18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat bez ciapactwa

GranatPL • 2013-05-29, 12:43
Jako, że sezon nienawiści do turbanów w pełni...



Angielski wymagany na poziomie ciapatego :szczerbaty:

sz...........an

2013-05-29, 13:46
Plebs się zleciał "amerykanie k***y" "amerykanie sami się rozbili" "amerykanie won".... na serio.... przed podłączeniem do internetu powinien być przeprowadzany test na IQ :homer:

en...........an

2013-05-29, 13:49
szer.Lucjan napisał/a:

Plebs się zleciał "amerykanie k***y" "amerykanie sami się rozbili" "amerykanie won".... na serio.... przed podłączeniem do internetu powinien być przeprowadzany test na IQ :homer:



A Ty w ameryce mógłbyś dopiero wypić piwo. :wytrysk:

mr_9mm

2013-05-29, 14:13
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Jeszcze zaden debil nie napisal ze to amerykanie zrobili zamach sami na siebie :wtf:


Czyli mam rozumieć, że wykład amerykańskich władz na temat znalezienia paszportu (jednego z terrorystów), który wypadł z samolotu w trakcie wybuchu i znaleziony został na ulicy, jest prawdziwy?
Ok.

F-ICE

2013-05-29, 14:17
Imagine a world without OIL

T0B1

2013-05-29, 14:18
Władze były również na tyle sprytne, że zaatakowały siebie (samolot wleciał w Pentagon). Ah te teorie spiskowe, normalnie cały świat jest przeciwko nam, miliony osób kombinuje jak nas wych*jać i jak dotąd żadnego przecieku nie było.

Ma...........91

2013-05-29, 14:24
Nie wiem czy wiecie ale to arabscy uczeni wiele wynalezli. Napewno europa nie byla by tak rozwinieta i byc moze bysmy z kijami za kurami na obiad latali :D

PS: Jebac szmatoglowych!!

Lang

2013-05-29, 14:40
Cwani Amerykanie posadzili samoloty na jakimś zadupiu, wyprowadzili wszystkich pasażerów i rozstrzelali ich metodą katyńską, po czym zdetonowali umieszczone w konstrukcji WTC i Pentagonu ładunki wybuchowe. O wszystkich wiedzieli Żydzi, którzy tego dnia nie przyszli do pracy w WTC. Nikt zaangażowany w spiseg nie pisnął ani słowa, rzecz oczywista.

Bad_Motherfucker

2013-05-29, 15:01
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Jeszcze zaden debil nie napisal ze to amerykanie zrobili zamach sami na siebie :wtf:



A oto i nasz dawno nie widziany kolega Ja-ah-qu-ub-el



sz...........an

2013-05-29, 15:18
Ja pier-do-lę :krejzi: wy na serio jesteście tacy niedoj***ni, że wierzycie w te pierdoły na wikisriks i paranormalne.pl oraz masoneriajestwszedzie.pl, a ja myślałem, że teorie spiskowe dotyczą tylko jakiegoś odsetka 0.01% populacji ;D Myliłem się... 0.01% nie wierzy w żadne teorie a pozostali to ciapatofile którzy uważają, że ameryka to zło :amused:

nismo

2013-05-29, 15:18
Magik2501 napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el
Ktoś kto pisze o faktach jest debilem w dzisiejszych czasach? Smutne trochę.


Co by nie było faktem, czy mitem, to i tak wolę myśleć że to MUSLIMY SĄ WINNI!! :mrgreen:

BooMss

2013-05-29, 15:20
Magik2501 napisał/a:

@Ja-ah-qu-ub-el
Ktoś kto pisze o faktach jest debilem w dzisiejszych czasach? Smutne trochę.


A co ty sie tak p*zdowato przypie**alasz, więcej k***a!

ostatni

2013-05-29, 16:10
mr_9mm napisał/a:

Czyli mam rozumieć, że wykład amerykańskich władz na temat znalezienia paszportu (jednego z terrorystów), który wypadł z samolotu w trakcie wybuchu i znaleziony został na ulicy, jest prawdziwy?
Ok.




tak samo prawdziwy jak brzoza która zniszczyła 80-tonowy samolot...ale na miejscu amerykańskich władz po prostu sprawdziłbym listę pasażerów



Amerykanie rozj***li pół Manhattanu by dobrać się do złóż kamieni i żwiru w Afganistanie...seems legit :homer:

Pan_Generał

2013-05-29, 16:48
Ja-ah-qu-ub-el, te tumany nawet nie wiedzą ile ameryka straciła na tej wojnie. Oni codziennie wydają na nią tyle ile mniej więcej jest warta Warszafka. :D

U mnie w UK muslimy twierdzą że to juesej zrobiło żeby ich zabijać :lol: Każdy debil ma inną teorie.

ostatni

2013-05-29, 17:25
Stryjek napisał/a:

Ja-ah-qu-ub-el, te tumany nawet nie wiedzą ile ameryka straciła na tej wojnie. Oni codziennie wydają na nią tyle ile mniej więcej jest warta Warszafka.



A czego można się spodziewać po "geniuszach", którzy wiedzę o świecie czerpią z tv gdzie programówkę układa volksdeutsch pod dyktando putina. Potem takie debile chodzą po świecie i opowiadają, że Włosi przyjeżdżają do Polski szukać pracy, Ameryka chce napaść Polskę a w 39 napadli nas źli Niemcy z rfn wbrew woli dobrych niemców z nrd a ZSRR przyszło z pomocą 2 tygodnie później. Jeszcze czekam aż jakiś debil znajdzie plakaty propagandowe sprzed 40 lat w które uwierzy i zacznie pieprzyć że amerykanie zrzucają stonkę na nasze pola kartoflane i na szczęście biedronki zjadają tych pasiatych amerykańskich sabotażystów bo w końcu są czerwone :lol:

Pan_Generał

2013-05-29, 17:28
Ja-ah-qu-ub-el, ja pracowałem z ludźmi 40+ i twierdzili że to ze stonką to prawda :lol:



----

Tak w ogóle to USA wydaje na wojnę w afganie 21 milionów... dziennie. Policzcie sobie jeszcze dzieci inwazję Iraku i początek tej wojny. Dużo kasy, nie?