18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sylwester z TVPis

djted • 2018-01-03, 16:30


Poziom telewizji w Pl właśnie sięgnął dna....

mygyry

2018-01-03, 19:12
djted napisał/a:

Płacimy za telewizję publiczną, która z naszych pieniędzy pokrywa wykon z playbaku


Jak pokażesz kwity z opłacanego abonamentu to ci uwierzę :D

styczeń2018rok

2018-01-03, 19:43
krzyks napisał/a:

TVPPis tylko obnażył kunszt artystyczny wykonawców, materiał pójdzie w świat i reputacja w rynsztoku :kawa:


od PIS to ty się odwal, Rudy

krzyks

2018-01-03, 19:53
styczeń2018rok napisał/a:


od PIS to ty się odwal, Rudy



Kaszpirowski już zdechł? :kawa:

TB303

2018-01-03, 19:57
styczeń2018rok napisał/a:


od PIS to ty się odwal, Rudy


TVPiS, TVPiS, j***ć j***ć TVPiS :amused:

Wiewór

2018-01-03, 20:43
Tvpis to dno. Telewizja państwowa puszcza w sylwestra muzykę rynsztokowa typu disco relaks i cancerosito.
Telewizja publiczna powinna pokazywać ludziom kulturę na poziomie a nie rozmiękczacz mózgu dla prymitywów.
To świadczy o tym że te TVP to dno a nie że pół naga nierzadnica udająca piosenkarke gra z playbacku.
Porównajcie sobie BBC i tvpis bo Kurski obiecał że zrobi polskie BBC. Jak na razie to stoczył się na poziom MTV. Może niedługo na TVP będą puszczać Warsaw shore

fieryangel

2018-01-03, 20:50
To nie jest zawsze tak, że "gwiazdy" chcą grać z playbacku. Czasem to siły wyższe ich do tego zmuszają.
A co zrobić, jeśli mimo wszystko ma się ich w dupie i jest się porządnym zespołem z jajami i honorem? No na przykład to co zrobili Iron Maiden, jak im kazano grać z playbacku do jakiejś niemieckiej telewizji. Zagrali. I to jak! :ok:



:jezdziec: :jezdziec: :jezdziec:

The_Generat

2018-01-03, 20:51
zrobią własny show - Ekipa z Sosnowca... dwóch arabów, jedna owca

PanAndrzej666

2018-01-03, 21:04
lepiej dać grajkowi 200 zł i niech puszcza mp3 a z resztę kupić ludziom szampana

zeberek

2018-01-03, 21:08
pewnie w partyjnej tvnPO jest lepiej i inaczej śpiewają tylko nikt nie chciał tego oglądać

krzyks

2018-01-03, 21:12
Abraxus napisał/a:

Tvpis to dno. Telewizja państwowa puszcza w sylwestra muzykę rynsztokowa typu disco relaks i cancerosito.
Telewizja publiczna powinna pokazywać ludziom kulturę na poziomie a nie rozmiękczacz mózgu dla prymitywów.
To świadczy o tym że te TVP to dno a nie że pół naga nierzadnica udająca piosenkarke gra z playbacku.
Porównajcie sobie BBC i tvpis bo Kurski obiecał że zrobi polskie BBC. Jak na razie to stoczył się na poziom MTV. Może niedługo na TVP będą puszczać Warsaw shore



Ok, co pokazały stacje konkurencyjne? :kawa:

Archeolog

2018-01-03, 21:28
Gówno mnie interesuje co puszczały konkurencyjne, prywatne stacje. pie**olone TVPiS jest stacją publiczną na które idą moje i Twoje podatki- dochód z abonamentu jest sprawą marginalną. Wymagam tym samym choć minimalnego trzymania poziomu.

PhantomMask

2018-01-03, 21:32
djted napisał/a:

k***a ale za j***ny TVN czy Polsat nie płacimy... Płacimy za telewizję publiczną, która z naszych pieniędzy pokrywa wykon z playbaku ... z 500 tys poszło się j***ć...



Ale czy ktoś ci k***a każe płacić ?

mygyry

2018-01-03, 21:41
Abraxus napisał/a:

Tvpis to dno. Telewizja państwowa puszcza w sylwestra muzykę rynsztokowa typu disco relaks i cancerosito.
Telewizja publiczna powinna pokazywać ludziom kulturę na poziomie a nie rozmiękczacz mózgu dla prymitywów.
To świadczy o tym że te TVP to dno a nie że pół naga nierzadnica udająca piosenkarke gra z playbacku.
Porównajcie sobie BBC i tvpis bo Kurski obiecał że zrobi polskie BBC. Jak na razie to stoczył się na poziom MTV. Może niedługo na TVP będą puszczać Warsaw shore


A to zabawne, to zaraz możemy się jeszcze kłócić nad wyższością HIP-HOP'u nad Metalem, wiecie dlaczego puszczali disco polo? Bo jest k***a popularne, bo ma w ch*j odsłon na youtubie i sporo obecnie zarabiają wszystkie festiwale i ichsze gwiazdy, co wy k***a chcecie, żeby na zakrapianej imprezie Chopina grali 6 godzin?
Hah już to widzę jacy z was melomani z cygarem i szklanką whisky. Wszyscy którzy się tam zebrali i którzy oglądali ten TVPis wiedzieli co będą grać, bo od miesiąca o tym pie**olili, więc skąd taka wyj***na frekwencja? Bo tego właśnie ludzie chcieli i to im dali, więc widać jak się spisali. To samo dotyczy wykupienia przez nich możliwości emisji kopania piłki, wielki ch*j mnie to obchodzi, ale zrobili dobry ruch, żeby zagwarantować sobie oglądalność i po to to jest.
Gdyby zapłacili za gwiazdy waszym zdaniem dużego formatu, którzy by ograli jakieś snobistyczne kawałki, ludzie by się przed 22 rozeszli a oglądalność była by rzędu 100tys to wtedy byście płakali, jaki tvpis ch*jowy, bo rynku nie zna...
Dobrze, że ja mam w domu pilota i więcej niż 2 kanały i mogłem bez marudzenia włączyć inny kanał, żeby nie narzekać, wam też polecam ;-)

Loaloa

2018-01-03, 22:02
Przecież obecny prezes tego pisiego burdelu kiedyś powiedział, że ciemny lud to kupi. Lud kupuje od dwóch lat z okładem i nadal chce płacić, więc po co zmieniać coś, co dobrze działa?

Archeolog

2018-01-03, 22:03
PhantomMask napisał/a:



Ale czy ktoś ci k***a każe płacić ?



Ja pie**olę k***a mać, no nie wierzę. :homer:
Kiedy się k***a ten głupi naród nauczy, że rząd NIE ma własnych pieniędzy - czy ktoś chce, czy nie chce, to zapłaci.

980 mln zł z budżetu państwa dla TVP