Potrafi się sprzeciwić i podejmować trudne decyzje a nie popularne.


Nie spodziewałem się po tobie, że w taki sposób docenisz politykę zagraniczną PIS'u :amused:

Program rozrywkowy ma dawać rozrywkę a ma ją dawać nie według swojego widzimisie, bo twój osąd jest wyłącznie subiektywny a skoro rynek czyli również ci ludzie którzy w podatkach utrzymują tvp mają taki gust czy potrzebę, to tvp jest od tego aby to im zapewnić. Z jednej strony pie**olicie "bo ja to utrzymuję..." a zaraz piszesz post, że nie powinni się słuchać ludzi, nosz k***a, przecież to idiotyczne

wormgoro

2018-01-04, 09:32
Pomijając to że wszyscy wykonawcy śpiewali z półplaybacku (muzyka w całości z playbacku) oraz część wokali była puszczana z playbacku co jest w przypadku tego typu imprez normalne to mimo wszystko "artysta" który bierze za to kasę powinien mieć przećwiczone śpiewanie do podkładu żeby nie zaliczać takiej wtopy bo sam sobie wystawia świadectwo. Zwłaszcze ten cały Despasito mógłby się bardziej postarać i chociaż część zaśpiewać na żywo albo nagrać wcześniej i odtworzyć na koncercie z innym brzmieniem bo tak wyszła karykatura.

Fajnie że zagrało Kombi a nie Kombii w Zakopanym. Zagraniczne gwiazdki w całości porażka.

Kamil10923

2018-01-04, 10:23
to zabawne jak lewactwo boli dupa :) telewizja pokazala "kunszt" gwiazd ktore w lewackim swiecie niestety zarabiaja kosmiczne pieniadze jak widac za robienie gowna bo biedni "artysci" pracuja i sie im nalezy ale to poziom telewizji.... ktore gwiazdy w lewackim swiecie na takim wystepie zagraja same ? wokal muzyka itp ? prawie nikt bo do tego trzeba byc gwiazda a wystarczy lewakom pokazywac cycki od czasu doc zasu do sieci puscic przypadkowe nagranie seksu z chlopakiem ktore oj przez pyrzypadek wycieklo i czekac na hejt ktory jest ksenofobiczny ....

Wiewór

2018-01-04, 10:41
Velture napisał/a:

Poziom zj***nia umysłowego w komentarzach bije rekordowy poziom.

Po pierwsze każdy kto narzeka na tvp i na to ile pieniędzy idzie Z JEGO KIESZENI niech mi pokaże, że opłaca abonament rtv i wtedy z każdym z was się zgodzę.

Po drugie każdy kto narzeka na ilość pieniędzy która idzie na tvp niech zda sobie sprawę, że tvp to nie jedna stacja tylko 12 stacji.

Po trzecie jeśli nie macie pojęcia jak działają wszelkiej maści koncerty festiwalowe (w tym sylwester) to uświadomię was, że wykonawcy mają dwie stawki.
Niższą stawkę mają na playback a wyższą za śpiewanie na żywo.
Logiczne, że telewizja woli oszczędzić a szczególnie w piosenkach których nie da się zaśpiewać na żywo bo mają doj***ne w ch*j efektów zmieniających głos.
Po prostu jest to niewykonalne i musi lecieć z playbacku albo chociaż z pół playbacku gdzie wykonawca śpiewa tam gdzie nie ma syntezatorów a reszta z playbacku.

Po czwarte ludzie mają wyj***ne czy poleci z playbacku czy nie bo przyszli się bawić a nie robić za krytyków aby pisać później recenzje.
Jak idziecie na imprezę gdzieś to narzekacie, że muzyka leci wam z radia/płyty/mp3?

Po piąte tvp zarobiło na tym z smsów i reklam sponsorów więc o ch*j wam chodzi?
Zarobili? Zarobili!

A po szóste to jak chcesz śpiewu na żywo to idź na koncert, zapłać za bilet i wtedy narzekaj jeśli twój idol nie potrafi śpiewać i zapie**ala z playbacku.


Place podatki to wystarczy. Nie mam obowiązku płacić za usługę nie zamówiona bo ja tvp nie oglądam. Ściągalnosc abonamentu jest zerowa więc rząd zasila tvp z podatków więc każdy za nia płaci czy chce czy nie.
Mi nie jest wszystko jedno czy playback czy na żywo. Jakbym chciał posłuchać mp3 to bym włączył Deezer.
Ale tak to jest ze jedni wola masło a inni wpie**alaja deleme z tłuszczu utwardzonego bo nie widzą różnicy...

Rasael

2018-01-04, 14:38
Ale PISiorków bolą dupcioszki. "A inne stacje..." - "Panie władzo, ale Stalin więcej ubił, to te moich kilka rodzin siekierą to nie jest wcale takie złe!". Jak ktoś płaci, a otrzymuje gówno (w dodatku rzadkie, mrożone i odgrzane w mikrofali), to chyba ma prawo do reklamacji, a co najmniej narzekania! To nie czasy "komuny" kiedy... a chwila, TVPis. Już nieważne, właśnie do mnie dotarło. :kawa:

kolosasz

2018-01-04, 14:58
Jest gorzej. Dziś w Polsce playback nie ogranicza się do TVPiS.
Z playbacku grała Beata Szydło. Z playbacku gra prezydent Andrzej Duda. Aktualny premier, Matusz Morawiecki, też gra z playbacku

Kamil10923

2018-01-04, 16:06
Rasael napisał/a:

Ale PISiorków bolą dupcioszki. "A inne stacje..." - "Panie władzo, ale Stalin więcej ubił, to te moich kilka rodzin siekierą to nie jest wcale takie złe!". Jak ktoś płaci, a otrzymuje gówno (w dodatku rzadkie, mrożone i odgrzane w mikrofali), to chyba ma prawo do reklamacji, a co najmniej narzekania! To nie czasy "komuny" kiedy... a chwila, TVPis. Już nieważne, właśnie do mnie dotarło. :kawa:


tytul raczej mowi o tym ze to nie pisowcow dupa boli.... chyba co innego w koncu do ciebie dotarlo mysle ze to cos dlugiego ale nie do glowy wchodzi

Rasael

2018-01-04, 18:50
Kamil10923 napisał/a:


tytul raczej mowi o tym ze to nie pisowcow dupa boli.... chyba co innego w koncu do ciebie dotarlo mysle ze to cos dlugiego ale nie do glowy wchodzi


Jak to trochę sformatujesz to można by to uznać za ripostę. Ale niezła próba, to i tak więcej niż można się spodziewać po miłośniku PISiorków. Twoja siostra-ciotka-matka musiała podarować Ci w genach okazyjne próby użycia mózgu.
<a tak riposty formułują dorośli> :kawa:

PieronJasnySzlag

2018-01-04, 19:41
Velture napisał/a:

Poziom zj***nia umysłowego w komentarzach bije rekordowy poziom.

Po pierwsze każdy kto narzeka na tvp i na to ile pieniędzy idzie Z JEGO KIESZENI niech mi pokaże, że opłaca abonament rtv i wtedy z każdym z was się zgodzę.

Po drugie każdy kto narzeka na ilość pieniędzy która idzie na tvp niech zda sobie sprawę, że tvp to nie jedna stacja tylko 12 stacji.

Po trzecie jeśli nie macie pojęcia jak działają wszelkiej maści koncerty festiwalowe (w tym sylwester) to uświadomię was, że wykonawcy mają dwie stawki.
Niższą stawkę mają na playback a wyższą za śpiewanie na żywo.
Logiczne, że telewizja woli oszczędzić a szczególnie w piosenkach których nie da się zaśpiewać na żywo bo mają doj***ne w ch*j efektów zmieniających głos.
Po prostu jest to niewykonalne i musi lecieć z playbacku albo chociaż z pół playbacku gdzie wykonawca śpiewa tam gdzie nie ma syntezatorów a reszta z playbacku.

Po czwarte ludzie mają wyj***ne czy poleci z playbacku czy nie bo przyszli się bawić a nie robić za krytyków aby pisać później recenzje.
Jak idziecie na imprezę gdzieś to narzekacie, że muzyka leci wam z radia/płyty/mp3?

Po piąte tvp zarobiło na tym z smsów i reklam sponsorów więc o ch*j wam chodzi?
Zarobili? Zarobili!

A po szóste to jak chcesz śpiewu na żywo to idź na koncert, zapłać za bilet i wtedy narzekaj jeśli twój idol nie potrafi śpiewać i zapie**ala z playbacku.



Dokładnie tak!!!
Jak zwykle przy każdym twoim poście4 można się podpisać rękami i nogami bo nawet tak zacne grono jak sadistic jest pełne cebulowej sp***oliny. Ty jako jeden z nielicznych jesteś ponad tą masową cebula umysłową. Brawo!

despatico, jakby zaśpiewał nie z playbacku to by cebula płakała że za taki hajs niewypadało w szaliku i rękawiczkach wystąpić...itd
Cebula zawsze bedzie narzekała na rodaków(i tylko na rodaków bo obce gówno chłonie jak pampers).
Od tego jest cebula;
śpiewa Zenek to wiocha ale grają opa gamgman stajl to już się bawimy bo światowe.
Cały Polski rodzimy folklor zrównać z czymś najgorszym ale całe popularne gówno z każdego innego zakątka ziemi wychwalać jak się da - oto kwintesencja cebuli.

Niestety ale mentalność niewolnicza to teraz ukryta domena tych wielce postępowych. Wszystko co Polskie to wstyd a wszystko co inne to fajne, nowoczesne, właściwe. Upłynie jeszcze czasu aż wyzbędziemy się tych kompleksów.