18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat bez ciapactwa

GranatPL • 2013-05-29, 12:43
Jako, że sezon nienawiści do turbanów w pełni...



Angielski wymagany na poziomie ciapatego :szczerbaty:

Aragon1988

2013-05-30, 15:08
up
szkoda że wyluzowanie i wesołość mylisz z pie**olnięciem, mniej spiny i wracaj lizać się po pisiorach z kubusiem :amused:

Pan_Generał

2013-05-30, 15:12
Aragon1988 napisał/a:

up
szkoda że wyluzowanie i wesołość mylisz z pie**olnięciem, mniej spiny i wracaj lizać się po pisiorach z kubusiem :amused:



Ej, tylko dlatego że tak się zabawiasz ze swoim starym, to nie znaczy że inni tez tak robią, ok? :amused:

Co innego mogę myśleć o takich frajerach jak ty?

Aragon1988

2013-05-30, 15:21
Stryjek napisał/a:



Ej, tylko dlatego że tak się zabawiasz ze swoim starym, to nie znaczy że inni tez tak robią, ok? :amused:

Co innego mogę myśleć o takich frajerach jak ty?



możesz w ogóle zacząć myśleć :amused:

Pan_Generał

2013-05-30, 15:24
Aragon1988, idź oglądać Władcę Pierścieni :amused:

ostatni

2013-05-30, 15:31
Aragon1988 napisał/a:

up
szkoda że wyluzowanie i wesołość mylisz z pie**olnięciem, mniej spiny i wracaj lizać się po pisiorach z kubusiem



a to się nazywa projekcja :amused: tata musi być z ciebie bardzo zadowolony...

Stryjek, uważaj bo Ciebie też namierzy :lol:

Pan_Generał

2013-05-30, 15:36
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:


Stryjek, uważaj bo Ciebie też namierzy :lol:



On może mi najwyżej śmieci wynosić i naczynia myć. Ewentualnie, kebaby robić :lol:

ostatni

2013-05-30, 15:44
Cytat:

On może mi najwyżej śmieci wynosić i naczynia myć. Ewentualnie, kebaby robić



Myślę, że wolałby obciągać, w końcu już się do tego przyznał. Jak można być taką męską dz**ką wierzącą w smoki i masonów wysadzających WTC. Powinniśmy mu współczuć...żartowałem, beka z idioty :lol:

pakicito

2013-05-30, 16:22
@up
tobie trzeba współczuć, może bin laden jednak żyje i rozkazuje dalej z jaskini?

gówniaczek

2013-05-30, 16:41
@up
ta, na Wawelu się chowa i pije wódkę razem ze smokiem wawelskim.

smyndryl

2013-05-30, 17:28
Trzymając się tematu zjebów - wie ktoś co się dzieje z Arashelem (a.k.a Ork.Fajny)? Dawno go nie widziałem, a zabawny był synek. Może maturę pisze?

Aragon1988

2013-05-30, 17:28
up Stryjek & Ja-ah-qu-ub-el

Jest całkiem ładny dzień, idealny wręcz by ruszyć dupę sprzed kompa, myślę, że obu wam by się to przydało, bo tyle pie**olenia od rzeczy dawno nie czytałem(kebaby? masony? geje? chyba mówicie sami o sobie). Zatem ruszajcie nołjafły! Kto wie, może nawet poznacie jakąś niesadolową laskę?

LBTUxxx

2013-05-30, 18:11
Najwiecej do powiedzenia maja ci co naj mniej wiedzą.... Czemu bronicie ameryki?? co ona wam dała?? wiz i tak nigdy nie dostaniemy... czy "ciapaci" wam cos zrobili? zatakowali nasz kraj? wysadzili budynek? nie! nasimi wrogami powinny byc niemcy i rosja ... piszac o Muslimach wypowiadzacie sie o tym co widzieliście w tv . a telewizja jest najwiekszym manipulantem ,nie pokazuje prawdy pokazyuje to co sama chce... a w debile wiezycie że to Muslim zatakowało ameryke pierwsza... pfyy gówno prawda .. Ameryka chce zapanowac nad światem i miec jak najwiecej ziemi, wiec za cel wybrali sobie kraje które maja rope bo to najwiekszy zysk , a "Ciapaci" nie poddadzą sie nigdy wiec beda walczyc do końca...

Pan_Generał

2013-05-30, 20:05
Cytat:

wiz i tak nigdy nie dostaniemy


Ja mogę dostać :lol: Więc mów za siebie.

Cytat:

"ciapaci" wam cos zrobili? zatakowali nasz kraj?



na terenie Pakistanu dwóch bliskich współpracowników Osamy bin Ladena (nazwiska podane w dokumentach) rozpoczęło planowanie działań terrorystycznych na terenie naszego kraju.
Marek Dukaczewski. Więc planowali.
http://www.polskatimes.pl/artykul/880646,dukaczewski-macierewicza-chroni-immunitet,2,id,t,sa.html

Cytat:

Muslimach wypowiadzacie sie o tym co widzieliście w tv


Widziałem ich nie jednokrotnie w akcji.Przyjaciele również opowiadali co robili np w Kosowie.

Cytat:

a w debile wiezycie że to Muslim zatakowało ameryke pierwsza


Polska trudny język?

Cytat:

wybrali sobie kraje które maja rope bo to najwiekszy zysk



W Afganie nie wydobywa się ropy.

ps: masz męża muslima?



Cytat:

Zatem ruszajcie nołjafły! Kto wie, może nawet poznacie jakąś niesadolową laskę?


Ja już mam swoją kobietę, wiec nikogo nie muszę poznawać. A dzisiaj się ruszyłem, o 6.30 bieganko, potem siłownia i robota. Zaraz znowu idę sobie pobiegać, więc się nie spinaj :lol:

Aragon1988

2013-05-30, 21:47
up
Jestem z Ciebie taki dumny. Myślę, że już starczy wygłupów na dziś, ok?

LBTUxxx

2013-05-30, 22:01
masz racje Stryjek cytat "Polska trudny język? " język Polska fajny język ....