18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Sukces" polskiej policji

sauerps • 2013-08-26, 19:24


Policjanci monitorowali sytuację związaną z koncertem organizowanym w jednej z miejscowości pod Ostródą. Przed rozpoczęciem imprezy został zatrzymany młody mężczyzna, który miał przy sobie kilkadziesiąt ulotek o "symbolice faszystowskiej". Ariel K. trafił do komendy policji.

W sobotę popołudniu policjanci monitorując sytuację związaną z koncertem organizowanym w jednej z miejscowości pod Ostródą, przed jego rozpoczęciem zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który miał przy sobie kilkadziesiąt ulotek. Według policji zabrane materiały zawierały symbolikę "faszystowską, nawołującą do nienawiści narodowościowych i rasowych"

Podczas przesłuchania przyznał do się zarzucanego mu czynu, odmawiając składania wyjaśnień. W trakcie przeszukania jego mieszkania w Szczytnie okazało się, że tam ma podobne ulotki. Skonfiskowano również komputer mężczyzny, by biegły mógł się wypowiedzieć, co do treści w nim zawartych. Zarzut posiadania materiałów zawierających zabronione treści może skutkować karą nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Od siebie chciałbym dodać, że z tego zdjęcia wynika, że to nie ulotki a raczej powiedziałbym vlepki.... ale pogratulować brawurowej akcji. Kilka z tych vlepek miałem są m.in o wartościach rodzinnych (kobieta, mężczyzna, dziecko, czyli normalny obraz rodziny), jedna jest z tuskiem

i jeszcze jedna

, następna jaką poznałem to vlepka z napisem "zmiażdżymy syjonizm" i wiele typowo patriotycznych. Teraz nawet za posiadanie vlepek jak widać można mieć przej***ne...

Davidzior

2013-08-26, 23:08
Ariel? To ten od proszków do prania ?

Vexille

2013-08-26, 23:18
Przecież tu nie chodzi o żadne ulotki, tudzież treści faszystowskie. Chodzi o to że jakiś facet zgarnie wyrok za sprzeciw wobec "paryij żondzoncej", tudzież tych nierobów z sejmu. Fenomenem polskiej gospodarki jest fakt, że gdyby ich w ogóle nie było, z dużą dozą prawdopodobieństwa byłoby lepiej niż jest teraz.
Nie ma już tuska, po, pis, i innych tworów mających nas żywić iluzją demokracji. Komunizm powrócił...
Let's the hate begin...

NWC

2013-08-26, 23:21
A na zdjęciu ta niebieska skrzynka to alkomat z ubiegłego wieku, większość nie działa, ładuje się 10 minut i w ogóle do dupy ta cyfryzacja policji - nie pracuje w policji ale czasem musialem pilnie jechac i sie badac ;p

georg875

2013-08-26, 23:23
k***a płakać mi sie chce! za ten kraj walczył mój dziadek, a mi nie wolno powiedzieć że jest ch*jowo. czekam dnia w którym ludzie wreszcie wyjdą na ulice


Jankes360

2013-08-26, 23:30
@up To wyjdź pierwszy, nie czekaj. Może reszta pójdzie za tobą.

cycu19922

2013-08-26, 23:33
smutno mi się zrobiło :(

wnh

2013-08-26, 23:33
To krytyka władzy to już faszyzm? K***a co za ludzka ignorancja i głupota. A jak Ś.P. Lecha Kaczyńskiego "Tusk Vision Network" wyzywała od buraków czy ziemniaków to było ok. A Ryży niby nietykalny? Czy hasła "chłopak plus dziewczyna równa się normalna rodzina" to też faszyzm? Przewrażliwione niekochane przez rodziców lewackie matoły same propagują nienawiść do każdego kto nie zgadza się z ich światopoglądem.

ni...........go

2013-08-26, 23:36
Platforma Obłudy...

Radysh

2013-08-26, 23:36
Teraz niech mu udowodnią ową symbolikę. W dupę mogą go pocałować. Jak się zgodzi.
Najwyżej trochę "lewego" materiału do walenia konia znajdą. Za co w naszym kraju
póki co, się nie osądza i nie kara.

georg875

2013-08-26, 23:38
jankes a pójdziesz ze mną? może we dwóch zrobimy coś wielkiego? ludzie, ile jeszcze k***a??!

bluewhiteallan

2013-08-26, 23:39
Tak po komentarzach i propagandzie co niektórych. Stwierdzam, że na tym sadisticu, większość to pseudo-nowocześni ignoranci łykający wszystkie medialne głupoty jak młode pelikany...

DuckDodgers

2013-08-26, 23:39
georg875 napisał/a:

k***a płakać mi sie chce! za ten kraj walczył mój dziadek, a mi nie wolno powiedzieć że jest ch*jowo. czekam dnia w którym ludzie wreszcie wyjdą na ulice



Dziadek zapewne kazał by ci wypie**alać do pracy a nie biadolić jak stara baba.

darek4099

2013-08-26, 23:40
Za głoszenie prawdy wsadzają? Pięknie k***a się zaczyna dziać...

georg875

2013-08-26, 23:43
uwierz że pracuje od dawna na swój dom i utrzymanie i k***a serce mi pęka jak patrze na to co dzieje sie z tym krajem, a tak na marginesie, ty pewnie cały czas na garnuszku rodziców...