18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Sukces" polskiej policji

sauerps • 2013-08-26, 19:24


Policjanci monitorowali sytuację związaną z koncertem organizowanym w jednej z miejscowości pod Ostródą. Przed rozpoczęciem imprezy został zatrzymany młody mężczyzna, który miał przy sobie kilkadziesiąt ulotek o "symbolice faszystowskiej". Ariel K. trafił do komendy policji.

W sobotę popołudniu policjanci monitorując sytuację związaną z koncertem organizowanym w jednej z miejscowości pod Ostródą, przed jego rozpoczęciem zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który miał przy sobie kilkadziesiąt ulotek. Według policji zabrane materiały zawierały symbolikę "faszystowską, nawołującą do nienawiści narodowościowych i rasowych"

Podczas przesłuchania przyznał do się zarzucanego mu czynu, odmawiając składania wyjaśnień. W trakcie przeszukania jego mieszkania w Szczytnie okazało się, że tam ma podobne ulotki. Skonfiskowano również komputer mężczyzny, by biegły mógł się wypowiedzieć, co do treści w nim zawartych. Zarzut posiadania materiałów zawierających zabronione treści może skutkować karą nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Od siebie chciałbym dodać, że z tego zdjęcia wynika, że to nie ulotki a raczej powiedziałbym vlepki.... ale pogratulować brawurowej akcji. Kilka z tych vlepek miałem są m.in o wartościach rodzinnych (kobieta, mężczyzna, dziecko, czyli normalny obraz rodziny), jedna jest z tuskiem

i jeszcze jedna

, następna jaką poznałem to vlepka z napisem "zmiażdżymy syjonizm" i wiele typowo patriotycznych. Teraz nawet za posiadanie vlepek jak widać można mieć przej***ne...

osa79

2013-08-26, 19:27
prawidłowo ^^ gnoić faszystowskie ścierwo

papcio666

2013-08-26, 19:29
Policja ma ręce pełne roboty. Jeszcze ta "informatyzacja" posterunków policji, jak widzimy na zdjęciu, przebiegła pomyślnie (tak jak w ZUS). :amused:

Ezoteryk

2013-08-26, 19:31
A pedofil wyjdzie po roku .

borisklinga

2013-08-26, 19:37
Arel - imie zydowskie, pewno znów jakas semicka propaganda

Radzimierz

2013-08-26, 20:08
Ee tam... po prostu kolejny proPISowski debil, który potrafi tylko powtarzać wina Tuska. Nie chcę go tu bronić, bo nie podobają mi się jego rządy ale prawda jest taka, że kto by nie był u władzy byłoby tak samo ch*jowo jak jest.

bloodwar

2013-08-26, 20:21
Na pierwszy rzut oka pomyślałem, że panowie funkcjonariusze zamiast pracować nak***iają sesyjkę Magic: The Gathering :-)

606

2013-08-26, 20:21
Koleś ma na imię Ariel. k***a przecież to kobiece imię.

Hampelek

2013-08-26, 20:23
Jestem pewny, że za tą brawurową akcję dostaną awans

Ezoteryk

2013-08-26, 20:59
Jak zwykle policja łapie groźnych przestępców .

necroboss

2013-08-26, 21:26
Z tego co pamiętam z prawa, faszystowskie są jedynie teksty nawiązujące do rządów faszystowskich (Niemcy/Włochy) i tylko one są zakazane, tak samo jak hasła rasistowskie.

Hmmm... może sadol w końcu zrzuci się na jakiegoś adwokata, który przekaże sprawę do Sądu Najwyższego o ograniczanie swobód obywatelskich i do Trybunału Konstytucyjnego o łamanie jednej z podstaw konstytucji - wolnego słowa. Nie pozwólmy chorej władzy gwałcić naszych praw!


.... o k***aaaaaaa ABW mi wysiada ze śmigłowca koło domu!
<hahaha żart. Wszyscy wiemy, że ABW to biedota bez helikoptera. Wysiadają z czarnych Warszaw... znowu łagry... k***a...>

salv

2013-08-26, 21:42
Odrazu czuję się bezpieczniejszy, dzielna polska policja :)

Maniutek7

2013-08-26, 22:00
Myslalem ze na tym pierwszym zdjeciu sa karty z Dragon Balla :d
I nie,nie jestem fanem chinskich bajek

voidinfinity

2013-08-26, 22:56
A tam pie**olicie - nie podoba się, nie podoba - a i tak 90% poleci zagłosować w następnych wyborach na partię ryżego :-P