18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Święcenie koszyka

phrontch • 2020-04-11, 13:28
W czasach kwarantanny




suchysongoful

2020-04-11, 17:29
A co powiecie o mędrcy o muslimach którzy raz do roku łażą w kółko kamieni :-D

Tomix93

2020-04-11, 17:32
UkrytaPodNickiem napisał/a:

co za ciemnogród... ryzykować własnym zdrowiem żeby szaman pokropił jedzenie



Racja, zjeby w chooj

issei_sagawa

2020-04-11, 17:34
Juzwa napisał/a:

Jest i następny pie**olnięty na punkcie nienawiści do Katolików. Co oni ci k***a zrobili zjebie.
Z daleka ode mnie złamasie! Czyim jestem obrońcą to ch*j cię obchodzi. Jak ci k***a pedale nie pasuje to wypie**alaj do Chin. Ufunduje ci bilet na tramwaj w jedną stronę.



JPII wybaczył swojemu zamachowcy, Jezus wybaczył tym, którzy go zabili, a Ty przez post w internecie dostajesz k***icy i wyzywasz innych, cieśla nie byłby dumny.

Ludobojstw0

2020-04-11, 17:49
Kutwa jaki absurd ludzie macie jeszcze rozum?

Juzwa

2020-04-11, 17:53
bakus1233 napisał/a:

Wiesz jaka jest różnica? Internet przynajmniej istnieje i można to udowodnić



Ale co się przypie**oliłeś do mnie? Udowodnij mi zatem, że Boga nie ma. A Internet widziałeś, czy tylko jakieś bity ustawione w pewnej kolejności, co do których nie można powiedzieć, że je widać.


issei_sagawa napisał/a:

JPII wybaczył swojemu zamachowcy, Jezus wybaczył tym, którzy go zabili, a Ty przez post w internecie dostajesz k***icy i wyzywasz innych, cieśla nie byłby dumny.



A ja nie wybaczam i co mi k***a zrobisz?

Wiewór napisał/a:

Wymordowali tylko dziesiątki milionów ludzi i zatrzymali rozwój świata na kilkanaście stuleci. Księża okradają całe państwa. Ogłupiają i sieją nienawiść.
Ale tak to to totalnie nic nie zrobili.





A ilu ludzi wymordowali Hitler, Stalin, Mao? Propagowali jakąś religię?
Poza wszystkim zadałem pytanie: CO konkretnie TOBIE złego zrobili Katolicy?

migrab88

2020-04-11, 18:05
Ja pie**ole jaki ma papamobile.. drugi z tyłu niech jedzie z tacą jeszcze.

lollo

2020-04-11, 18:15
Ale wieś hehe PISOWSKIE j***ne panstwo

donger

2020-04-11, 18:38
Ale gównoburza w komentarzach. Zapamiętajcie - Polska będzie istnieć dopóki Kościół będzie istniał. Choć nie jestem nie wiadomo jak wierzący, do kościoła chodzę od święta to po prostu pojmuję to, że Kościół jest nam potrzebny. Nigdy w naszej historii nic nie jednoczyło i skupiało nas Polaków jak właśnie ta instytucja. Ostatnie 15 lat to nagonka na Kościół i jak widać po komentarzach przynosi ona efekt. Debili jak Wy, atakujących Kościół nie brakuje a obce wpływy tylko podsycają nienawiść wspierając jak tylko się da ataki na Kościół - filmy, książki, publikacje. A wszystko po to by Polacy odwrócili się od czegoś co nas zawsze jednoczyło i dodawało wiary. Jak to powiedział kardynał Wyszyński - gdy będą chcieli zniszczyć nasz naród zaczną od Kościła - i to właśnie się teraz dzieje. Ech szkoda pisać. I tak bezmózgowe głowy zagorzałych przeciwników Kościła nie zrozumieją...

NafazowanyKoleś

2020-04-11, 18:51
donger napisał/a:

Ale gównoburza w komentarzach. Zapamiętajcie - Polska będzie istnieć dopóki Kościół będzie istniał. Choć nie jestem nie wiadomo jak wierzący, do kościoła chodzę od święta to po prostu pojmuję to, że Kościół jest nam potrzebny. Nigdy w naszej historii nic nie jednoczyło i skupiało nas Polaków jak właśnie ta instytucja. Ostatnie 15 lat to nagonka na Kościół i jak widać po komentarzach przynosi ona efekt. Debili jak Wy, atakujących Kościół nie brakuje a obce wpływy tylko podsycają nienawiść wspierając jak tylko się da ataki na Kościół - filmy, książki, publikacje. A wszystko po to by Polacy odwrócili się od czegoś co nas zawsze jednoczyło i dodawało wiary. Jak to powiedział kardynał Wyszyński - gdy będą chcieli zniszczyć nasz naród zaczną od Kościła - i to właśnie się teraz dzieje. Ech szkoda pisać. I tak bezmózgowe głowy zagorzałych przeciwników Kościła nie zrozumieją...



Ja to na przykład doskonale rozumiem.. i bardzo głośno kibicuję. Czym szybciej rozpie**oli się ten sk***iały narodek imbecyli i wyborców pisu tym lepiej. Ten naród jest tak sp***olony, że czuję zażenowanie czytając historię Polski. To nawet nie jest cień ludzi którzy żyli na tej ziemi dawniej i przeminęli. Całe to sp***olone państwo powinno przeminąć razem z nimi i historia powinna się zakończyć niczym dobry film. Tymczasem karawana jedzie dalej, śmietnik europy produkuje tanią siłę roboczą a tacy jak ty myślą, że się zjednoczą pod sztandarem arcybiskupa i wypie**oli wrogów Polski w kosmos. Tyle, że gdyby rzeczywiście tak było, trzeba by wyj***ć w kosmos samych Polaków. Wystarczy porozmawiać z jakimkolwiek wyborcą pisu, żeby sobie to uświadomić.

chico35

2020-04-11, 19:08
UkrytaPodNickiem napisał/a:

co za ciemnogród... ryzykować własnym zdrowiem żeby szaman pokropił jedzenie



dobrze że ty jesteś taki nowoczesny i miastowy zapewne - tylko lewar heh, wielu tu takich , niestety

ss1984

2020-04-11, 19:13
donger napisał/a:

Ale gównoburza w komentarzach. Zapamiętajcie - Polska będzie istnieć dopóki Kościół będzie istniał. Choć nie jestem nie wiadomo jak wierzący, do kościoła chodzę od święta to po prostu pojmuję to, że Kościół jest nam potrzebny. Nigdy w naszej historii nic nie jednoczyło i skupiało nas Polaków jak właśnie ta instytucja. Ostatnie 15 lat to nagonka na Kościół i jak widać po komentarzach przynosi ona efekt. Debili jak Wy, atakujących Kościół nie brakuje a obce wpływy tylko podsycają nienawiść wspierając jak tylko się da ataki na Kościół - filmy, książki, publikacje. A wszystko po to by Polacy odwrócili się od czegoś co nas zawsze jednoczyło i dodawało wiary. Jak to powiedział kardynał Wyszyński - gdy będą chcieli zniszczyć nasz naród zaczną od Kościła - i to właśnie się teraz dzieje. Ech szkoda pisać. I tak bezmózgowe głowy zagorzałych przeciwników Kościła nie zrozumieją...



idealnie to ujales

Ho...........er

2020-04-11, 19:45

bakus1233

2020-04-11, 19:51
donger napisał/a:

Ale gównoburza w komentarzach. Zapamiętajcie - Polska będzie istnieć dopóki Kościół będzie istniał. Choć nie jestem nie wiadomo jak wierzący, do kościoła chodzę od święta to po prostu pojmuję to, że Kościół jest nam potrzebny. Nigdy w naszej historii nic nie jednoczyło i skupiało nas Polaków jak właśnie ta instytucja. Ostatnie 15 lat to nagonka na Kościół i jak widać po komentarzach przynosi ona efekt. Debili jak Wy, atakujących Kościół nie brakuje a obce wpływy tylko podsycają nienawiść wspierając jak tylko się da ataki na Kościół - filmy, książki, publikacje. A wszystko po to by Polacy odwrócili się od czegoś co nas zawsze jednoczyło i dodawało wiary. Jak to powiedział kardynał Wyszyński - gdy będą chcieli zniszczyć nasz naród zaczną od Kościła - i to właśnie się teraz dzieje. Ech szkoda pisać. I tak bezmózgowe głowy zagorzałych przeciwników Kościła nie zrozumieją...



Do czego kościół jest nam potrzebny? Co nam konkretnie daje?? W jaki sposób kościół jednoczy Polaków i ile to jest realnie warte?

Wiewór

2020-04-11, 20:40
Juzwa napisał/a:

A ilu ludzi wymordowali Hitler, Stalin, Mao? Propagowali jakąś religię?
Poza wszystkim zadałem pytanie: CO konkretnie TOBIE złego zrobili Katolicy?


Próbują przejąć kontrolę nad Polską i ustanowić w niej katolski szariat.
Wieszają krzyż nad godłem.

donger napisał/a:

Zapamiętajcie - Polska będzie istnieć dopóki Kościół będzie istniał.



Przed kk Polska też istniała. Bez niego też będzie istnieć. Od trzech tygodni ludzie nie chodzą do kościółka a wszyscy jakoś żyją. Okazuje się że to kościół nie może żyć bez Polaków bo nie mają kasy z kapelusza i zaczyna im brakować na wszystko.
Poczytaj sobie pajacu ile razy w historii kk zdradzał Polskę. Kościół to śmiertelny wróg Polski od zawsze.

jajvwko

2020-04-11, 21:05
marekLRybnik napisał/a:

Wolę to niż wszystko inne co się odpie**ala na zachodzie. Lepsza zaściankowa Polska średniowieczna aniżeli LGBT i inny syf.



Ile razy byłeś na zachodzie? Wiedza z autopsji czy internetu?

zielonydarian napisał/a:

po h*j się wpie**alasz? wypie**alaj z ciemnogrodu do oświeconych rejonów dzikiej francji czy innej holandii tam takich scen nie obejżysz.



Jak przez p*zdę z koszykiem zabraknie respiratora dla Twojej matki to zmienisz zdanie...