18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Świat bez ciapactwa

GranatPL • 2013-05-29, 12:43
Jako, że sezon nienawiści do turbanów w pełni...



Angielski wymagany na poziomie ciapatego :szczerbaty:

Pu...........le

2013-05-29, 19:06
wyobraźcie sobie te wszystkie piątki bez kebaba i pepsi :/

Pan_Generał

2013-05-29, 20:11
Purecowstyle napisał/a:

wyobraźcie sobie te wszystkie piątki bez kebaba i pepsi :/


Kebaba sam sobie robię. Kupuję bułki i sam przyrządzam mięso. Pepsi kupuje w angielskim markecie, więc ciapate k***y nic na mnie nie zarobią.

Aragon1988

2013-05-29, 21:37
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



A czego można się spodziewać po "geniuszach", którzy wiedzę o świecie czerpią z tv gdzie programówkę układa volksdeutsch pod dyktando putina. Potem takie debile chodzą po świecie i opowiadają, że Włosi przyjeżdżają do Polski szukać pracy, Ameryka chce napaść Polskę a w 39 napadli nas źli Niemcy z rfn wbrew woli dobrych niemców z nrd a ZSRR przyszło z pomocą 2 tygodnie później. Jeszcze czekam aż jakiś debil znajdzie plakaty propagandowe sprzed 40 lat w które uwierzy i zacznie pieprzyć że amerykanie zrzucają stonkę na nasze pola kartoflane i na szczęście biedronki zjadają tych pasiatych amerykańskich sabotażystów bo w końcu są czerwone :lol:



na szczęście jest z nami krynica mądrości i ostoja rozumu w postaci zarozumiał... tzn jaśnie oświeconego Kubusia, który przy pomocy Googli rozwiązuje i ujawnia wszystkie spiski i konfabulacje. hfałaci tudzież chała :amused:

Szron

2013-05-29, 21:45
Jak by Amerykańce ku*asa w mrowisko nie pchały to ciapate siedziały by tam gdzie ich miejsce. A tak to rozpełzło się to szmatogłowe tałatajstwo po świecie. Podziękujmy Ameryce za wpie**alanie się wszędzie gdzie się tylko da z tą ich zaj***ną "demokracją".

ostatni

2013-05-29, 21:54
Szron napisał/a:

Jak by Amerykańce ku*asa w mrowisko nie pchały to ciapate siedziały by tam gdzie ich miejsce. A tak to rozpełzło się to szmatogłowe tałatajstwo po świecie. Podziękujmy Ameryce za wpie**alanie się wszędzie gdzie się tylko da z tą ich zaj***ną "demokracją".



no niestety ciapaki się rozlazły po świecie z 2 powodów:

1.Koran-który kształtuje społeczeństwo ekspansywne-dopuszczenie poligamii, szejkowie mogą r*chać ile wlezie, mężczyźni dla których zabraknie kobiet mają ruszać na wojny i gwałcić ku chwale Allaha by zasłużyć na 72 dziewice w raju.
2. Ignacy Łukasiewicz, który stworzył podwaliny przemysłu naftowego. Z tego powodu ciapaki mają kasę by kupować kałachy i bilety lotnicze do państw zachodniej cywilizacji.


Aragon1988 napisał/a:

na szczęście jest z nami krynica mądrości i ostoja rozumu w postaci zarozumiał... tzn jaśnie oświeconego Kubusia, który przy pomocy Googli rozwiązuje i ujawnia wszystkie spiski i konfabulacje. hfałaci tudzież chała



zaraz momencik, czy to nie ty jesteś tym frajerem co wysyłał mi na priv wiadomości typu "wiem kim jesteś, znajdę cię" ahahaha jesteś taki żałosny, wypie**alaj 8-)

Messor

2013-05-29, 23:15
Ciapki to pół biedy, teraz groźniejsze jest to całe euro-sk***ienie z przesadną poprawnością polityczną, które blokuje możliwości pozbycia się pierwszego problemu czytaj. ciapatych. Miejmy nadzieję że jeszcze się obudzą, chociaż uważam że prędzej araby ich wypie**alą zanim się ockną. Cóż, raz już Polska wybroniła Europę przed turasami, dlaczego teraz miałoby się nie udać? :D

ostatni

2013-05-30, 01:07
@up, bo dzisiejsza Polska jest mniej niż cieniem tamtej z XVII w.

Aragon1988

2013-05-30, 02:08
up
miło że mnie pamiętasz, już dawno Cie 'namierzyłem' i dowiedziałem się, że w realu nie jesteś taki mocny w gębie. To mi wystarcza :amused:

ostatni

2013-05-30, 10:22
Aragon1988 napisał/a:

up
miło że mnie pamiętasz, już dawno Cie 'namierzyłem' i dowiedziałem się, że w realu nie jesteś taki mocny w gębie. To mi wystarcza



ahahah nie pogrążaj się dziecko

pakicito

2013-05-30, 13:28
Cytat:

Amerykanie rozj***li pół Manhattanu by dobrać się do złóż kamieni i żwiru w Afganistanie...seems legit


oczywiście, że nie, amerykanie walczą z terroryzmem! widziałem parę razy pisałeś z sensem, ale wierzenie w Bin Ladena to jest k***a śmieszne

kacaraba

2013-05-30, 13:51
Kiedyś też myślałem że cały ten zamach został ukartowany przez amerykańskie spec służby.... ale byłem jeszcze niedorozwinięty i nie umiałem szukać faktów w internecie. Nie, nie znajdziecie ich w filmach typu zeitgeist (lol). żeby dotrzeć do prawdy trzeba trochę posiedzieć na forach gdzie ludzie jako argumentów nie używają spisku masonów czy innych żydów, ale twardych dowodów, opinii ekspertów.. Dorośnijcie, koszta tych wojen są tak niewyobrażalne że nie ma mowy o jakimkolwiek zarobku.

Aragon1988

2013-05-30, 14:30
up Ja-ah-qu-ub-el



Prawda boli?

ostatni

2013-05-30, 14:40
Cytat:

up Ja-ah-qu-ub-el



Prawda boli?



jak patrzysz w lustro?

Aragon1988

2013-05-30, 14:47
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



jak patrzysz w lustro?



Słabe, mama nie nauczyła, że na pytanie nie odpowiada się pytaniem?

Pan_Generał

2013-05-30, 15:01
Aragon1988 napisał/a:

up
miło że mnie pamiętasz, już dawno Cie 'namierzyłem' i dowiedziałem się, że w realu nie jesteś taki mocny w gębie. To mi wystarcza :amused:



Haha, jesteś zabawny koleś. W realu też taki pie**olnięty w głowę? Czy tylko w necie jesteś debilem?